Smrť vo sne…

Už viac krát som našla vo vyhľadávači frázu ,pomocou ktorej sa ľudia dostali na moju stránku a to „Smrť vo sne.“

Nad ránom som taký sen mala. Bolo to zvláštne, lebo som vo sne zvažovala čo bude  ďalej a nebolo mi presne jasné, kto zomrel.

Vidím seba ako idem neznámou cestou na cintorín a plačem, nariekam  s dieťaťom v náručí, lebo mi zomrela mama. V sne si uvedomím, prečo snívam o smrti svojej mamy , lebo často krát sa mi snívalo, že zomrel môj otec. Čim som bližšie som si vedomá toho,  že ťažko nesiem smrť svojej mamy a pevne k sebe tisnem to malé asi ročné dieťa. Nie je moje, neviem ani či je to chlapec, či dievča, len som vnímala, že ho mám v náručí.

Potom som sa ocitla u svokry doma, bolo zrejme už po Kare  a svokra ma obsluhovala. V tom sne som si uvedomila, prečo tu je, lebo ten kto zomrel bola predsa svokra a rozmýšľala som nad švagrovou ,čo bude robiť s domom, či príde bývať na Slovensko. Takže tá smrť vo sne bola nejasná, ale symbolom bolo smrť ženy matky. (Najskorej som vnímala, že zomrela mama a potom svokra).

Zobudila som sa zo slzami v očiach. Rozmýšľala som nad snom a jediné čo ma napadlo , že niečo staré vo mne zomrie a príde nové.

Dieťa, ktoré som pevne držala v náručí je niečo nové čo ma čaká, vstúpi do života a o čo sa budem starať alebo zaujímať. Dieťa je symbolom zjednotenie a ak držíme dieťa v náručí ide o kladný snový symbol. Viem, že moja mužská časť je silná a ženská je oslabená a potrebujem docieliť ich vyváženie. To mi potvrdil aj Symbolon, keď som si vytiahla kartu Nesoulad.

Potrebujem vyvážiť energie v sebe  pretože : Čím víc naše mužská část naslouchá té ženské a jedná podle jejich rad, tím silnější je náš energetický kanál, tím tvořivější energie jim může procházet a tím lépe ji mohou naše těla ovládat…

Smrť matky znamená koniec neistého obdobia spoliehanie sa na niekoho vo vzájomnom spolužití a uvoľňuje sa tým cesta k dokonalejším vzorom.

Slzy a plač sú vnútornou očistou.

Nedalo mi to a vytiahla som Tarot snov. Vyložila som si 4 karty ku snu,  ktoré mi aj jasne odpovedali.

1.karta Veľkňažka… Naše vnitřní jednota se nám dává poznat cestou intuice, snů, vzkazů, které nám posílá podvědomí a dalšími iracionálními způsoby. Celistvost se přibližuje prostřednictvím své intuice.

2. karta Štvorka pentaklov…Čtyřka je číslo, jemuž příslušejí materiální projevy, a mince jsou barvou hmoty. Proto bychom se ani nemuseli podívat na ilustraci, a přesto by nám bylo jasné, že čtyřka mincí bude silně materialistickou kartou. Naše pozornost se přesunuje od tvoření (jak tomu bylo v Trojce mincí) k získávání a udržování.

3. karta Veľkňaz …Náš vnitřní Mág nám pomáhá porozumět tomu, co vidíme kolem sebe, učit se z toho a nakládat s tím tak, abychom byli schopni uskutečnit své cíle.

4.karta Štvorka mečov… V průběhu každého duševního snažení přichází chvíle, kdy je třeba, aby mysl přestala pracovat a uvolnila se, a dovolila tak převzít vládu intuitivním procesům. je nespočet příběhů o vědcích čiumělcích, kteří usnuli nebo obrátili pozornost k něčemu jinému a z ničeho nic je napadlo, jak vyřešit problém, s nímž se už nějakou dobu potýkali.

Otváram náruč novým veciam a s radosťou ich prijímam. Moja intuícia ma vedie a ukazuje smer. 😉

Vidím, že moje sny sú už iné, prepracované a vedome do nich zasahujem a prehodnocujem ich počs snívania 🙄

6 myšlienok na “Smrť vo sne…

 1. Duško ako sa to vezme, alebo ako potrebujeme čo v sebe poriešiť. Ale radšej mám prirodzené sny . Viem že tie, ktoré môžem vedome ovládať sa už spracovávajú egom a nie sú bytostne čisté, tada tak si to aspoň myslím. 🙄

  Páči sa mi

 2. Dobrý deň , veľmi ma zaujali vaše stránky , no najmä na nejakej úrovni ste mi veľmi blízka . Taktiež mávam sny , i ktorých viem , ze sú len podmienene udalosťami minulého dňa , ale mávam aj veľmi silne sny , ktoré sa časom stanu . V deň splnu 22.2 som mala sen . Bola som v ňom nesmierne šťastná a tancila na ulici so svojim milovaným až ma zrazilo auto . Videla som sa ležať na zemi , partner ma držal v náruči , plakal , kričal zúfalstvom a prosil aby som mu neumierala. Ja som v sne vedela , ze to dobre dopadne , ze nakoniec neumriem. Aspoň tak som to pociťovala , ale je možné ze som podľahla pocitom spokojnosti a zmierenia. Sen so smrťou som mala teraz druhý x . Prvý bol podobný a s tým istým partnerom , neviem kde a ako vás možem kontaktovať , ale rada by som s vami bola v kontakte . Ďakujem . S pozdravom Sonja

  Páči sa mi

 3. V tomto sne mi to príde. akoby ťa niečo s harmonického vzťahu vyhodilo von a zložilo na zem. Ty sama vieš, že to ustojíš a zvládneš, ale partner sa bude o teba obávať. Ak sme v aute a riadime ho.,ukáže sa nám naša situácia ako ideme. Známa mala sen, ako išla v zime autom a na kopci ju to vyhodilo do vzduchu a len letela a na to sa zobudila. Za 3 mesiace sa sen naplnil..Neviem už, či bola práve zima, lebo aj obdobie ukazuje , kedy sa sen naplní, ale skončila v nemocnici s tráviacimi ťažkosťami, hrozila OP a táto situácia ju vyhodila zo života na nejaké obdobie. Vtedy som jej aj napísala, že sa niečo udeje, čo ju vyhodí z cesty a nebude môcť pokračovať. No nevedeli sme kedy, ešte že si ona píše denník a spomenula si na sen.

  Ak to bol priamy náraz, že ťa auto nabralo prednou časťou, bude to silnejšie pre teba, ak to bol bočný náraz…je dôležitá, aká to bola strana…ľavá ženská(bude za tým iná žena) mužská…muž. Píšeš, že už si mala podobný sen..tiež ťa v ňom zrazilo auto? Vnímala si aj konkrétne miesto na tele, ktoré si mala zranené? Sen môže ukazovať aj na nejakú krízu, ktorá ťa položí na kolená, ale vo vnútre budeš cíitiť, že to nejako zvládneš.

  Môžeš vyskúšať podvedomú časť…vezmi si papier a pýtaj sa podvedomia….otázky hovor, ako ti vnútorne prídu..napr. súvisí môj sen s partnerom, budú nejaké problémy? Drž položenú ceruzku na papieri. ak začne kresliť kruh, znamená to áno, ak to bude ovál vo vodorovnej polohe , znamená to nie. Pýtaj sa ďalej, ak bude záporná odpoveď, prídu problémy v práci?, Mám sa niečoho obávať? pýtaj sa na situácie v živote…ja si takto už robím diagnostiku v mysli a ukáže sa mi ako to je…Ku podivu to vychádza.

  Zistila som, že ak snami viac vnímam podvedomie a snažím sa chápať a rozoberať svoje sny, tak akoby informácie z nevedomia boli viac zrozumiteľnejšie. Tak isto je to aj v intuícii, ak vnímame nápovedu z vnútra, čo k nám prichádza v myšlienkach, obrazoch, vnemoch, tak sa prepojenie viac upevňuje. 😉

  Daj vedieť, ak situácia nastane a ako sa vyplnila a vyvíja…buď silná a nech ťa duša navedie. 😉

  Páči sa mi

 4. Ďakujem veeeelmi za reakciu 🙂 . Tak ako aj druhý sen aj ten Prvý sen sa odohrával v jeho krajine ( môj drahý je zahraničný ) . V sne som bola po chemiterapii, neskutočne oslabená , všetci mi zakazovali letieť , ze to nezvládnem , ale ja som vedela ze musím ho vidieť a byt ešte s ním . Cestu som zvládla ( nevidela som sa cestovať , len som to v sne vedela ) , kráčala som po uličke vedúcej k moru a on ma zbadal . Utekal ku mne a vzal ma do náručia . Opäť strašne plakal . Ja som ale cítila neskutočne bezpečie a kľud a šťastie . V tomto druhom sne to bol naraz z pravej strany. Ale na tele som nemala žiadne zranenie . Nič ma nebolelo ani som nekrvacala . Trosku sa v tom strácam .

  Páči sa mi

 5. Chemoterapia je nejaké duševné liečenie, ktoré má v tebe zničiť zaťažujúce veci, myslenie. Prejdeš zrejme obdobím, ktoré ťa oslabí a ty sama budeš chcieť sa oslobodiť od všetkého vidieť veci s nadhľadom(let lietadlom) a tvoja túžba vidieť ešte drahého je veľká. Ulička k moru je cesta k citovej udalosti…ak bola úzka, ukazuje na stesnenú situáciu…Neviem, čo sa udeje v tvojom živote, ale tie sny niečo preurčujú…dúfam, že za tým nebude nejaké sklamanie vo vzťahu, či narušenie.

  Pravá strana je mužská, ktorá ťa zrazí na zem.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: