Možno sa vám to slovo zdá čudné, ale neviem ako pomenovať túto techniku, lebo nejde o žiaden výhľad do budúcnosti, ale obrazne povedané o videnie za plotom čo tam asi bude za nejaký čas 😆 Prišla som na túto techniku len náhodou. Udiala sa nejaká situácia a aj som si seba predstavila za nejaký časový úsek ako sa uvidím. Keď som bola ok, potešila som sa a vydýchla si spokojne, že niet sa čoho obávať. Najskorej som to brala ako svoje predstavy, ale neskôr sa mi potvrdilo, že moje vhľady do budúcnosti sa plnia. Vysvetlím to na príklade.

Cestovali sme z Prahy domov. Sprevádzal nás dážď, tak som si predstavila ako v daždi vybaľujem kufor…no parááda a potom ma napadlo pozrieť sa dopredu ako bude, keď zastavíme pred domom. Videla som deti ako sa vítajú s dedom a babkou a nad ďalšou dedinou bolo zapadajúce slnko. 😀 Potešila som sa  a povedala si ok, veď uvidíme. Čím sme boli bližšie, tým sa moja predstava rozplývala, lebo nás dážď stále sprevádzal. No, ale keď sme vošli do našej dediny už nepršalo a na našej ulici som uvidela zapadajúce slnko a deti ako sa vítajú s dedom a babkou. 😉

Takže som sa  zasmiala  pre seba, zasmiala sa vo mne aj moja dušička a ozval sa aj jeden s tých spolubývajúcich v mojej hlave so slovami: „Si bosorka!“

Takýto vhľadov do budúcna som urobila viac, len som nevedela, že to funguje a naozaj sa ukážu ako som ich videla.

Druhý prípad je , že vhľad do budúcna alebo vízia prišla sama. Volala mi mama, že bratrancovi sa narodila malá dcérka, ale je v inkubátore. Vraj má prepojenú aortu na pľúca a musia ju operovať, lebo je v kritickom stave a zháňajú pre ňu AB pozitívnu  krv. V tom momente som vnútorným zrakom videla svoju tetu ako s plačom hovorí, že malinká operáciu neprežila a zomrela. Mame som nič nevravela, lebo som nevedela, či sa to vyplní, alebo nie. Za dva dni mi mama volala, že im bábätko zomrelo, lebo operáciu neprežilo. 😦 Vtedy som jej povedala , že už ten deň som to vedela, len som jej to nechcela vravieť.

Neviem či týmto spôsobom, že sa snažím pozerať do budúcna som posilnila svoje jasnovidné schopnosti, alebo tým, že som sa začala sústreďovať na hypofýzu a zameriavať na ňu pozornosť som niečo aktivovala….hmm neviem. 🙄 Len viem, že s týmto prišlo aj niečo iné čo vidím, keď zaspávam, len na to musím prísť ešte ako to pozitívne využiť a čo sa za tým v skutočnosti skrýva.

Každá schopnosť, ktorú v sebe objavíte nesie v sebe svoje plus a mínus. 😕

Reklamy