Strom života v nás

Související obrázekNad ránom som mala sen…v štvorcovej miestnosti bol strom. Nemal listy, ale aj tak ma očaril svojou krásou. Jeho hrubý kmeň obrastali menšie kmene a opletali ho. Jeden z nich, spletenec z troch kmeňov  som chytila a chcela narovnať trocha, ale odlomil sa. Povedala som si, že ho zasadím hlboko do zeme a vyženú z neho korene Obzerala som si priestor v izbe a krásne rástol zo stredu, nič mu nebránilo, aby hnal iným smerom.

Keď som rozprávala tento sen kolegyni, povedala som je, že hádam môj strom života nevysychá. V tom momente som si spomenula na predošlí sen.

Letela som do neba, užívala som si krásu modrej oblohy, ani nie letela, akoby ma niečo s ľahkosťou nadnášalo hore. V jednom okamihu som narazila na pružnú stenu- strop, kde moje vznášanie bolo ukončené. Prišlo mi, že je to niečo ako 4D, či akýsi rozmer, ktorý sa ukazuje nekonečný, ale svoju hranicu má. Cítila som sa oklamaná, podvedená, akoby mi niekto niečo sľúbil a miesto toho to bola len ohraničená ilúzia.

Kolegyňa sa zasmiala  a povedala: “Vidíš nezomieraš, ani v nebi ťa nechcú. ” 🤠

Keď mi kamoška poslala , čo čítala o silnom Nove 8.8.2019 a otváranie energetickej brány v znamení Leva, že sa máme zbaviť nefunkčných častí, aby sme mohli vnútorne rásť, tak mi to došlo. Odlomená časť je nepotrebná, strom rastie ďalej a jeho kmeň bol silný a plný života. Mám snahu ju zachovať, nech žije ďalej…ale na čo??? Bol bez listov…možno obdobie oddychu..jeseň zima a znova začne rásť do koruny. 

Sme naučený pozerať sa na svoj život len z jedného pohľadu, ale tých rozmerov je viacej. Tak ako tá miestnosť..videla som, že mu nič nebráni, aby rástol inak, musel sa prispôsobovať. Bolo tam viac pohľadov aj z blízka, aj z diaľky a každý ten pohľad nám ukáže niečo iné. Miestnosť je priestor v našej mysli a sami si určujeme, koľko z neho využijeme. Tak mi to podvedomie v snoch ukazuje..nový dom, ktorý je spojený s tým starým a ja plno miestností vôbec nepoužívam. 

Sme ochotný otvárať sa novým veciam, alebo lipneme na starých pradigmách, ktoré už strácajú svoju silu, lebo Vedomie nás ženie úplne iným smerom.

Nech vás sila Ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

♥anitraM

Podobné články:

2 myšlienky na “Strom života v nás

  1. Podľa snára od Meda naozaj ide o strom života. Jeho uschnutie pripomína znovuzrodenie. Týmto obrazom nás upozornuje na pominuteľnosť hmotných vecí, pocitov a myšlienok. Smrť dáva potrebnú silu a život druhým formám. Rovnako smrť ega prináša nový život.

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: