Aurický symbol vo sne

50+ Visionary Art ideas | visionary art, art, visionary

V práci som si spomenula na sen, ktorý som mala nad ránom. Bola som na nejakom stretnutí ľudí a zbadala jedno dievča cca 10-13 rokov a nad hlavou jej auru. Nebol to bežný opar svetla ako vidím, ale dievča mala nad hlavou 2 kruhy sfarbené z viacerých spektrov svetla(žltá, ružová zelenkavá, fialková) jemné pastelové a medzi nimi bol z ružovo- fialkovej v slabšom odtieni svetla akýsi symbol, či chrám s piliermi. 

Bolo to úžasné, volala som kamarátku, nech sa na dievča pozrie aj ona, či tiež vidí čo ja. Povedala, že to je symbol akašických záznamov.

Rozmýšľam, čo mi podvedomie snom hovorí. Často mi pri ľuďom vyskakuje ich aura, hlavne v práci a vidím, ako sa im mení, ak sú spokojný a majú tam viac pastelových farieb.

Vždy uprene na nich pozerám a kochám sa, teším sa ako pekne svietia a potom im poviem čo vidím. Kolegyňa vždy spozornie, lebo už vie, že niečo vidím a vypytuje sa, alebo zo strachom sa opýta, čo zase vidím. 🥰

Možno snu napomohlo aj moje včerajšie študovanie učenia Arkadija Petrova a spôsob , akým pracuje s ľuďmi. Rozhodla som sa objednať si od neho knihu a pochopiť jeho spôsob myslenia a pracovať so sebou inak.

Milujem taketo sny.💞🥰🧚‍♂️

Knihy od Arkadija Petrova

https://www.centrumstromzivota.cz/knihy.html

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: