Miroslav Zelenka…čo prinesie rok 2019

Nad ránom som mala sen. Rozmýšľala som, ako môžem vidieť a vnímať bytosti iných dimenzii, ale stále mi to nešlo. Stretla som jedno dievča, čo to vedelo. Nedalo mi a spýtala som sa jej , ako to robí. Dala si dolu čiapku a prepla je do iného stavu a znova dala na hlavu. Keď  som pochopila, aké to je jednoduché, zobudila ma mama , nech vstávam…takže som to nemohla ani vyskúšať.

Nejako som nad snom už nerozmýšľala, až po obede, keď som si počúvla video Miroslava Zelenku, kde hovorí o posune do 4 dimenzie. Vystúpením vedomia do vyššieho stavu… viac sa priblížiť ku kolektívnemu vedomiu.

V mojom sne prechodom do toho stavu bola čiapka, ktorá pomáhala ľuďom vnímať skutočnosť inak, vnímať, že existujú aj iné svety a civilizácie. Čiapka je niečo, čo nám pomáha tlmiť myšlienky a vnímať seba viacej, kedy môžeme dosiahnuť zmeny stavu vedomia a prijímať potrebné .informácie k poznaniu skutočnosti.  Čiapka je len symbolická, ale pochopila som, že mňa to zase vedie k sebe samej a svojej božskej podstate…tak ako Miroslav Zelenka hovorí v jeho videu.

Miroslav Zelenka a čo prinesie rok 2019.

Zdroj: Cestyksobe.cz

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: