Sen: Navedenie k vnútornej múdrosti

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt podvedomie

Nad ránom som mala sen a v ňom som riešila nejaký problém. Neviem už presne o čo išlo, ale videla som sa pri pomyslení na ten problém, ako by sa dal riešiť zrazu stáť pred vysokou horou a prišlo mi nemožné ju prekonať. Uvedomila som si, že toto je nad moje sily a nezvládnem to.

No v tom okamžiku som zbadala záblesk bielo-modrého svetla, ktoré sa približovalo ku mne ako žiarivá guľa a preniklo do hrude. Pocítila som príjemné splynutie a prišlo pochopenie, rozjasnenie v hlave a uvedomenie, že nikdy nie sme sami…stačí obrátiť pozornosť do vnútra a budeme vedieť ako ďalej. V tom momente som vedela, že problém vysoký ako hora dokážem prekonať a pochopila som všetky súvislosti. 

No prišla vlna inej energie..silnej, mužskej nadradenej, ktorá začala spochybňovať. Vedela som, že za tým je ego, ktoré je na koni a snaží sa spochybniť a udupať. Vo mne však zostal pocit, ktorý bol silnejší… obrátiť sa na múdrosť duše, ktorá nikdy nesklame.  Uvedomiť si, kto sme, že nie sme telo, ktoré ovláda ego, ale sme bytosti svetla a lásky a treba si veriť a žiť tým. Potom som sa zobudila. Uvedomila som si, že som zrejme komunikovala s podvedomím, ktoré mi vždy ukázalo , ktorou cestou treba ísť. 

Sebiánsky symbol Rýb 7°:  Sluneční paprsek proniká mlhou a osvětluje bílý kříž na skaliskách. Konečné posvěcení Božím duchem, kterého může dosáhnout jedinec, jenž v osamocení splnil úkol.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: