Stavy vedomia cez roviny Bytia

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt roviny bytiaVo svojej individuálnej podobe sme súčasťou rozširujúceho sa Božského vedomia, až v okamžiku oddelenia sa od tela a odpútania sa od všetkých zložiek nášho individuálneho Ja sa stávame súčasťou  transcendentálneho sveta – Jednotného poľa Vedomia.

V tele vnímame energie pôsobenia oddelene. Vnímame ich cez centrá vedomia a podľa toho v  akej rovine sú, také sú naše prejavy a vnemy. Strach vnímame v 3 rovine vedomia, tak isto silu moci. Prejav radosti , lásky, šťastia vnímame v 4 rovine vedomia. V rozšírenom stave vedomia (6. čakra) môžeme mať pocit, že sme súčasťou všetkého, naše vedomie sa rozširuje a  duševné Ja nás presahuje zapňuje láskou bytia. Je to stav splynutia zo všetkým, ale len dočasný.

Nedávno sme toto rozoberali s kamoškou, lebo taký stav zažila, splývala zo všetkým, cítila silu pôsobenia,  jej vnútorné Ja ju presahovalo. Ťažko sa opisuje skutočnosť, ktorú zažívame, ale poznám  ten stav,  len v krátkych fázach…neviem v tom zotrvať dlhšie. Moje vedomie nie je ešte na takej úrovni bytia a ťahá ma to stále dolu…je to proste proces.

Začala som skúšať energiu zeme…nabehli pocity rozšíreného vedomia zmiešané zo zemskou energiou. Je to hustá, hmotná energia. Potom som skúšala energiu vody-a morí. Znova nastal stav rozšíreného vedomia s unášajúcou energiou lásky a citových vzplanutí.  O energii vesmíru ani nevravím..ťahalo ma to nekonečnom a unášalo do priestoru naplneného prázdnotou, bezstarostnosťou, ťažko to opísať. A takto môžete skúšať energiu všetkého, čo len chcete…je buď vibračne nižšie, vyššie, rozsiahlejšia, či nekonečná naplnená láskou a poznaním skutočnosti.

V tom mi prišlo vnuknutie, že vnímam oddelene, nesnažím sa splývať s celkom, lebo nič nie je oddelené, všetko je súčasťou vyššieho celku dokonale prepojené.

Naučila som sa vnášať do vnútra pokoj a v tomto stave fungovať. Potom som sa snažila vnímať cez srdcovú čakru svoje duševné Ja, ale časom som si uvedomila, že naša pravá skutočnosť je naše Vedomie a to je dôležité rozvíjať, nie vnímať duševnú energiu a na je pocite fungovať. Vnímať sa v každom okamihu a trénovaním Bdelého Vedomia sa dostávame do iného stavu Bytia – vyššej roviny poznania skutočnosti. S vedomým sa prepájeme v láske, lebo Duša(energia) a duch (Vedomie) sú prepojené. Chápeme súvislosti nášho života, prečo sa tak dejú a k čomu nás vnútro vedie. Tomuto je dôležité sa otvoriť, aby ľudstvo začalo konečne fungovať Vedomím inak a nie sme speli k degradácii osobnosti a ľudstva.

Veľa ľudí začalo chodiť do prírody a tam sa odpútávajú od problémov a vnímajú krásu stvoreného, spájajú sa tak s jej energiou. Prána  obsiahnutá v éteri nám dáva energiu a silu.  Ja som cez leto cítila, ako ma energia vody silno ťahá a keď  som plávala v bazéne , splývala som s vodou.  A toto je to k čomu sme vedení…spájať sa z celkom a nevnímať sa ako individulita. Dôležité je, ako dušou vnímame Vedome, či cez hmotné telo, jemnohmotné, alebo mentálne. Ak sa vnímame už mentálne vedomím, naše vnímanie je vo vyšších roviných , ale až v 7 rovine bytia splývame  s Bohom-pravdou. Je to stav Boho-uvedomovania si v tele a vtedy sa stávame  dokonalým majstrom.

Pozorujte seba samých, vaše prejavy a snažte sa vnímať v stave v akom sa cítite najlepšie…bez akýkoľvek masiek a rolí a ego prejavov. Vnímajte krásu stvoreného, zastavte sa na chvíľku a len buďte v prítomnosti s láskou seba samého.

♥…anitraM

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: