Georgij Sidorov… Jak nastavit podvědomí, aby odmítalo lež

Žijeme v dobe, kedy k nám prichádza veľa informácii a vznikla tzv. BIO- INFORMAČNÁ VOJNA. Preto treba nečítať všetko, nedávať tomu pozornosť a hlavne neživiť egregorov, ktorý sa kŕmia” našim strachom, hnevom a nízkymi energiami. To je ich cieľom stiahnuť nás vedome dolu a ovládať. Mali by sme odpútať pozornosť od médií a viac sa priblížiť k prírode, kde je stále veľa čistej energie. Goergij Sidorov vysvetľuje, ako si vytvoriť kontakt s podvedomím, aby nás upozorňovalo na odmietanie pokrivenej pravdy a dezinformácii.

Tyto informace jsou velmi vážné, proto si je třeba dobře rozmyslet k čemu potřebujete tuto dovednost – rozpoznávat lež a pravdu, pracovat s podvědomím: “Ale mějte na paměti, že je nutné pracovat tímto směrem, měli byste pracovat pouze po vašemu pokynu, záměru – sloužit Tvůrci, být součástí Tvůrce!

Nejít cestou satanismu, nedělat něco démonického. Pokud začnete hrabat pod sebe a dělat věci, které jsou nepotřebné, poškozující druhé, to znamená, že jste vlastně v opozici vůči stvoření, proti silám stvoření, Tvůrce vás zničí prostřednictvím vašeho vlastního podvědomí. Vaše podvědomí spustí mechanismus zničení těla, tedy dostanete velmi brzy rakovinový nádor.

Vyberte si – buď, anebo. Buď sloužíte Tvůrci nebo zemřete. Pokud se chcete dostat do podvědomí a pracovat s nim a získat tak peníze, získat slávu, získat třicet tři potěšení, rychle se odeberete na onen svět. Tak je svět zařízený!” Používám v překladu Tvůrce místo Stvořitel, abych se vyhnula pojmenovávání, které se používají v náboženství.

Zdroj: Pramen života

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: