Ste šťastne zadaný. Ale nevládzete sa brániť, keď vás bezostyšne zvedie tajomná bruneta. Užívate si slastné chvíle, keď sa zrazu strhnete a uvedomíte si, čo robíte. Otočíte hlavou a cítite zvláštny pocit viny, keď sledujete ako vedľa vás spokojne spí vaša priateľka. Akoby sa nechumelilo. A vlastne sa ani nie. Neveru ste si totiž „len“ vysnívali.

Uff…, tak takéto sny mne sa veru nesnívajú. Stačí, ak sa vo sne ku mne priblížil neznámy muž a už sa ozvalo s vedľajšej izby “mááámíííí” a bolo dosnívane. 😆

Nič nezvyčajné
Sny o nevere patria k dvanástim najčastejšie sa objavujúcim snovým motívom, ako uvádzajú štatistiky psychológov. Nie je na tom teda vonkoncom nič nezvyčajné. Nepríjemné to začne byť až vtedy, ak bol sen natoľko „živý“, že vás pocit z neho neopúšťa ani počas dňa.

Najlepším spôsobom, ako dostať sen o nevere z hlavy, je zaznamenať ho na papier.

Snažte sa spomenúť si na každý detail a predovšetkým na to, ako ste sa pri snívaní cítili. Výklad snových symbolov je komplikovaný proces, ale viac než analyzovanie prostredia či rekvizít, aké sa v noci vo vašej hlave objavili, vám o povahe snu napovie samotný POCIT.

Cítili ste pri podvádzaní vinu?

Alebo ste na svoju priateľku ani nepomysleli? Psychológovia sa zhodujú, že sny, v ktorých podvádzame partnerov, vypovedajú o našej nespokojnosti. Pozor, nemusí ísť nevyhnutne len o nespokojnosť vo vzťahu. Možno sa ten pocit nenaplnenia týka vašej práce, rodiny či osobných ašpirácií. Akurát sa to premietlo do podoby zvádzajúcej ženy.

Pohľad z druhej strany
Čo vtedy, keď je „neverná“ vaša priateľka a vám sa sníva, že ste ju prichytili? Namiesto toho, aby ste na ňu potom bez vysvetlenia celý deň gánili, sa pozrite na vec racionálne. Je to snáď jej zásluha, že sa zhmotnila vo vašom podvedomí? Jej prítomnosť v tak háklivej situácii môže značiť vašu neistotu a nedostatok sebavedomia, či skryté tendencie k patologickej žiarlivosti.

Predsa len by sme ale poradili NEDELIŤ sa s polovičkou o obsahy vašich erotických snov. Načo ju zbytočne provokovať, že ste mali v posteli niekoho iného ako ju?!

Stačí, ak niečo držíme dlhší čas v mysli a rozmýšľame o tom a podvedomie nám to vyplní do sna v nejakej podobe. Teda aspoň mne sa to veľakrát potvrdilo. 😉

Zdroj : Magazín.sk

Reklamy