Hlavním projevem nevědomosti je nesprávné ztotožnění

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mysel a nevedomosť

Patandžalí popisuje nevědomost jako základní ne­ porozumění něčí skutečné povahy. Tento starověký mi­ str říká, že pokud se ztotožníme se svými jmény nebo tituly, těly, majetkem, úspěchy či pověstí, popíráme svou skutečnou identitu. Continue reading “Hlavním projevem nevědomosti je nesprávné ztotožnění”

Reklamy

TRANSFORMACE DUCHOVNA Z DUALITY DO JEDNOTY

strudel-2742184_960_720.jpg

V posledních týdnech na mě ťuká téma, které nebude zřejmě moc populární, nicméně chce být zveřejněno a viděno.

Jde o to, umět rozpoznat rozdíl, který nabízí tzv. duchovno ve 3D, tedy v dualitě, a přechod – jeho proměnu do vnímání duchovna v 5D, tedy v jednotě. Mnoho lidí je totiž zmateno a vůbec nerozumí tomu, co se kde děje a jaký je v tom rozdíl, nedokáží to správně rozlišit. Continue reading “TRANSFORMACE DUCHOVNA Z DUALITY DO JEDNOTY”

Sen: Navedenie k vnútornej múdrosti

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt podvedomie

Nad ránom som mala sen a v ňom som riešila nejaký problém. Neviem už presne o čo išlo, ale videla som sa pri pomyslení na ten problém, ako by sa dal riešiť zrazu stáť pred vysokou horou a prišlo mi nemožné ju prekonať. Uvedomila som si, že toto je nad moje sily a nezvládnem to. Continue reading “Sen: Navedenie k vnútornej múdrosti”

Vnímanie v 4D a 5D

Súvisiaci obrázokUrčite aj vy sami si uvedomujete, že veľa vecí vnímate už inak. Posunom do vyššej roviny vedomia 4D..5D  sa meníme, máme pocit, že sa zrýchluje čas diania a veci sa odohrajú oveľa rýchlejšie. Uvedomila som si , že posunom vedomia na vyššiu rovinu vieme pochopiť ako funguje naše telo a lepšie vnímame jeho signály a bloky. Písala som o tom aj v tomto článku o emóciach. Tak isto som zažila, že vnímaním tela viem ovládať svoje   ženstvo a v tomto stave mi prišlo, že my sme pánom a naše telo je sluha a vieme telo regenerovať. Naladením sa na vyššie vibrácie k nám prichádza mnoho pochopení.  Continue reading “Vnímanie v 4D a 5D”

Nové vnímanie

Nové vnímání přesahuje pohled toho, co jsme viděli dříve v úrovní 3D. Zatímco za cílem v dualitě nás vedlo naše vytvořené falešné EGO, to co následujeme v jednotě je naše skutečné POSLÁNÍ. Je v tom tedy značný rozdíl. Role, které jsme se naučili hrát, pomalu umírají s tím, jak člověk postupuje sám v sobě ve svém uvědomění. Continue reading “Nové vnímanie”

Problém so zaspávaním a spánkom

Výsledek obrázku pro consciousnessAk máte aj vy problém s nespavosťou, vitajte v klube nespáčov. Za  problémom s nespavosťou môže byť veľa príčin. Ale, ak vyškrtneme víriace myšlienky, ktoré spôsobujú chaos v hlave a nepokoj mysle, vyškrtneme zníženú hladinu melatonínu, rôzne ochorenia, prepracovanosť, strach a depresiu, tak mi zostáva len aktivita 3 oka. Continue reading “Problém so zaspávaním a spánkom”

Stavy rozšířeného vědomí a prostředky k jejich dosažení

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Consciousness states

Názory na stav, kterému se říká rozšířené vědomí, se velmi různí. Existuje rozsáhlá škála názorů od jejich nekritického přijímání až k totálnímu zatracování, což se možná ještě v agresivnější formě týká i prostředků sloužících k dosažení těchto stavů. Už samotný pojem rozšířené vědomí není chápán jednotně, což přispívá k rozporům mezi příznivci a odpůrci. Zejména odpůrci bývají ovlivněni ideologiemi zejména náboženskými. Různá náboženství nám sdělují, co si bůh přeje, že bychom měli či neměli dělat a stavy rozšířeného vědomí různě nazývané mezi ty zakázané či škodlivé často patří. Continue reading “Stavy rozšířeného vědomí a prostředky k jejich dosažení”