Druhá brána snívania…

575977_454614887944948_1459691198_nNaše sny prežívame počas spánku, v ktorom sa energetické telo zameriava na snové pozornosti. Ten kto spí plytkým spánkom, si pamätá svoje sny a môže sa nimi zaoberať. Teraz ako čítam „Umení snít“ som si  uvedomila, prečo sa mi niektoré sny snívali a s čím mali dočinenia. Prvou bránou snívania prechádzame takmer všetci. Ide o uvedomenie si stavu zaspávania a prežívanie sna. Hlavnú úlohu v tom zohráva zamerať sa na viac bodov  ako záchytných predmetov a učiť sa udržať pozornosť a potom môžete ovládať svoje sny.

Druhá brána snívania

Stalo sa vám niekedy, že sa vám snívalo, že snívate vo sne? Mne viac krát. Väčšinou to bol nepríjemný sen, v ktorom som sa zobudila a uisťovala som sa, že nesnívam, ale je to skutočnosť. Keď som samú seba presvedčila, že to je skutočnosť, bola som z toho zúfalá a nešťastná a tento úzkostlivý stav mi dopomohol k tomu, že som sa prebrala zo sna a uvedomila si , že to bol sen vo sne. Keď prejdete prvou bránou, dosiahnete svojho energetického tela. Pomocou neho vlastne prežívate svoje sny. Takže to, čo skutočne prechádza druhou bránou, čo preskakuje zo sna do sna je vlastne energetické telo.

S druhou bránou je problém taký a môže byť aj vážny podľa toho, aký máte charakter. Ak máme sklony poddávať sa lipnutiu na veciach, alebo na situáciách, potom si koledujete o peknú nakladačku. Najmä, ak podliehate svojim slabostiam, môžete skĺznuť do smrtiacich hlbín. To bol môj prípad. Skutočným cieľom snívania je zdokonaliť si energetické telo. Dokonalé energetické telo okrem iného samozrejme ovláda snovú pozornosť tak dokonale, že ju zastaví, keď je potrebné. To poistný  ventil, ktorý majú snívajúci.Prejsť druhou bránou je veľmi vážna záležitosť, ktorá vyžaduje nesmiernu disciplínu a značné úsilie. Existujú dva spôsoby ako správne prejsť druhú bránou snívanie. Jedna možnosť je prebudiť sa v inom sne, teda snívať o tom, že sa vám  sníva sen, a potom snívať o tom, že sa z neho prebudíš. A druhá možnosť je použiť nejaké prvky sna k tomu, aby spustili iný sen.

Organické a Anorganické

Život a vedomie sú čisto záležitosťou energie a preto nie sú výhradne vlastnosťami organizmov. Čarodejovia dávnych dôb vraj vedeli, že na Zemi sa túlajú dva typy vedomých bytostí – organické a anorganické a keď ich porovnávali  vedeli, že oboje bytosti sú zo  svetelnej hmoty, krížom krážom a vo všetkých mysliteľných uhloch, preťatých miliónmi energetických vlákien vesmíru. Líšia sa od seba svojim tvarom a mierou jasnosti.

Anorganické bytosti sú dlhé a vyzerajú ako sviečky, ale matné, zatiaľ čo organické bytosti sú okrúhle a oveľa jasnejšie. Ďalší rozdiel, ktorý stojí za zmienku, že život a vedomie organických bytostí má krátke trvanie, pretože sú nútené ku zhonu, kým život anorganických bytostí je nekonečne dlhší a ich vedomia je oveľa pokojnejším a hlbším. Čarodejom nerobilo problém sa s nimi stretávať ,boli vzájomnými spojencami. Anorganické bytosti majú zložku, ktorá je pre vzájomný styk rozhodujúca a je to ich vedomie. Síce strácajú vedomie tak ako my, až na to, že dĺžka trvania ich vedomia nás úplne ohromuje.

Čo majú spoločné s našími snami?

Takéto bytosti môže prilákať vaše snívanie. Snívanie je udržiavanie polohy, do ktorej sa bod spojenia vo sne posunie. Tento čin vytvorí výrazný energetický náboj, ktorý upúta ich pozornosť. Je to ako návnada na ryby, idú po nej. Tým, že prejdete prvými dvomi bránami snívania, prinúti ich objaviť sa. Nemusia vyzerať ako nejaké tvory, len môžu nadobudnúť podobu niečoho pre vás nepríjemného. Je to vlastne stretnutie z inou energiu. Dôležite je neukázať strach. Občas sa môže stať, že pociťujete návaly strachu po takomto sne, alebo nepríjemných pocitov. Môžu to byť  nárazy energie, ktoré  posielajú anorganické bytosti, pretože sa chcú s vami ešte stretnúť.

V bežnom živote ak sa púšťame do vzájomných vzťahov so svojimi blížnymi alebo s ostatnými organickými bytosťami, normálne očakávame okamžitú odozvu na svoje oslovovanie. Avšak anorganické bytosti sú od nás oddelené desivou bariérou, energiou, ktorá sa pohybuje inou rýchlosťou a preto musíme svoje očakávania presne odmeriavať a udržiavať tak dlho ako sa im dostane odozvy. Ak im vysielate pocity strachu, tak toho využijú a skomplikujú váš sen.

Čarodejovia dávnych dôb, ktorý vedeli prechádzať všetkými bránami snívania sa s nimi stýkali. Robili  si z nich spojencov. Uzatvárajú s nimi spojenectvo ,obrovské podniky, kde hrá najväčšiu rolu vnímanie. Tajomstvom u anorganických bytostí je nebáť sa ich, a to je celé. A nebáť sa ich hneď od začiatku. Zámer, ktorý im človek musí vysielať, musí byť zámerom sily a odpútaní.

Do tohto zámeru je nutné zakódovať odkaz: Ja sa ťa nebojím. Príď ma navštíviť. Prídeš, uvítam ťa, ak neprídeš, budeš mi chýbať. Taký odkaz prebudí ich zvedavosť, takže určite prídu.

Anorganické bytosti sú pre vás prínosom ak chcete prekračovať hranice iných svetov vo svojich snoch. Dodávajú vám vysoké vedomie a vy im dávate svoje zvyšné vedomie a vysokú energiu. Je to také malé upírstvo, na ktoré sa veľmi rýchlo zvyká, takže pozor!!! Vyrovnaná výmena má aj  pozitívne výsledky. Negatívnym výsledkom je potom závislosť na oboch stranách. 😆

Oheň, či voda?

Anorganické bytosti sa objavujú ako oheň a voda. Ak sú oheň cítite pálenie a až silné elektrické výboje od nich, ktorý môže zanechať nepríjemný pocit. Nápory energie pociťujete ako prudké prúdy elektrické vody. Vodné anorganické bytosti majú väčšiu sklony preháňať. Starí čarodejníci boli presvedčení, že sú láskyplnejší a schopnejší napodobňovať, ba že dokonca možno majú city. To na rozdiel od ohnivých, o ktorých sa domnievali, že sú vážnejšie a lepšie sa dokážu ovládať ako tí druhí.

Ja som mala tú česť stretnúť sa s takouto anorganickou vodnou bytosťou. Ako zistila, že mám strach, začala sa so mnou zahrávať ,až mi to bolo nepríjemné. Veľmi dlhý čas mi ten sen behal po rozume prehrával sa mi v pamäti, ale našťastie s touto bytosťou už sen  nepokračoval. 😀

Koho tieto bytosti zaujímajú Helar o nich písala na svojej stránke.

4 myšlienky na “Druhá brána snívania…

  1. Je možné že by boli pri mne od ranného detstva? Aha na SC to je. Aspoň už viem prečo tie pocity a aj to, že som nemal vlastnú vôľu. Teším teším. 🙂

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: