Vždy sme médium pre niekoho.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt conscious living
Vždy sme médium pre niekoho

To, čomu dávame pozornosť ,s tým enereticky pracujeme. Naša osobná myseľ sa stáva takzvane “Médium” pre niečo.  Marcelka z hôr vo svojej 3. knihe opisuje 3 úrovne vedomia, v akých pracujeme. Celkom to dáva význam, len sa treba do toho trocha zahĺbiť. 

  1. Je to naše osobné vedomé médium, ktoré dáva pozornosť osobným programom, kedy niečo jedná za nás, my sa s tým stotožnujeme a konáme v   úrovni programov, závislostí a túžieb. Ide len o  akúsi predstavu, s ktorej by sme sa mali vymaniť, lebo nám berie energiu a tým, že v nej zotrvávame a hrajeme jej hru ju živíme. (napríklad to, akí sme schopní,  neschopní, sebeckí..)Pre uvedomenie človeka je však potrebná.
  2. Potom je to astrál, ktorým sa cez osobné vedomie prejavuje astrálna bytosť a môže vám tiež brať veľa energie. Podsúvaním jej právd a myslenia vás vedie svojim smerom, len aby bola dôležitá. Stále to však nie ste vy vo svojej skutočnej podstate.
  3. Tretia úroveň je, kedy osobné vedomie odovzdáva pozornosť nie do programov , ani do astrálu, ale samotnému Vedomiu a stáva sa pre nej médium. Dáva pozornosť do ohniska Existencie a odovzdáva sa Vyššiemu božskému ja. V tomto prípade úbytok energie nenastáva, lebo spája sa so svojou vlastnou podstatou Bytia. Obracia sa k vlastnému Vedomiu, ktoré je živené sebou samým. Pri dávani pozornosti do programov , živíme programy a do astrálu živíme astrálne bytosti. Ide o našu vôlu, kam ju chceme nasmerovať, preto máme na výber. V 1 .a 2. bode živíme  sa predstavami o niečom, kým nie sme.  Ukazuje sa nám to preto, aby sme sa od toho oslobodili a boli vedomí seba samých. My sme len to, čo si uvedomujeme, nie čo si o sebe myslíme. V stave vedomia seba samého myšlienky nie sú, je to akoby prázdnota v hlave, ktorá vytvára priestor pre spojenie s duševnou časťou  a Vyšším božským Ja.

 

Zdroj videa: Sakyj

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: