Moje videnie verzus sen…

Občas vidím v poli človeka niekoho s kým sa za určitý čas stretne, buď ako kamarát alebo budú mať vzťah, či len niečo spolu riešia. Presne to pozorujem na svojich synoch a videla som ich kamarátky a priateľky. Keď nám starší syn prestavil jeho priateľku, vyletelo zo mňa: “ jéj ty vyzeráš presne tak, ako som ťa vnútorne videla pri Filipovi!” Potom som si uvedomila , čo som povedala a mohla si o mne myslieť, že som bláznivka. :O) Aj jeho bývalú som tak videla… malú vysmiatu tmavovlásku a taká aj bola.

Včera som si písala s kamoškou, lebo chcela vedieť, či ju vidím, ako sa tento rok sťahuje. Potom som pozrela je fotku a videla som pri nej vysokého štíhleho muža s svetlo plavými vlasmi, ako ju drží kamarátsky za ramená. Ona mu bola len po ramená a tak sa jej pýtam, či takého niekoho nepozná. Občas mávala niekoho pri sebe, čo sa mi ukázalo pri rozhovore, ale to boli len známy, s ktorými si niečo vzťahové riešila. Vraj zatiaľ takého nepozná.

Spýtala sa ma, na ktorej strane ho vidím a napísala som jej, že po ľavej strane a ona na to: ” sranda, lebo 2 týždne dozadu som mala presne tento sen a boj dosť živý!” Stál vedľa nej vysoký, štíhly muž, ktorému bola po plecia a držal ju kamarátsky za rameno.

Hovorila som jej aj za tie naše brnenia, čo cítime občas, ak niečo hovoríme , že sa udeje a pocítime na tele jemné chvenie. Je to vibrácia na intuitívnom tele, že sa dotýkame pravdy , tak ako som to aj ja pomenovala. Vraj toto máva v poslednom čase stále.

Teraz vyznie otázka..čo bolo skorej? Jej sen na základe môjho videnia, tým že duša vníma bytie na jednej línii a vidí veci, ktoré sa len udejú? Alebo som ho tam videla len na základe je sna, čo sa mi teda nezdá…čas ukáže, či príde do jej života tento muž.

Nezabudnem na videnie u kamarátky, kedy mi moju víziou potvrdila a ja som pocítila silu ich spriaznenej lásky, ako silno to vo mne rezonovalo. Momentálne sú zasnúbený a budú si spolu stavať dom.

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

Zdroj: Příznaky transformace.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: