Roviny vedomia a symboly

Vianna Stibal - OBJEVENÍ SEDMÉ ROVINY BYTÍ - Blog Eugenika

Symboly vyjadřují pocity, které nelze nikdy vyjádřit slovy. Např. pocit radosti dokáže měnit samotné prostředí, proto jej vidíme jasněji a veseleji. Vědomí vytváří optimistické obrazy a zpětně prostředí zesiluje radost. Když vědomí upadne do spánku, pracuje se symboly radosti. Potom ve spánku symboly upadají a zůstává jen pocit.


Symboly a obrazy se mění spolu s námi. Spojitost mezi nimi je otázkou intuice a asociace. Jakmile porozumíme symbolům, nebudeme ztraceni. Symboly si vytváříme sami a sami je můžeme i měnit. Symboly jsou fyzické objekty, které existují v realitě určité frekvence. Symboly se mění se stupněm rozvoje vědomí. Všechny symboly vycházejí z vnitřní reality a manipulujeme – li s nimi, pracujeme tak se svými vnitřními realitami. Jakýkoli vnější pohyb, který uděláme, provádíme vlastně ve svém vnitřním prostředí. Každý má své vysoce specifické symboly ( např. tělo ).

Symboly ( fyzické objekty ) vyjadřují vnitřní realitu. Jsou důležité částice naší psychiky. Měnící se symboly jsou známkou ocitnutí se na jiné rovině vědomí. Forma symbolů se mění spolu se stavem vědomí. Po zavření očí nám vystupují obrazy jako symboly našich myšlenek. Nemají logickou souvislost.

Symboly lze vnímat a interpretovat mnoha způsoby. Po smrti pracuje vědomí se symboly, ale na vyšších rovinách již tomu není zapotřebí. Jsme ve vývojovém stádiu orientovaném na symboly. Každý má své symboly, které se mohou během našeho života měnit. Existuje jednota mezi symboly bdělého a snícího já, které vidíte ve spánku.

Duše využívá vědomí, aby mnoha symboly vyjádřila svoji vnitřní realitu. Předměty jsou pouze symboly vnitřního růstu : a) kolektivní – fyzické symboly, na kterých jsme se domluvili b) individuální

Emoce jsou symbolem vnitřní reality nebo vnitřního přesvědčení. Symboly si vytváříme sami a sami je můžeme i změnit. Je nutné si neustále připomínat, že fyzické prostředí je pouze symbol, ne stálý stav. Pokud připustíme, že naše fyzické prostředí je jediná skutečná realita, jsme v pasti. Není to vůbec skutečná realita. Na jiných rovinách reality předměty nejsou hlavními symboly. Záleží na frekvenci. Naše nejbližší fyzické prostředí symbolizuje naši vnitřní situaci. Vnitřní drama je tedy to jediné a nejdůležitější. Příběh svého života si píšeme sami.

Sami jsme svým autorem.

Není tedy důvod k tomu, abychom se cítili lapeni osudem. Máme možnost změnit své prostředí. Zkušenosti jsou výtvory vědomí. Nejčastější symboly jsou fyzické objekty. Jsou vztaženy pouze k fyzickému světu. V jiných dimenzích mizí. Banka symbolů je z minulých životů. Ve snu jsme schopni zvuky, které neslyšíme ( např. stromu, nevyslovené myšlenky ) vizualizovat.

Alfa vlny jsou práh mezi fyzicky orientovanými částmi osobnosti a vnitřním já. Fyzické smysly se objevují v rámci jiné reality jako živé a vitální objekty. My je ale tak nevnímáme.

Černé díry jsou prázdná místa bez symbolů. Nabízí přímé poznání. Představují prostor pro nové symboly. Jsou to koordinační body. Zde se elektromagnetická energie myšlenek a emocí vtahuje, potom jimi prostupuje a mizí z našeho systému, mnohokrát se zvětšuje a skrze miniaturní bílé díry se vrací zpět do našeho systému reality. Je to zdroj energie a neplatí zde zákon entropie. Pohyb atomů a molekul se zrychluje, jakmile se začnou přibližovat k těmto bodům, ale vzdálenost mezi nimi zůstává stejná. Bílé díry se nacházejí uvnitř černých.
Skrz ně proudí hmota mezi vesmíry ( zachování energie ). Přitahují mnoho energie z mnoha systémů. Je to obnovovač energie.

Alfa hladina je nádrž energie pro nás. Je propojena s nejhlubšími rovinami osobnosti. Do ni bychom měli vstupovat bez jakéhokoli cíle a záměru. Můžeme zde najít všechny informace, které potřebujeme. Když naše vědomí opustí tělo, alfa hladina jej udržuje v dobré kondici.

Roviny vědomí :

  1. normální vědomí ( ego je vnější část soustředěná na fyzickou realitu, je to bdělé vědomí ) 2. A – 1 vědomí – můžeme vstupovat do těla druhého a léčit ho, můžeme vědomě manipulovat s hmotou, můžeme ji využít k zbavení se dočasných tělesných tlaků, můžeme v ní vyřešit problémy 3. A – 2 4. A – 3 – informace o pohybu Země, historii planet, zvířat
    Tyto roviny jsou dosažitelné v bdělém stavu. Zachováváme si kontakt s fyzickým prostředím.
  2. A – 4 – z ní vychází inspirace, vynálezy, nejdostupnější ve spánku, možné v ní poznat mnoho dimenz.
  1. A – 5 – nabízí dimenze, v kterých je možné se napojit na vědomí ostatních osobností

MUSÍME HLEDAT, ABYCHOM NAŠLI ( vědomě nebo nevědomě ). Jednotlivé roviny se vzájemně prolínají. Ostatní vědomí vnímají realitu jako složitou.

  • není to rovina využívaná v transu – dosahuje se jen zřídka – zde komunikují osobnosti z různých dob – je to jádro komunikace – přináší velkou energii – dosahujeme ji v hlubokém nebo náhlém spánku – forma představ – krásné nadpozemské prostředí – přínosné zkušenosti – nutno převádět na symboly Na všech těchto rovinách je možná komunikace s minulostí a budoucností, záleží jen na cíli a záměru osobnosti. Tyto roviny, které jsou teoreticky vertikální, jsou ještě členěny horizontálně na množství jiných rovin. V těchto rovinách neexistuje čas ani smrt a my to vnímáme jako iluzi a fantazii. Zasnění nebo inspirace jsou branou do těchto systémů. Informace získané v některém z těchto stavů vědomí musí být následně interpretovány normálním bdělým vědomím, aby se uchovaly ve fyzické paměti. Všechny jevy získané v těchto oblastech by měly být chápány jako neutrální a přirozené ve svém záměru ( ne stresující ).

Z knihy Jane Roberts – Sethovy promluvy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: