TRANSFORMACE DUCHOVNA Z DUALITY DO JEDNOTY

strudel-2742184_960_720.jpg

V posledních týdnech na mě ťuká téma, které nebude zřejmě moc populární, nicméně chce být zveřejněno a viděno.

Jde o to, umět rozpoznat rozdíl, který nabízí tzv. duchovno ve 3D, tedy v dualitě, a přechod – jeho proměnu do vnímání duchovna v 5D, tedy v jednotě. Mnoho lidí je totiž zmateno a vůbec nerozumí tomu, co se kde děje a jaký je v tom rozdíl, nedokáží to správně rozlišit.

Každý jedinec ve svých článcích, postech, komentářích nebo službách se vyjadřuje ze své úrovně vědomí.  Co ale platí a platilo v dualitním vnímání, vůbec neplatí a není totožné s vnímáním jednoty. Proto se může mnohým zdát, že jsou informace mnohdy rozporuplné, nicméně je to vždy o tom, jak jsme sami nastaveni a do jaké úrovně je nám již dovoleno vidět. Zda stále hledáme v dualitě, nebo už máme nohou nakročeno do vyšších úrovní jednoty, či tam už dokonce jsme.

Být duchovní ve 3D neznamená totéž, co je přirozená spiritualita člověka v jednotě.  Ve 3D úrovni máme neustále snahu o nějaký svůj posun někam, o osvícení, o různé předpovědi nebo přistání mimozemšťanů, a proto se snažíme a hledáme odpovědi na otázky, které nás zajímají. Většinou se obracíme na nějakou autoritu, ve které jsme se shlédli a se kterou zrovna v tento čas souzníme, obdivujeme ji. Jsme ochotni dát cokoli za to, že nám někdo dá návod na náš život nebo že někdo vyřeší za nás naše problémy, popř. se stane po nějakém rituálu či pobytu někde zázrak. Mnohdy  trpíme přehnanou touhou pomoci druhým, a tak se neustále učíme různé techniky a metody, abychom se stali ve svých očích lepšími.

Vůbec si však neuvědomujeme, že pokud nejsme v pořádku my sami, nemůžeme nikomu jinému ani pomoci. Stále si to nechceme připustit a utíkáme od sebe, jen abychom neviděli to, co vidět nechceme, čeho se podvědomě bojíme. Navlékáme si masky a role, do kterých jsme nevědomě vtahováni. Čím více otázek klademe někomu vně, čím více tlačíme na to že musíme, popř. chceme, tím více si zavíráme přirozený energetický proud informací, který proudí skrze nás neustále, a kolem sebe i v sobě si vytváříme chaos. Identifikujeme se s danou pravdou toho kterého jedince a stáváme se jeho kopií, tím si však ubíráme energii svojí.  Čím více takových přesvědčení z vnějšku přebíráme, tím více se namotáváme do pavučiny informací, které s námi nejsou v souladu, ale my je přesto stále bezhlavě dokola opakujeme. Dokonce si mnozí v tomto stavu myslí, že jsou již probuzeni, a to je z pohledu jednoty opravdu směšná představa.

Jak se ale dostat do vyšších úrovní vnímání a vidět vše tak, jak to opravdu je? Zde je jediná cesta a to cesta do sebe, do svého srdce. Tolikrát řečená, tolikrát opakovaná a přesto stále mnohými nepochopena. Návod na to však neexistuje a je to každého jeho jedinečná volba.

Otevřít své srdce a vpustit do ní Boží přítomnost, není fráze, ale opravdová a přímá cesta. Připustit, že existuje síla, která nás mnohonásobně převyšuje, ale která také je tady pro nás a čeká na chvíli, kdy ji pozveme dál a otevřeme se jí.

V poslední době mě oslovují lidé se svými příběhy opravdového prozření – probuzení. Vždy se jedná o opravdové Znovuzrození, protože skrze zkušenosti, které jim nabídlo duchovno ve 3D se za určitých okolností přesunou do vnímání jednoty v 5D. V podstatě bolest si v této 3D realitě vybrali pro svůj růst a následné prozření.  Dá se říci, že ze začarovaného kruhu, z bahna, které zažívali ve 3D se najednou ocitnou úplně v jiném světě a sami tomu nemohou ani uvěřit jak jde vše najednou lehce a samo. Jediné co udělali je, že opravdu hluboce a upřímně otevřeli své srdce, pustili se, odevzdali se proudu a dostalo se jim Boží milosti.  

Ale ani takové dá se říci přímé a rychlé probuzení není bez nástrah. Je třeba být stále bdělí, protože se často stává, že oslněni svým zážitkem ulítneme nevědomě do dalšího extrému. Musíme totiž projít zkouškou pravosti.  Až když se znovu rozhlédneme, vše si znovu uvědomíme, vrátíme se pokorně do svého středu, do svého srdce, ke Krystu, k Bohu, a jsme již s ním plně v kontaktu. Uvědomíme si, že nepotřebujeme nic a nikoho k tomu, abychom byli plně sami sebou, uvědomíme si své pravé lidství. Staneme se autoritou sami sobě a nemáme již žádnou potřebu se na cokoliv ptát, protože odpovědi nám přicházejí neustále různými synchronizacemi. Nemáme potřebu hodnotit ani soudit činy druhých a najednou víme, že je vše v pořádku. Vnímáme vědomí jednoty jako celku, který obsahuje i úroveň duality. My jsme si tuto zkušenost, vetšinou formou bolesti, vybrali k tomu, abychom se ze stavu, který zažíváme v dualitě ve 3D probudili do vnímání jednoty v 5D. Přičemž označení jednotlivých dimenzí nám slouží jenom k lepšímu pochopení a není důležité.

V novém nastavení se již nevracíme k minulým životům ani svému vlastnímu utrpení, ale v přítomném okamžiku čerpáme z esence naší duše, z kvality prožitého. Klíčem k opravdovému probuzení je tedy výhradně vlastní prožitá zkušenost. Nic víc a nic méně. Jde o návrat k naší pravé podstatě – člověčenství – lidství.

Žádné zkratky, metody, praktiky, zasvěcování, certifikáty ani cesty k nalezení osvícení neexistují a v jednotě nefungují, protože jsou to nástroje duality. Život odpovědi přináší skrze vlastní zkušenosti prožitého v obou polaritách. Všechna chtění a odpovědi na otázku proč pravou přímou cestu k prvotnímu Stvořiteli – Bohu – Zdroji blokují. Jen odpovědi, které přicházejí skrze nás nám sdělí vše co potřebujeme v danou chvíli vědět. Čím vyšší bude úroveň našeho vědomí, tím více odpovědí budeme pro sebe dostávat.

Na tento čas přechodu je zde již připraveno mnoho opravdu probuzených lidí, kteří již pracují v novém nastavení a mají k dispozici klíče, kódy a nástroje, kterými otevírají brány k vyšším stavům vědomí a tím tak napomáhají k celkové transformaci a při vzestupu vědomí nás všech.

Renata Xanté Reindlová 

–  Tvůrce a strážce projektu Nebe na Zemi

renreika.simpesite.com

 AFIRMACE:

PROPOUŠTÍM VŠECHNY INFORMACE, KTERÉ NEJSOU DOST VELKOLEPÉ A PROSPĚŠNÉ PRO MÉ TĚLO.

PROPOUŠTÍM VEŠKERÉ VĚCI ZE SVÝCH AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ, KTERÉ MI BRÁNÍ VIDĚT MOJI VELKOLEPOST V ČLOVĚČENSTVÍ ( LIDSTVÍ).

 

Pozn: KRYSTUS – I – Y – hledejte, zkoumejte, naciťte se 

Nemusíte se mnou souhlasit, stačí když mě budete respektovat a názor si uděláte vlastní 🙂

Nabídka pobytu – Transformačně-aktivační terapie v přírodě 

Výsledkem pobytu je rozpuštění starých destrukčních programů, napojení na novou krystalickou mřížku, životní restart, nové směrování dle svého poslání, které hluboce v sobě cítíte. Vše záleží jenom na Vás a Vašem odhodlání a čistotě záměru! Čím vyšší již dosažená úroveň vědomí, tím větší posun. 

Volné termíny : 

18.6. – 22.6.
25.6. – 29.6.
16.7. – 20.7.
23.7. – 27.7.
30.7. – 3.8.

Více informací: terapie.vprirode@centrum.cz

Zdroj: http://www.informaceodjinud.estranky.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: