Dušičkové spanie, či nespanie..

V nedeľu v noci sa mi krátko po zaspaní prisnil sen. Snívalo sa mi, že som jednému dievčatku v nemocnici našla čudnú bábiku v stolíku takú malú s čiernymi vlasmi až po nohy. No išlo z nej temno, des, tak som ju zabalila do nejakého čierneho vrecka, čo mala pri sebe. Vrece sa začalo nafukovať, tak som jej odtrhla hlavu a schovala inam. Potom som našla ešte jednu takú bábiku. Tiež som ju ukryla, aby dievčatku neškodila. Zobudila som sa na ten bizarný sen a snažila sa znova zaspať.


Ta bábika sa mi vynárala v mysli a vtieravo podsúvala strachy , preto som nevedela spať. Vždy si to našlo nejakú podobu strachu . Otvorila som oči a prosila podvedomie, nech sa toho zbaví. Vždy , ako som už zaspávala , niečo temné sa vynorilo a snažilo sa ma to ovplyvňovať.

No asi sú naozaj  brány duchov otvorené , veď je dušičkové obdobie.

Podlá mňa som mala pri sebe ducha a ten sa votrel do spánku a zahrával sa so mnou počas noci a bavil sa na tom🙃 .Cez deň by nemal šancu a poslala by som ho kade ľahšie.🤣

Dúfam, že vy ste nemali takýchto neprajnikov počas noci pri sebe, aj keď som zistila, že bolo nás takých viac 🙈

3 myšlienky na “Dušičkové spanie, či nespanie..

  1. Moze..no skorej myslim, ze to bol nejaky duch.Vecer pred snom ma rozboleli zvlastne nohy hrozna tazoba , akoby nebolo ani moje a vcera vecer, ked som s kamoskou pisala za tento sen tak isto…tazoba. Hadam odiide…cisla na loto mi nechcel dat a ine mu nezostava🤣

   Páči sa mi

   1. mala som pokračovanie…keď sme prišli z cintora, povedala som si, že hadam som nikoho nepriniesla sebou..asi o 21.30 ma ztriaslo… divný chlad..už som spozornela a potom som pri telke zaspala a vnimala som ,že mam v sebe ducha a on sa skrz mňa pozeral na svet.. videla som, ale tak hmlovito a keď som si uvedomila o čo ide , vyšiel zo mňa zvuk ….haaaaaaaa na to ma muž zobudil čo sa deje…tak som mu povedala, že bol vo mne duch a pozeral sa mojimi očami…hneď mi ukazal, že mi už važne šibe.. raz by som mu dopriala, aby jedného videl konečne.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: