Podvedomie naberá nové symboly…

Symbolika podvedomia
Zdroj obrázku: mrawcek

Nad ránom som mala viacej snov, no zaujal ma práve tento. Uvedomila som si, že podvedomie mi v ňom predhodilo nový snový symbol, ktorý si včera prisvojilo. 😀 Vo sne som volala svojej majsterke, lebo som potrebovala niečo vysvetliť. Neviem, o čo konkrétne išlo, odpovede som sa však nedočkala. Ako som šla späť, prechádzala som okolo fialkovo dúhového zrkadla, ktoré ma dosť zaujalo. Upútalo ma, ale svoj obraz v ňom som nevidela. Potom som sa zobudila.

Až ráno, keď som si čítala niekoho snovú symboliku, som si uvedomila, odkiaľ čerpalo podvedomie námet na zrkadlo.

Bola som u lekára s opravou receptov a ako som čakala  na recepty, stála som pri okne a pozerala von do uzatvoreného priestru, ktorý budovy vytvárajú. Je tam všade plno okien, až zbytočne veľa. Stála som v okne na 1. poschodí a všimla som si, že okna na 2. poschodí z môjho pohľadu sú ako zrkadlá..no nič neodrážaju. Nejako ma to fascinovalo a vnútorne naplňovalo s pocitom, že v nich je obsiahnuté oveľa viac , ako vidíme. 😀

A takto podvedomie využilo symbol pre dnešný sen, ale čo mi tým zrkadlením chcelo povedať, to presne netuším, iba sa domievam. Zrejme príde nejaké citové zdelenie a ja budem hľadať odpoveď nahliadnutím  do vnútra a zrkadlo je ako cesta k jemnohmotnu  k vyššej časti v nás. Kedysi som takto hľadala odpovede v zrkadlovej sále.  Situácia ukáže a sen zapadne ako skladačka . 😀

Reklamy

5 thoughts on “Podvedomie naberá nové symboly…

 1. Neviem , či dostanem na svoju otázku o snoch odpoveď ale skúsim to.Chcem sa spítať ak sa mi v snoch snívajú nejaký ľudia , či situácie a tie na ďalší deň stretnem či zažijem ma to spoločne niečo s tretím okom.Je nejako potvorené ,či? Ďakujem.

  Like

  1. Určite nie, lebo násilné otváranie tretieho oka, ťa môže hodiť do stavu, kedy nebudeš vedieť čo zo sebou, nepochopíš stavy, schopnosti a môžeš skončiť na psychiatrii v ľahšom prípade. Preto sa tretie oko rozvíja postupne s rozvíjajúcim sa vedomím. Veľa ľudí mi písalo, že cítia pocity iných, vnímajú ich vlastnosti , akí sú a nechápu prečo, nevedia, čo s tým robiť…tak isto že majú vízie o veciach, ktoré sa aj udiali, katastrofy a nevedeli to nijako ovplyvniť, tak nechápali, k čomu im takéto schopnosti sú….takže vidíš, aj človek, ktorý má rozvinuté 3 oko nevie ako naložiť s tým, čo vidí a vníma a teraz si predstav, že si ho nejakou technikou pootvoríš a čo s tým urobiš?

   Skorej by som ti odporučila pracovať zo všetkými čakrami, lebo snažíme sa posilňovať a aktivovať horné čakry a tie dolné máme plné blokov, hlavne 1 a 3 čakru…zhmotnené strachy, obavy.Pokiaľ človek nemá spodné 3 čakry aktívne, nemôžu plne fungovať horné čakry a rozvíjať sa. Takže začni zo spodu s 1 čakrou, spriechodni si zemské čakry a nech je tvoj energetický kanál aktívny.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s