Vnímanie v 4D a 5D

Súvisiaci obrázokUrčite aj vy sami si uvedomujete, že veľa vecí vnímate už inak. Posunom do vyššej roviny vedomia 4D..5D  sa meníme, máme pocit, že sa zrýchluje čas diania a veci sa odohrajú oveľa rýchlejšie. Uvedomila som si , že posunom vedomia na vyššiu rovinu vieme pochopiť ako funguje naše telo a lepšie vnímame jeho signály a bloky. Písala som o tom aj v tomto článku o emóciach. Tak isto som zažila, že vnímaním tela viem ovládať svoje   ženstvo a v tomto stave mi prišlo, že my sme pánom a naše telo je sluha a vieme telo regenerovať. Naladením sa na vyššie vibrácie k nám prichádza mnoho pochopení. 

Občas som mala pocit, že som si len niečo želala a už sa to odohrávalo.  Nechápala som, akou rýchlosťou sa veci dali do pohybu. Tak isto následky nášho myslenia sa plnia veľmi rýchlo. Preto je dobré pozorovať seba, ako zmýšľame a akým smerom dávame svoje myslenie. Čo sa týka našich činov ako konáme a máme pocit, že sa nám vrátia v inom živote, veľmi sa mýlime. Posunom do 5. roviny vedomia sa veci odohrajú v krátkom čase, čo som si aj sama  na vlastných situáciach uvedomila. Nič sa nedá preskočiť, každý si musí prejsť 4. rovinou vedomia a odžiť si na vlastnej koži jej vyžarovanie a to, k čomu nás to vedie.

Každá realita je iná a aj keď sa postupne prelínajú do vyššej úrovne vedomia, naše prejavy sú odlišné. Natrafila som na stránku psychologie chaosu, kde ma autorka zaujala svojim štýlom písania a dnes so našla článok, kde je opísané, ako sa prejavujeme v 3D, 4D a 5D. ….Fantazie , imaginace a 5D realita.

Odporúčam prečítať si, nájdete v tom mnoho pochopenia ako fungujeme.

Užite si svoj deň ako najlepšie viete…anitraM

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: