Línia vnímania nás samých

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt budúcnosÅ¥Minulosť, prítomnosť a budúcnosť prebiehajú v jednej línii, líšia sa len vibračnou úrovňou. Tak ako môžu ľudia vidieť svoje minulé životy, dokážu vidieť aj budúce. Pre niekoho to je nepochopiteľné, lebo vníma svet cez osobnosť – rozumom a čo sa ešte neudialo, nemôže predsa existovať. 😀

Lenže ide o to, že nie sme viazaný časom ani priestorom, len naše vedomie  v hmote je obmedzené. Vnímame trojdimenzionálne a naše zmysli nám  predstierajú ilúziu času. Ak seba viac vnímame duševne a vedome, otvára sa nám to, čo vníma vyššia podstata nášho bytia a  k tomu nás vedie. Keď si vezmeme spánok a v ňom sny, ktoré prežívame, máme pocit, že prebiehajú veľmi dlho, ale pritom ubehlo len pár minút. Naše podvedomie sa len oslobodilo od dimenzii v ktorých prežívame a fungovalo v bez-časovosti a ukazuje nám byť pozorovateľom seba samých.

V mojom okolí mám čoraz viac ľudí, ktorým sa otvárajú minulé životy a situácie, ktoré zažili. Na ich základe pochopili, prečo prežívajú práve to, čo riešia, prečo trpia takou chorobou a aby vedeli, že za tým je niečo zviazané, čo treba uvoľniť. Sama som to videla na sebe s kým mám previazanú minulosť, ale aj u iných s  ktorými som  niečo riešila a videla , kým boli a prečo týmto prechádzajú.

Raz som rozmýšľala nad niekým blízkym v mojej rodine a ukázal sa mi vnem o budúcnosti, ako som jeho matka a on  môj syn a je to veľmi ťažké viesť ho k láske, lebo jeho osobnosť je komplikovaná. Prišlo mi smutno na duši a mala som slzy v očiach. Dlho som nad tým rozmýšľala, či človek môže vidieť niečo, čo ešte nie je dané a ako dopredu sú naše vzťahy a role určené. Udialo sa to pred 2 rokmi a prestala som to riešiť.

Pred Vianocami mi susedka darovala knihu Životy minulé a budúce , kde autor Dr. Braim L.Weiss uvádza pacientov do minulosti, ale robí  aj progrese do budúcnosti.  Je to fascinujúca kniha a tu som si uvedomila, čo mi prichádzalo postupne, že si sami plánujeme svoje ďalšie životy a moje videnie bolo správne. Často som cítila, že svojou duševnou túžbou si vytváram podmienky na to, kým chcem byť  a ako sa formovať, čo mi pomôže k duchovnému zreniu. Prichádzali mi vnemy a potvrdzovali mi to, čo cítim. Pri čítaní tejto knihy som to pochopila, že seba vnímam  správne a ľudia ktorý videli svoju budúcnosť sa o to sami postarali svojim myslením a toho, čoho chceli dosiahnuť pre spoločnosť a seba samých.

To, že na úrovni ducha vnímame sled životov v jednej línii , môže vysvetliť aj to, prečo niekedy vieme dopredu isté veci ako sa udejú .Naša pravá  intuitívna polovica  mozgu je ovládaná podvedomím a nadvedomím a ľavá zase vedomím a ak obe polovice spolu  komunikujú , tak vďaka vnemom, či symbolom, vtedy vieme, čo sa udeje. Informácie z vyššej časti, ktorá funguje v bez-časovosti a neohraničenom priestore je zdelená do nižšej časti –nášho vedomia.  Takto prichádzajú k nám aj vnuknutia, ktoré sa nás snažia viesť k správnym smerom. Rovnakým spôsobom  to  funguje aj s pocitmi Déjà vu. Intuitívna časť mozgu nám ukazuje, že miesto, či situácia je nám známa, lebo sme ju už zažili na jednej z úrovni.

V jednom astrologickom aspekte postavenia v horoskope mám, že sa snažím komunikovať a priblížiť sa tak viac k podvedomiu, čo mi dáva hlbší význam , prečo ma láka poznať minulosť a budúcnosť a nahliadať do nich. Niekto to vníma ako nesprávne, ale pokiaľ to robí pre hlbšie pochopenie, nie je v tom nič zlé. To že niečomu nerozumieme , nemusí byť hneď  odsúdené.

Naša budúcnosť je ako železničné koľaje, ktoré idú rôznym smerom. Je jedno,  po ktorých sa pustíme ísť, pretože všetci smerujeme na to isté miesto. K poznaniu a pochopeniu skutočnosti…svetlo a láska je vo všetkom stvorenom.

Včera som pozerala slovenský film Dôverný nepriateľ a veľmi sa mi páčil. Bol o tom, ako sa snažme posunúť umelú inteligenciu dopredu  a mala by nám slúžiť, uľahčiť náš život. Inteligentný dom, ktorý bol ovládaný PC technikou mal slúžiť a vyhovieť všetkým požiadavkám majiteľa domu, lenže ako to v niektorých filmoch býva, umelá inteligencia je nevyspytateľná a presahuje naše myslenie. Dom sa snažil vyplniť všetky podvedomé túžby majiteľky domu a nakoniec to vyzeralo, že je dom nepriateľom a pritom plnil len to, čo si v mysli želala. Občas zabúdame, že svojim myslením posilňujeme nielen dobro, ale aj temnú stránku nás samých. Prišlo mi to ako krásna personifikácia v myslení, že sami sme tvorcami nášho života, preto pozor na naše myšlienky. 

Nech vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

♥anitraM

18 myšlienok na “Línia vnímania nás samých

 1. Ahojky ……
  …moc pekné a poučné……Zažil som si neexistenciu času a priestoru a DLHO – predlho som sa s tým vyrovnával , nechápal som , že všetko so všetkým súvisí ……dalo mi to mnoho práce prijať napríklad defekt na aute, alebo , že nechce naštartovať , či množstvo zvierat po ceste , všetko ma to učí spomaliť , nikam sa nehnať a vyhnúť sa kolíziám…..mnohokrát som ti vravel o PARALÉRNYCH SVETOCH ……..všetko prebieha tu a teraz , inak by som nevidel veci minulé i budúce……….sú to v NAŠOM svete , len odrazy snov a vidín??? ……to čo je v NEBI večnosť , je v našom svete iba pár minút a naopak , to čo vnímame ako celú večnosť , je v NEBI len okamžik…..divné, ale reálne a súčasná veda to potvrdzuje……všetko so všetkým súvisy………R

  Liked by 1 person

  1. Svet má skoro nekonečné úrovne možnej interpretácie a jedine cez zážitok a precítenie môžeme kúsok bytia zachytiť a priradiť do priečiknu “poznanie”, ktoré nám v konečnom boji zrodenia sa pomôže udržať celistvosť.

   Pobyt v tejto úrovni spôsobuje približne 70% až 90% skreslenie vnímania vecí takých aké sú a to sa týka introspektívnych vhľadov.

   Všetko rotuje: Zem, Slnečná sústava, Galaxia, Vesmírokupa a aj tento Vesmír v niečom čo je možné nazvať plod života, alebo maternica života.

   Z toho dôvodu sa my, ako individualizované vedomie nachádzame stále niekde inde. To, ako dokážeme individualizovane – čo najviac neskreslene zachytávať seba v prítomnosti – v okamihu “tu” tak sme vskutočnosti poznali časť Seba – časť plodu vesmíru. (Ak tak nerobíme – musíme “Život” pred zrodením zopakovať)

   Preto je dôležité vedieť cítiť – kto necíti, alebo má malú škálu cítenia – má “malú pamäť”. Všetky spomienky na životy minulé a budúce {spomienky predchádzajúch verzií rovnakých genetických skafandrov (tiel)} sú totiš uložené v priestore tam, kde sa nachádzala obývaná schránka (ideálne ak je to v skafandre, ktorý sme k tomu dostali).

   Dejavu je len spomienka na predchádzajúci vesmírny deň, spomienka rovnakého skafandra…
   Existujú plány tak presné a paralelne zdanlivo nekonečné varianty jednej a tej istej knihy osudu – sú to plány duše, aby prešla všetkými telami…
   ….
   V tomto momente ma môj skafander zastavil, aby som ho nepokazil.. hmm a hovorí, že poznanie má zmysel len vtedy ak je praktické…. (a já mu na to: “zrodiť sa do nesmrtelnosti von z tohto vesmíru je praktické” a ono mi na to: “ale nie na “tomto” mieste”. :-))

   Ach, ak niekomu sa moja poznámka zdala praktická .. klobúk dole.. za každou vetou je totiš toľko veľa dát, obrazov, ktoré sú tak rozdielne ľudským presvedčeniam hlavne v duchovnej komunite…
   …. Mal som tisíce spomienok na životy minulé a budúce… a napriek tomu začínam naberať presvedčenie, že žiadne životy nie sú… je to oveľa oveľa väčšie …to čo je…

   Takže na raňajky ryža, alebo zelerová šťava?

   Liked by 1 person

   1. Noo…veľmi výživný komentár….vďaka za tvoju múdrosť. 😀 Skúsenosť prežitku obohacuje silu poznania.
    Kedysi som žila krédom “Spoznať všetko, čo sa len dá! “, ale keď sa začali diať veci, ktoré už neboli v súlade so mnou, uvedomovala som si silu svojho nasmerovania a poevdala si, že nie všetko za to stojí, hlavne nech mi to dá potrebné pochopenie.

    Píšeš, že je dobré vedieť cítiť…na to som sa vždy spoliehala, ale raz mi jeden múdry človek na ceste poznania povedal, že ani to, čo cítime, nie je skutočné a je ovplyvniteľné istými silami a vtedy vo mne zostal akýsi smútok, lebo som strácala aj tú malú iskru, ktorej som v sebe dôverovala…Čomu teda veriť, za čím ísť.? Ak cítim a vnímam srdcom duše, tak to je to správne . Tak mi to prišlo. Potom prichádzali myšlienky, že čo ak aj duša je podriadená, tak ako každá menšia časť vo stvorení podlieha tej väčšej a zase tak na výber nemá, ako si myslíme. Neviem či ma chápeš(Bytie duše vo stvorení ak nepodlieha inkarnácii a vtelovaniu tiež musí podliehať nejakému rádu zákonom, ktoré nie sú také benevoletné ako máme v tele…. ) Postupne som si uvedomovala, že čím viacej viem, tým mám pocit , že sa strácam a neviem vlastne nič.

    S tými možnosťami a nekonečnými hrami máš pravdu..ak sa nad tým zamýšľam je to až desivé. Často mi prichádza, ak niečo robím, čo by sa stalo, ak by som urobila inak a celý scénar sa mi premietne…poviem si moja fantázia, ale prechádza to tak nečakane..

    Pri tvojich slovách my prišla na um múdrosť smaragdových dosiek a záujem znova si ich prečítať a vidieť teraz niečo inak, čo som vtedy nevidela.

    Hlboko v Sieňach Života rástol kvet, planúci, expandujúci, obracajúci tmu späť. Umiestnený v strede, lúč ohromnej sily, Životodarný, Svetlo dávajúci, napĺňal silou všetkých, čo sa priblížili. Umiestnili okolo neho tróny, dva a tridsať, miesta pre každého z Detí Svetla, umiestnených tak, že sa kúpali v jeho žiare, naplňovaní Životom z večného Svetla. Z času na čas tam umiestnili prvé stvorené telá, ktoré mohli byť naplnené Duchom Života. Sto rokov z každého tisíca musí byť Životodarný plameň Svetla vysielaný na ich telá. Zrýchľujúci, prebúdzajúci Duch Života.

    Tam v kruhu aéonov, sedia Veľmajstri žijúci životom ľudstvu neznámym. Tam v Sieňach Života spiaci; ich Duša voľne plynie cez telá ľudí. Z času na čas, keď ich telá spočívajú v spánku, inkarnujú sa do ľudských tiel. Učiac a vedúc vpred a nahor, von z temnoty ku Svetlu.

    Tam v Sieni Života, naplnené ich múdrosťou, nepoznané ľudskou rasou, žijúc večne pod chladným ohňom života, sedia Deti Svetla. Občas sa prebúdzajúc, prichádzajú z hlbín, aby boli svetlom medzi ľuďmi, nesmrteľní medzi smrteľnými. …

    Ten, ktorý pokrokom vyrastie z temnoty, pozdvihne sa z tmy do svetla, oslobodený Sieňami Amenti, oslobodený Kvetom a Svetlom Života. Potom sprevádzaný múdrosťou a poznaním, prechádza z človeka v Majstra Žitia. Tam smie žiť ako jeden s Majstrami, oslobodený od pút temnoty tmy.

    Vo vnútri žiariaceho kvetu sedí sedem Pánov z Časo-Priestoru nad nami, pomáhajúc a sprevádzajúc cez nekonečnú Múdrosť cestičkou cez čas detí človeka. Mocní a zvláštni,zahalení závojom svojej moci, tichí, vševedúci, priťahujúci
    Životnú silu, rozdielni a predsa v jednote s deťmi človeka. Vždy rozdielni a predsa v jednote s Deťmi Svetla.

    …a na tie raňajky radšej tá zelená šťava…treba pečeň posilniť…. chudnúť sa bude neskorej. 😀

    Pekny večer a nekonečné spoznávanie ešte väčšej nekonečnosti. 😀

    Páči sa mi

 2. Hej máš to odžite v plnej miere…..Trpezlivosť je základom múdrosti. Umožňuje nám, aby sa náš osud rozvinul a pokračoval svojim vlastným neunáhleným tempom…. aby sme nerobili unáhlené úsudky a zamýšľali sa nad následkami toho, čo spôsobíme sebe a iným.
  Tiež som videla koľko šťastia som mala pri šoférovaní a čo sa mohlo udiať..učilo ma to spomaliť a nenáhliť sa..teda stále učí.
  Pekný dník Radko…. ďakujem za tvoje myšlienky.

  Páči sa mi

  1. Ahojky…..
   Dnes som si chcel trošku popočúvať hudbu a hľadal som čo by ma potešilo, pozrel som si odporúčania a našiel som tam dačo choré…..ťažké pesničky s ešte náročnejšími textami naaranžované na decko , ktoré ničomu z tých piesní nemôže chápať , lebo je to o prežitku a životnej skúsenosti………CHORÉ KAM ŠTYLIZUJÚ RODIČIA SVOJE DETI !!! Choré EGO koná choro……. smutné……….zúfalí ľudia robia zúfalé veci aby sa zablyskli v tomto SVETE …a na čo ??? Je tento SVET naozaj HORE ZIPSOM a svoje deti namiesto toho aby sa hrali , objavovali svet, hudbu , farby, pocity a všetko dobré……….radšej ich napózujeme , neučíme klamať, namakeupejeme a hlavne nech prezentujú …….smutné , smutné…………. R

   Tak blízko, bez ohľadu na to ako ďaleko
   Nemohlo by to byť viac od srdca
   Navždy veriť v to, čo sme
   A na ničom inom nezáleží

   Nikdy som sa tak neotvoril
   Život je náš, žijeme ho naším spôsobom
   Všetky tieto slová nehovorím len tak
   A na ničom inom nezáleží

   Hľadám dôveru a nachádzam ju v tebe
   Každý deň pre nás niečo nového
   Otvor myseľ inému pohľadu
   A na ničom inom nezáleží

   Nikdy ma nezaujímalo, čo robia
   Nikdy ma nezaujímalo, čo vedia
   Ale ja viem

   Tak blízko, bez ohľadu na to ako ďaleko
   Nemohlo by to byť viac od srdca
   Navždy veriť v to, čo sme
   A na ničom inom nezáleží

   Nikdy ma nezaujímalo, čo robia
   Nikdy ma nezaujímalo, čo vedia
   Ale ja viem

   Nikdy som sa tak neotvoril
   Život je náš, žijeme ho naším spôsobom
   Všetky tieto slová nehovorím len tak
   A na ničom inom nezáleží

   Hľadám dôveru a nachádzam ju v tebe
   Každý deň pre nás niečo nového
   Otvor myseľ inému pohľadu
   A na ničom inom nezáleží

   Nikdy ma nezaujímalo, čo hovoria
   Nikdy ma nezaujímali hry, ktoré hrajú
   Nikdy ma nezaujímalo, čo robia
   Nikdy ma nezaujímalo, čo vedia
   A ja viem

   Tak blízko, bez ohľadu na to ako ďaleko
   Nemohlo by to byť viac od srdca
   Navždy veriť v to, čo sme
   A na ničom inom nezáleží

   Ahoj, temnota, môj starý priateľ
   Prišiel som sa s tebou opäť porozprávať
   Pretože sa tá vízia ticho zakráda
   Nechala tu svoje semená, zatiaľ čo som spal
   A tá vízia, ktorá bola zasiata v mojej hlave
   Stále zostáva
   Za zvuku ticha

   V nekľudných snoch som sa sám prechádzal
   úzkymi dláždenými uličkami
   pod žiarou pouličnej lampy
   Golierom som sa chránil pred zimou a dažďom,
   Práve keď moje oči prebodol záblesk
   neónového svetla,
   ktoré preťalo noc
   A dotklo sa zvuku ticha

   A v čistom svetle som videl
   desaťtisíc ľudí, možno viac
   Ľudia hovoria bez slov
   Ľudia počujúci bez naslúchania
   Ľudia píšuci piesne, ktoré nikto nikdy nezaspieva
   A nikto sa neodvážil
   narušiť zvuk ticha

   „Hlupáci“, povedal som, „Vy neviete,
   že ticho rastie ako rakovina
   Počujte moje slová, nimi vás možno poučím
   Vezmite moje ruky, nimi na vás možno dosiahnem.“
   Ale moje slová dopadli rovnako ako tiché dažďové kvapky
   A odrážali sa
   v studni ticha

   A ľudia sa klaňali a modlili
   k neónovému Bohu, ktorého si vytvorili.
   A to znamenie prebleskovalo alarmujúc
   slova, ktoré tvorilo.
   A to znamenie hovorilo, „Slova prorokov sú napísané na stenách podchodov
   a na chodbách činžiakov.
   A sú šepkané za zvuku ticha”

   original:

   Páči sa mi

   1. Ahoj Radko…na jednej strane máš pravdu, nevedia o tom nič, lebo to nezažili, neprecítili. Ale na druhej strane, keďže každá minca ju má, čo ak si ich vybrala práve ona, lebo speváci a tí, čo chcú preraziť si vyberajú piesne, ktoré ich niečim upútali, boli im blízke ich vnútru. Poznám to na sebe, aké piesne som počúvala, ak mi bolo ťažko a aké, keď som bola spokojná. To dievčatko má smutné vnútro je melancholická , ak pozeráš viac piesni, ktoré spieva.. a možno, keď bude tvoriť vlastnú hudbu a písať si vlastné texty, zase budú odrážať jej vnútro a to záleží, čím bude žiť. Hudba ju naplňuje, lebo cíti prázdnotu a nevie prečo.

    Páči sa mi

 3. …keď som toto písal pomyslel som si na Michaela Jacksona, či Macaulaya Culkina , alebo našu Zuzanu Pravňanskú , alebo Tomáša Holého…….koľký ešte zomrú , kým uspokoja chorých rodičov??? ….na toto som myslel pri tých debilných youtuberských videách………….. čawko .-) R

  Vidím cizince
  každou noc v mých snech
  zamčeného v temných komorách
  Měla bych vědět co tohle znamená?

  Stíny se plazí
  po stěnách téhle jeskyně
  zatímco jsme náměsíční
  Od kolébky až do hrobu

  Když podívaná spolkne skutečný příběh
  Kde nás reflektory zaslepí ke slávě

  Příběh bez minulosti
  drtivé ozvěny mých výkřiků
  Plazím se do tragédie
  ženu se za snem někoho jiného
  Život bez tajemství
  výtvor z továrny snů
  Nic není tak jak to vypadá
  Sbohem, Hollywoodské sny

  Jsem parťák
  v příběhu mého života
  Předstírám že se mi to líbí
  bojím se zavřít oči

  Žádná radost ve štěstí
  jsem na svých dlaních a kolenou
  Na pokraji šílenství
  V těchto slepých uličkách

  Když podívaná spolkne skutečný příběh
  Kde nás reflektory zaslepí ke slávě

  Příběh bez minulosti
  drtivé ozvěny mých výkřiků
  Plazím se do tragédie
  ženu se za snem někoho jiného
  Život bez tajemství
  výtvor z továrny snů
  Nic není tak jak to vypadá
  Sbohem, Hollywoodské sny

  Polibky v dešti
  Ještě jednou pozoruji hvězdy
  Stará klišé zůstanou ale já chci svůj vlastní konec
  Žádná falešná řešení
  žádné bezpečné iluze
  pojď po mém boku, do opravdového snu

  Příběh bez minulosti
  drtivé ozvěny mých výkřiků
  Plazím se do tragédie
  ženu se za snem někoho jiného
  Život bez tajemství
  výtvor z továrny snů
  Nic není tak jak to vypadá
  Sbohem, Hollywoodské sny

  Páči sa mi

  1. Toto je naozaj choré, že sú ešte rodičia, ktoré nútia svoje deti, aby plnili ich nevyplnené túžby a boli podľa ich obrazu a keď to deti nezvládajú, tak sa psychicky rútia. Moja nová práca je o hodnotení zdravotného stavu a keď vidím, že 20-25 ročne deti, už majú toľko diagnóz, tak je mi z toho´ťažko. Naša spoločnosť očakáva od nás maximálny výkon za minimálny plat a slabí jedinici to nezvládajú . Stres ich ťahá dolu a chorôb pribúda, lebo naše emočné pole nie je nafukovacie. Bohužial.

   Páči sa mi

 4. ……..všetko má svoj čas a postupnosť…….aj keď dievčina na svoj vek slušne spieva, necápe o čom a taký je i Hviezdoslavov Kubín ,,,,,,,,bezduchá p…… , lebo deti recitujú verše ktorím ani za mak nechápu…….cvičia ich učitelia slovenčiny v ich pošahaných vidinách , tak ako cirkevný otcovia v ich bludoch………všetko má svoj čas a postupnosť………pred nedávnom som sa s jednou pani kartárkou bavil prečo je tento taký chorý a neslobodný? Prirovnal som to k želaniu ” JA CHCEM KOŇA” …..každý si vie kúpiť na pôžičku KOŇA , ale nemyslí na to , že by mal mať najskôr stajňu, podstielku minimálne na rok , kŕmenie , postroj , čas na ošetrovanie a hlavne jazdenie…..prejde kopa času aby sa všetky potreby koňa splnili a jeho majiteľ si uvedomí, že nemal čas ani si na ňom zajazdiť a zomrie v nákladoch na všetko…….

  …. https://www.youtube.com/watch?v=kGlraBbcZXU&start_radio=1&list=RDkGlraBbcZXU

  ……..všetko je to iba na NÁS , o tok kam , kedy a ako…….. .-) Čawko. R

  Liked by 1 person

 5. P.S. ………vďaka za túto tému, veľmi ma inšpirovala v mojom hútaní a stave…. ak by som to mal zhrnúť , tak by som sa vrátil na festival TOPFEST kde som šiel hlavne , aby som si užil ruskú kapelu SLOT ……usporiadatelia asi mleli z posledného a pomiešali hrušky s jablkami a v zúfalosti zavolali GOŤÁKA …..

  ……vystúpenie ruského SLOTU začalo tým , že spevák rozprával o tom ako mu otec vyčítal čo z neho bude , on mu na to nikdy nevedel odpovedať , len mu hovoril , že majú kapelu a spieva , ale jeho otec si to nevážil….až ich kapelu znovu pozvali na Slovensko a stretol sa s Karlom Gottom….. v Rusku, tak ako v Nemecku sú z neho na mäkko, tak Goťáka poprosil , či sa s ním môže odfotiť a fotku poslal otcovi s tým , že nech vidí s kým sa strieda na pódiu….spevák zo SLOTu bol z toho dojatý , že ho jeho otec uznal to čo robí , keď videl po kom na pódiu spieval a s kým sa bavil ……….dojemný príbeh a keď to rozprával pred tým ako začali hrať , bolo tam hrobové ticho a keď dorozprával ozval sa obrovský potlesk……..fantastický zážitok……….nádherný koncert….. nádherná skúsenosť……..

  ………vďaka za inšpiráciu a návrat ku krásnym vspomienkam…….. snáď povstanem z popola .-)

  pekný zvyšok nedele a pekné dni ktoré už voňajú jarou 🙂 R.

  Liked by 1 person

 6. P.S. …….nechápem , že tam naskákali rovnaké videá , keď som dal rozdielne linky…….. hmmmmm a pritom som kontroloval adresu………… malo tam byť

  a…..

  СЛОТ – 2 войны

  ……nechápem………………………… R

  Liked by 1 person

  1. СЛОТ – Мочит как хочет!

   Pozerala som to a bol tam iný link, len neviem, prečo to ťahalo tú istú skladbu…Záhada.. akoby to ťahalo len jeden link…vnútorne som videla, aké si dal skladby….asi treba vždy iného autora…neviem čo to blbne.

   Páči sa mi

 7. Nevedomosť nás zaslepuje, keby si niekedy povedal niekomu, že ten sa bude živiť tým, ako iným radí ako žiť, ako myslieť a budú mu za to platiť, tak by ťa vysmial a pozri koľko je teraz takých Koučou, alebo že budú niekomu platiť za cestovanie a spoznávanie destinácii a on im píše recenzie…aj za to by vysmiali človeka a on si plní len svoj sen. Brala by som aj ja taký Job, lenže nie som už mladá, slobodná a chýba mi aj znalosť jazykov….tak v inom živote okúsim to, čo som si v tomto nedopriala. 😀

  Včera som mala debatu s kamoškou, ktorá už 2x vyšla z tela a mala možnosť odísť, ale túžba žiť a spoznávať, pochopiť ešte niečo v poslaní ju tu držia. Je bojovníčka, aj napriek ťažkej chorobe, ktorej stále odoláva. Cez chorobu spoznáva vlastné utrpenie rodu a učí sa pracovať s láskou a ako jej bolo zdelené v zjavení…”Byť svetlom tu na zemi!”

  Je zaujímavé, že raz k tomu dospejeme všetci a pochopíme, že máme ísť svojou cestou a nie cestou iných. Preto ma inšpirujú všetci, ktorý to skúšajú a idú si za svojim tak, ako to cítia….

  Vďaka za mjuzik a zaujímavé príbehy….Raz by z toho bola pekná kniha. 😀

  Páči sa mi

 8. Ahojky.
  🙂 sranduješ .-) (mnohí ma k písaniu nabádajú , ale necítim sa na to ) …..
  ….teraz mám čas po nociach klikať na telke a toto sa mi zapáčilo .-) Asi dačo podobné mne 🙂

  ……..mrzí ma , že naskákali rovnaké videá a pritom som kontroloval adr.linky, nechápem a urobilo to i druhý krát…asi načítalo iba zdrojový……..pokojne to zmaž , nech to nieje stokrát , jak kopírku…… Kamoške držím na CESTE ŽIVOTOM palce a prajem mnoho síl, nech to zvládne podľa svojich predstáv ……….zaujal ma teraz už druhý seriál s Morganom Freemanom o bohu na STV2 v utorok večer

  …..je to herec, ktorého mám moc rád a je to taký človiečik kvapka, ktorý obrusuje hrany pri stretnutí s inými……… jeho najkrajší film pre mňa je

  ……potešilo ma , že vyšla nová Avantasia , rád by som na nich šiel , Prahu nestíham a v mojom stave si asi ani netrúfam na Vizovický Masters ,prestáť 4 dni a noci…….nuž , ale jeden nikdy nevie .-) Čawko. R

  Páči sa mi

  1. Tak… ak vyrastieš a budeš to cítiť…potom začneš písať, alebo aspoň budeš mať čo rozprávať vnúčatám. Morgana sleduje aj brácho ..cestovanie červí dírou…určite sú to pútavé veci.

   A Avantasiu si pustíš naplno, keď budeš doma sám a budeš si to užívať…viem že koncert je o inom…ale ich piesne ti aj tak ulahodia a čo ty vieš..možno sa ti to podarí a budeš raz na ich koncerte sedieť. Čas ukáže.

   Maj sa pekne.

   Páči sa mi

 9. …….tak , tak …….niekedy je asi najlepšie zhorieť a povstať z popola……….

  ……a slová AŽ RAZ , MOŽNO , NIEKEDY nechať napotom a byť tu a teraz 🙂 Pekné slnečné a skorojarné dni plné pohody všetkým……..R


  ( Hektorova cesta aneb hledání štěstí – krásny príbeh a možno dá niečo aj iným , je na uložto .-) )

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: