Podvedomie naberá nové symboly…

Symbolika podvedomia
Zdroj obrázku: mrawcek

Nad ránom som mala viacej snov, no zaujal ma práve tento. Uvedomila som si, že podvedomie mi v ňom predhodilo nový snový symbol, ktorý si včera prisvojilo. 😀 Vo sne som volala svojej majsterke, lebo som potrebovala niečo vysvetliť. Neviem, o čo konkrétne išlo, odpovede som sa však nedočkala. Ako som šla späť, prechádzala som okolo fialkovo dúhového zrkadla, ktoré ma dosť zaujalo. Upútalo ma, ale svoj obraz v ňom som nevidela. Potom som sa zobudila.

Až ráno, keď som si čítala niekoho snovú symboliku, som si uvedomila, odkiaľ čerpalo podvedomie námet na zrkadlo.

Bola som u lekára s opravou receptov a ako som čakala  na recepty, stála som pri okne a pozerala von do uzatvoreného priestru, ktorý budovy vytvárajú. Je tam všade plno okien, až zbytočne veľa. Stála som v okne na 1. poschodí a všimla som si, že okna na 2. poschodí z môjho pohľadu sú ako zrkadlá..no nič neodrážaju. Nejako ma to fascinovalo a vnútorne naplňovalo s pocitom, že v nich je obsiahnuté oveľa viac , ako vidíme. 😀

A takto podvedomie využilo symbol pre dnešný sen, ale čo mi tým zrkadlením chcelo povedať, to presne netuším, iba sa domievam. Zrejme príde nejaké citové zdelenie a ja budem hľadať odpoveď nahliadnutím  do vnútra a zrkadlo je ako cesta k jemnohmotnu  k vyššej časti v nás. Kedysi som takto hľadala odpovede v zrkadlovej sále.  Situácia ukáže a sen zapadne ako skladačka . 😀

5 myšlienok na “Podvedomie naberá nové symboly…

 1. Neviem , či dostanem na svoju otázku o snoch odpoveď ale skúsim to.Chcem sa spítať ak sa mi v snoch snívajú nejaký ľudia , či situácie a tie na ďalší deň stretnem či zažijem ma to spoločne niečo s tretím okom.Je nejako potvorené ,či? Ďakujem.

  Páči sa mi

  1. Určite nie, lebo násilné otváranie tretieho oka, ťa môže hodiť do stavu, kedy nebudeš vedieť čo zo sebou, nepochopíš stavy, schopnosti a môžeš skončiť na psychiatrii v ľahšom prípade. Preto sa tretie oko rozvíja postupne s rozvíjajúcim sa vedomím. Veľa ľudí mi písalo, že cítia pocity iných, vnímajú ich vlastnosti , akí sú a nechápu prečo, nevedia, čo s tým robiť…tak isto že majú vízie o veciach, ktoré sa aj udiali, katastrofy a nevedeli to nijako ovplyvniť, tak nechápali, k čomu im takéto schopnosti sú….takže vidíš, aj človek, ktorý má rozvinuté 3 oko nevie ako naložiť s tým, čo vidí a vníma a teraz si predstav, že si ho nejakou technikou pootvoríš a čo s tým urobiš?

   Skorej by som ti odporučila pracovať zo všetkými čakrami, lebo snažíme sa posilňovať a aktivovať horné čakry a tie dolné máme plné blokov, hlavne 1 a 3 čakru…zhmotnené strachy, obavy.Pokiaľ človek nemá spodné 3 čakry aktívne, nemôžu plne fungovať horné čakry a rozvíjať sa. Takže začni zo spodu s 1 čakrou, spriechodni si zemské čakry a nech je tvoj energetický kanál aktívny.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: