Podvedomie -ukazovateľ.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dualitaObčas pred spaním sa prihovorím k Bohu a poďakujem za veci v mojom živote, aj za tie zlé, ktoré ma vedú k uvedomeniam , alebo prosím o silu duše zvládať všetko s láskou a pochopením a ak je niečo,  čo nevidím správne , nech ma Boh navedie a ukáže cestu, pošle vnem, či nejako upozorní. A takto som prosila aj včera večer a želala si niečo príjemné do sna.

Lenže sen bol desivý a vždy podvedomie tvorilo jeden a ten istý žáner, akoby som si mala niečo uvedomiť. Nemám rada takéto sny, lebo podvedomie je neoblomné a trvá si na svojom a potom som už nahnevaná, prečo snívam o tom istom. Vo sne sa ma snažil nejaký chlap odstrániť, podarilo sa mi ho  zbaviť a  újsť mu, na čo som sa zobudila.

Zaspala som a znova snívam….vychádzam   z mora a vidím, že  za mnou idú  dvojičky dievčatá.  Boli jednovaječné, ale jedna z nich mala tmavú pleť, cítila som jej negáciu. Druhá bola pekná , no ich cieľ som bola ja..zbaviť sa ma.  Nevšímala som si ich, ale vždy ako som sa otočila, boli bližšie ku mne. Znova som sa zobudila. Rozmýšlala som, čo to za hovadiny snívam.

Zaspala som a pocítila som vo sne bolesť chrbta a v tom mi niekto povedal, že je to rana osudu, ktorú si mám uvedomiť a niečo zmeniť. Kto mi zasadil taký úder? A vnímala som ako odoznieva bolesť.

Ráno som rozmýšľala nad snom a uvedomila si, že vo sne sa chceli zbaviť mojej osobnosti, lebo snové symbole sú odlišné od nášho denného vnímania reality. Každé zabitie, či okradnutie je vo sne len prínosom, lebo nám berú nepotrebné. Dvojčatá sú symbolom duality a aj osudová rana, ktorú som pocítila vedie k opusteniu Ega..osobnosti a viac prejavov z duše..byť dušou. Preto podvedomie tak naliehalo a stále mi opakovalo sny, aby som to konečne pochopila. To je to, čo som si naplánovala a k čomu ma vedie vnútro.  Aj keď sen nebol príjemný, ako som si večer želala, priniesol pochopenie, za čo som vďačná.

Sebiánsky symbol 26° : Větve stromu pokryté jinovatkou se odrážejí od jasného nebe. Až odstraníme životní vášně, osobní přání, odhalíme krásu a čistotu archetypů.

2 myšlienky na “Podvedomie -ukazovateľ.

  1. Ahoj Martinka. Už dávno som nereagovala, v noci som sa zobudila na sen, mala som pocit, že ho naživo prežívam.Cestovala som ráno 6.20 do práce, asi na 3/4 cesty sme museli s MHD vystúpiť, bolo nás dosť a autobusy zmizli, my sme pozerali na oblohu, kde letelo lietadlo a mne prebehla mysľou veta rozsieva na ľudí zlo a za ním letela na metle Lucia / včera mala svoj deň / a ja som precítila slová že zaháňa to zlo. V tej časti cesty vo sne bývala moja dávna kolegyňa u ktorej som mala tašku a niečo veľmi dôležité som tam hľadala, bolo cca 9 hod. MHD už premávala ale ja som bez tej dôležitej veci nechcela odísť. Aj po prebudení som bola stále v tom sne.

    Páči sa mi

  2. Ahoj Danka…myslím,že to bol astrálny sen..tie mávajú živé pôsobenie a preto ich tak vnímame ako keď máme bežné sny.

    Následkom nejakej udalosti strácaš smer, nevieš ako ďalej(MHD je ukazovateľom cesty) vnímaš negáciu, ktorá sa rýchlo šíri, ale vidíš, že už niekto pracuje na tom, aby sa všetko urovnalo. Taška je len bremeno a to pre teba dôležité, čo si hľadala ťa hmotne púta a nevieš si bez toho fungovať. Každé okraduntie vo sne je pre nás, alebo stratenie je pre nás vyslobodením…podvedomie nám ukazuje, na čom lipneme a čoho by sme sa mali vo svojb prospech zbaviť…tak dúfam, že vieč, čo to bolo a byverieš si správny smer cesty.

    Raz som mala sen, kde začiatok sna predstavoval minulosť a koniec môj život…tak mi prišlo, či to nie je aj u teba tak…to, bez čoho sa nevieš zaobíšť, či nie je ukazovateľom, smeru..kadiaľ ísť nemáš, …a akou presonifikáciou pre teba je tvoja dávna kolegyňa…čo ťa prvé napadne pri nej?

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: