Zákon viacrozmernosti sveta, zákon času a celistvosti..

Světy jsou až devitirozměrný.

Výsledek obrázku pro viacrozmernosť

V jednorozměrném světě prostor, hmota je stlačen do bodu. Na Zemí je to jádro červené, jádro Peruna.

V dvojrozměrném světě je vše ploché, lineární. Plochy a roviny najdeme i na Zemi. Naše myslení je ploché. Dříve jsme ho měli objemovým (obrazným), pak ho nám zaměnili.

Trojrozměrný svět – objemový svět.

My žijeme v čtyřrozměrném světě – přidává se vektor času.

V pětiměrnosti představujeme kokon. Minulost, přítomnost a budoucnost probíhají současně. Čas má tři vektory: minulost, přítomnost a budoucnost a jakákoliv vzdálenost se rovna nule. Přes pětiměrnost lze cestovat kamkoliv ve Vesmíru. Pětiměrnost to je, jak říká Ježíš, království Boží, království Nebeské. Skrze pětimětnost se můžeme dostat kamkoliv ve vesmíru. Pokud se člověk naučí vcházet do pětiměrnosti, stává se bohem a vychází na kosmickou úroveň.

Devítirozměrný svět je mohoucnosti Stvořitele, našeho Otce Nebeského.

My jako bytost se nacházíme ve všech devíti rozměrech. Čaker neboli centru vědomí je ve skutečnosti devět – sedm základních, které jsou známé, plus informační pole vědomí – bílé barvy (Rod-Stvořitel) a opačná strana Rodu (Černobůh – síla, která svinuje využitou hmotu zpět do fyzického vakua) v barvě černé – stejných frekvenci a barev, což odpovídá všem rozměrnostem světa – skrze každou čakru jsme spojení s každým rozměrem. Pokud člověk se naladí na přesnou frekvenci čakry, vstupuje do té rozměrnosti, která je s ní spojená, a začíná sčítat informaci v této frekvenci. Informace prostřednictvím lexika se předává do vědomí a už jí znáš. První čakra se otevírá a začíná pracovat, když je dítěti 2-3 dny, druhá – 1 měsíc-40 dni, třetí – 1 rok.

Stejně tak máme devět těl:

-fyzické, éterické (je to akumulátor energie, napájí a obsluhuje fyzické tělo, je přímo spojené s okolním světem), astrální, mentální, tělo příčin, vizuální tělo, duše, duch  neboli božské tělo (ovlivňuje naše mentální tělo a prostřednictvím něho jsme spojení se Stvořitelem), kosmické tělo (sčítá informací z celého kosmu). Každý z nás zajímá celý náš vesmír svým kosmickým tělem.

 

ZÁKON ČASU

Všemu svůj čas. Čas se může zpomalovat, zrychlovat, zhustit se, jít ve vlnách – sinusoidě. Je čas horizontální a vertikální. Čas funguje v různých směrech a bodech. Zároveň funguje v různých rovinách. Člověk může ovládat čas – lze mentálně zpomalit, zastavit nebo zrychlit vnitřní čas. Nefunguje už v pětiměrnosti.

Posledních par let se čas zrychluje. Ve chvíli když se čas zrychluje, chce se vám spát, jste malátní, unavení, protože energie mizí, protože vnitřní čas a vnější jsou jiné. Ke zrychlení často dochází před válkou či katastrofou. Takové bylo v  roce (2017).

Není třeba urychlovat čas. Nespěchejte. Pokud jste zkusili, jednou, podruhé, potřetí a vám vaše plány nevychází, pak není třeba spěchat – ještě nepřišel ten správný čas pro toto. Vyčkejte a zamyslete se. Pak je tu ještě zákon volby – jestliže pokračujete dál ve svých pokusech, tak vám život umožní to realizovat, ale zodpovědnost už je na vás a z 100% z toho stejně nic nebude, neboť ještě nepřišel ten správný čas na to. Pokud jste zkusili a vám to vyšlo, znamená to, že jste ve správné vlně, jako Stvořitel a jdete správným směrem.

V  roce (2018) se čas zrychlil jen v Rusku – čas pracuje v tomto roce na Rusko a Putin to využil. Čas vždy pracuje na straně tvůrců, budovatelů a ty, co jsou na cestě rozvoje.

V současnosti jde zánik kapitalismu a tržní ekonomiky – jejich čas vypršel. Na směnu má přijít plánová ekonomika a nový stroj, peníze se budou eliminovat a do popředí vystoupí tvůrčí práce na zkrášlení Země.

ZÁKON CELISTVOSTI

Co je uvnitř, to je i zvnějšku. Co je vpravo, to je i vlevo. Pokud přijímáme hodnoty animální, pak i tvé tělo se proměňuje ve zvíře. Pokud se měníme uvnitř k lepšímu, pak i náš vnějšek se postupem času rozzáří a zkrášlí.

Když se vnitřní a vnější krása spojí v jednotě, je to obrovská Božská síla.

Pokud se mění psychika, naše vědomí a charakter, mění se i naše genetika.

Pokud jsme se narodili zvnějšku krásné ale hodně rychle jdeme cestou degradace, je to okamžitě poznat na dětech – rodí se oškliví a zlí. Říká se, že dítě je takové, jaci jsou jeho rodiče uvnitř.

Pokud však jsme se narodili zvnějšku ošklivé a jdeme cestou rozvoje, práce na sobě, vychováváme v sobě laskavost, dobrosrdečnost, upřímnost, šlechetnost, vážíme si sebe, dodržujeme zákony Kosmu, žijeme podle svědomí a ctí, pak děti se nám narodí krásné i zvnějšku i uvnitř. Na dětech tak poznáte, jestli degradujete nebo se rozvíjíte.

Člověk je bůh, protože může vše v sobě změnit!

 

Z knihy : obecné zákony Jsoucna.

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: