Podvedomá myseľ…

podvědomí-leadership-v.240.319.sZávědomá část mysli se skládá ze tří částí, kdy každá pracuje svým způsobem a vzájemně si vyměňují informace. Každá část obhospodařuje své tělo a následně prostor či dimenzi mimo sebe.

Neklidná závědomá část – ta je k nám nejblíže a rovná se to vstupnímu podvědomí, jež ovládá zářivé polární tělo, čili naši magnetickou AURU. Tato neklidná fáze mysli nerozlišuje mezi dobrem a zlem, proto zde musí nastoupit vyšší vědomá rozumová část, která jednoznačně rozhodne s čím souhlasí, nebo nesouhlasí. V tomto stupni závědomí má každý zakódovanou negativní činnost, která pramení z genů lidstva, nebo z minulých životů. Navíc mohou tuto vstupní závědomou činnost čeřit Tatvy, Guny a další vesmírné síly a zákony. Pokud nedosáhneme určitého vrcholu, musíme vynaložit velké úsilí o odhalení této vstupní závědomé činnosti. Čím více stoupáme na žebříčku vyššího vývoje, tím ostré negativní složky vypadávají ze hry duše. Je to skutečně těžké a dlouhodobé snažení , ale dobrovolné.

Jedině, když vyčistíme vstupní závědomou část od skvrn minulosti a také získanou z přítomnosti, máme možnost silně urychlit svůj duševní a duchovní vývoj.

Neklidná fáze má vysoké tvořivé možnosti ve snech. Přestože se nám sny jeví někdy velmi chaotické a nelogické, je v tom jistý řád a princip, který nám může hodně napovědět.

Snové kódy je velmi obtížné rozluštit, vyžaduje to dlouhodobé pozorování a psychologii věcí. Pokud jsou sny jemné je vidět, že tato neklidná fáze je přiměřeně aktivní – pomáhá tímto způsobem udržovat zdraví a výkonnost člověka. Jsou-li sny velmi živé a opakující se, je to znamení, že v těle či mysli člověka je něco v nepořádku. Může to být skrytá i vědomá nemoc, nebo stres v mysli a tímto výrazným způsobem se vyreagovávají obranné reflexy, aby se osobnost nebo tělo a zdraví zklidnilo. Vyjímku tvoří sny jogínů a mysticky založených jedinců. U nich jsou sny velmi živé a symbolizují jisté mystické stavy. Je při tom zajímavé, že u každého se to jeví velmi podobně, neboť závědomá mysl zde používá archetypické a mytologické symboly a souvztahy.

Praktické ovlivňování samotné závědomé mysli lze učinit pomocí autosugesce, psychoanalytickým rozborem, nebo všeobecnou sugescí. V oblasti charakteru víme, co bychom chtěli zlepšit a které mentální neduhy snížit, či zcela zrušit. Stanovíme si přesný cíl našeho charakteru a jakými prostředky ho chceme dosáhnout. V některých případech nám v tom může pomoci vize v jiných stavech vědomí, nebo živé sny.

Klidná závědomá část – rovná se čistému podvědomí, jež ovládá tělo nepolární – astrální. U normálního jedince prakticky jenom řídí zdravotní činnost těla.U vyspělého jedince se ve vývoji naskytuje možnost zušlechtění, nebo reanimace tohoto nepolárního těla, aby sloužilo vyšším cílům Duše a Ducha. Jen vzácní lidé – léčitelé mají s touto fází tunelové spojení a používají energii nepoláru k posile pacientova těla.

Záklidná závědomá část – rovná se čistému nadvědomí, jež ovládá zápolární tělo – hadí energii, která svojí jemnou polarizací rozhoduje o délce našeho ţivota.

Vzácní léčitelé s touto energií opět mohou léčebně působit, ale vyžaduje to u nich reanimaci této zářivé bodové energie. Z této nadvědomé části můžme jedině čerpat správné názory a informace pro naše Já, neboť zde neexistuje EGO. Tyto informace nám mohou dojít z hlubší meditace, nebo přímým 5. stavem vědomí posílit naše Já.

Z knihy Sijo jóga

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: