Jak si změnou podvědomí změnit svět

KAŽDÝ ČLOVĚK SI SVŮJ SVĚT A ŽIVOT TVOŘÍ SÁM.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt subconscious mind training programsTo je nutné si uvědomit. Svět si vytváříme vlastními myšlenkami, pocity a emocemi. Znamená to, že naše tělo, duševní a fyzický zdravotní stav, vzájemné rodinné vztahy, vztahy s lidmi a okolním světem, práce i finanční situace jsou vnějším odrazem našich myšlenek, pocitů a emocí.

VNĚJŠEK ODRÁŽÍ NITRO.

Naučte se ve svém životě tento zákon používat. Jestliže jsme si jednou svůj svět vytvořili, tak jej dokážeme také měnit. Jinými slovy, jestliže nám něco v životě nevyhovuje, můžeme to změnit odhalením a odstraněním příčiny konkrétního problému a vytvořit něco nového. Musíme se obrátit do svého nitra a změnit svůj podvědomý program chování, a tedy změnit sebe samé.

Chcete-li změnit vnější svět a lidi, kteří vás obklopují,zapamatujte si, že všechno, co vás obklopuje, je odrazem vás samých. Proto začněte od sebe. Změníte-li se, změní se lidé ve vašem okolí i váš svět. Tím začne působit princip zrcadlení. Tento zákon zabezpečuje dokonalý pořádek a harmonii, vyšší spravedlnost a čistotu vesmíru. Všechny lidské problémy (nemoci, stres) jsou výsledkem nesouladu vědomých tužeb a způsobů jejich uskutečňování i podvědomých záměrů. Jde o to, že náš podvědomý rozum ví o nás a našich životně důležitých záměrech mnohem víc než my; také o našich životně důležitých předsevzetích. Kromě toho myslete na to, že podvědomí je se samotnou realitou, a tedy s Bohem, přímo spojené. Proto je důležité, abychom podvědomí nepřekáželi, ale svými vědomými činy mu pomáhali. V našem životě musíme spojit vědomí a nevědomí, a dosáhnout tak celistvosti.

ČÍM ČISTEJŠÍ JSOU MYŠLENKY ČLOVĚKA, TÍM MÁ VÍCE MOŽNOSTÍ A LEPŠÍ PŘÍSTUP K INFORMACÍM VESMÍRU.

Dalo by se to vyjádřit i jednodušeji: čím méně agresivity je ve vaší duši a ve vašem podvědomí, tím příjemnější a zajímavější je váš život a o to větším zdravím a schopnostmi budete překypovat. Změnit sebe v první řadě znamená zbavit se agresivních myšlenek a emocí, které souvisí s pýchou.

O signálech našeho podvědomí

Náš podvědomý rozum ví úplně všechno a pomocí znamení a signálů nám předává informace. Existuje univerzální jazyk, kterým hovoří všichni živí tvorové. Ale přijímat jej nemáme ušima ani rozumem, ale vlastním srdcem. Já osobně si všímám všeho. Informace, které jsou pro mne potřebné, dostávám různými způsoby: kontaktem s lidmi, s přírodou, prostřednictvím knih i televize. Hlavně je nutné být pozorný a všeho si všímat. Ale není nutné se extrémně upínat na znamení. Nedokážete-li význam signálu rozluštit, tak ho nechte na pokoji i uklidněte sami sebe. Poproste své podvědomí, aby vám dalo srozumitelnější signál.

Základním pravidlem je: „Nefunguje-li to, co děláte, dělejte něco jiného.“ Jestliže se dveře nechtějí otevřít na jednu stranu, zkuste je otevřít na druhou. Ale nejdříve se sami sebe zeptejte: skutečně potřebuji to, co se za dveřmi nachází?

Mysl jako energie nejen tvoření, ale i ničení

Pamatujte, že žijeme ve spravedlivém a čistém světě, kde KAŽDÝ DOSTANE PODLE SVÝCH MYŠLENEK. „Ano, každý spravedlivě dostane podle své víry!“ – to jsou slova z Bible. Naše působení nezačíná slovem ani pohybem, ale naší myšlenkou a emocí. Myšlenka je univerzální forma energie. Naše myšlenky a pocity se materializují, a tedy se zhmotňují v realitě.

Jestliže vám něco chybí ve vašem životě nebo jste zažili nějakou nespravedlnost, příčina je ukryta pouze ve vás, a ne v okolním světě nebo v takzvaných vnějších okolnostech. Myšlenka je energetická forma, která vzniká v naší duši a nikam nemizí. Existuje ZÁKON ZACHOVÁNÍ ENERGIE. Jakákoliv myšlenka, která je vyslaná do vnějšího světa, formuje v našem životě jisté události. Tak se k nám v různých podobách tato energie vrací zpět. PODOBNÉ PŘITAHUJE PODOBNÉ. Naše agresivní myšlení vytvoří nepříjemné a bolestné události. Tvořivé myšlenky jsou nositeli přijetí a lásky a zhmotňují se v realitě, která nám přináší pouze příjemné zážitky. Sami se rozhodněte, jakými myšlenkami se chcete zabývat.

Člověk si tvoří myšlenky, které obsahují univerzální energii. Síla myšlenky je ohromná. Vědci vypočítali, že energie informačního pole člověka je jednou tak velká než energie potřebná na štěpení atomového jádra, a je jí takové množství, že na ni dosud neexistuje ani pojmenování.

Myšlenka je univerzální energetická forma, která má nejen tvořivou, ale také ničivou sílu. Každá myšlenka ovlivňuje náš život. Dobrá působí ve váš prospěch, zlá proti vám. Dokonce bych řekl, že každá myšlenka působí ve váš prospěch, dobrá i zlá. Pouze dobré, tvořivé myšlenky vám poskytují příjemné zážitky a negativní vytvářejí situace, z nichž je potřebné učit se myslet pozitivně. Musíte být ve svých vyjádřeních a činech velmi obezřetní, protože každé naše působení, a dokonce i každá myšlenka, se odrazí v našem životě. Takový je zákon karmy.

Myslím si, že jednodušeji budete umět ovládat sami sebe, vaše myšlenky a nálady, pochopíte-li jednoduchou pravdu: nic na tomto světě nám nepatří. Ani naše myšlenky. Myšlenky vás neovládají, ale vy si vybíráte, jakými myšlenkami se chcete zabývat. Prostřednictvím myšlenek si tvoříme realitu. Jaká bude, závisí na nás samých. Jak pomocí myšlenky změnit svůj svět k lepšímu Lidé v životě touží po klidu, štěstí a harmonii. To jsou vyšší, božské pocity. Záleží na nich každému, jen každý má vlastní cestu.

Svůj svět a život si tvoříme sami.

Jestliže začnete kritizovat a projevovat nespokojenost, dejte si pozor! Tehdy se z vašeho života vytrácí harmonie a spokojenost. Jen co začnete odsuzovat a pohrdat, jste v nebezpečí! Čím více lidí budete odsuzovat a pohrdat jimi a čím intenzivněji to budete dělat, tím větší hrozba nad vámi visí. A nejen nad vámi, ale také nad vašimi dětmi. A často je to smrtelně nebezpečné. Chcete-li se zbavit nedbalých a nemravných lidí, změňte svoje myšlenky. Přestaňte odsuzovat a pohrdat a rozdělovat svět na dobrý a zlý.

Z knihy: Recepty osudu Úkol podvědomí v našem životě

Autor: Sineľnikov Valerij

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: