Co je vaše nejvyšší vize a jak ji v životě najít?

 Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt vision soulVětšina z vás se často nechává rozptylovat věcmi, bez kterých byste se obešli. Kdybyste se denně v klidu posadili, třeba jen na pět minut, znovu si prošli svůj denní plán a ptali se, jak každá schůzka, člověk nebo telefonát zapadá do vašeho vyššího poslání, během několika málo měsíců byste šli cestou svého určení a našli možnosti, jak zdvojnásobit svůj příjem. Je samozřejmě potřeba, abyste podle své vnitřní moudrosti také jednali. Pokud svou cestu ještě neznáte, můžete si pro ni vytvořit nějaký symbol.

Představte si, jak držíte tento symbol ve svých rukách jako kouli světla. Zvedněte jej do svého srdce, pak do své korunní čakry na vrcholu hlavy a nakonec jej uvolněte a nechte stoupat ke své duši. Velmi brzy začne vaše cesta nabývat konkrétní formy. Zjistíte, že pouhým pomyšlením na své vyšší poslání začínáte zázračně a magneticky proměňovat svůj den.

Přátelé, kteří vás obírali o čas, vás najednou už nebudou tolik zajímat, protože si najdete nové přátele a změníte svůj vztah k dřívějším známým. Soucítit se sebou znamená pečovat o sebe; vážit si sebe i svého čas. Svůj čas nikomu nedlužíte. Převezmete-li za sebe zodpovědnost a potvrdíte si, že jste jedinečný a hodnotný člověk, potvrdí vám to také okolní svět.

Každý má nějaké poslání a důvod, proč je na Zemi.

Není to jedna jediná věc, kterou jste sem přišli udělat, protože vše, čeho dosáhnete, se stává součástí předcházejícího kroku a další fází vašeho vývoje. Každá nová zkušenost se integruje se zkušenostmi předchozími. Někteří z vás přecházíte z vedlejší cesty a zkoušíte si nové, zdánlivě nesouvisející věci, abyste si přinesli nové dovednosti na svou cestu vzhůru. Někteří najdete konkrétní podobu své práce. Jiní jste přišli s posláním rozvinout vizi vnitřního míru.

Neposuzujte poslání podle měřítek ostatních nebo podle názorů společnosti na to, co je nejlepší dělat. Možná jste tady, abyste rozvíjeli svůj vnitřní mír, vyzařovali tuto kvalitu okolo sebe a zpřístupnili ji tak ostatním. Možná jste tu proto, abyste zkoumali roviny intelektu nebo svět podnikání a pomáhali myšlenkovým formám na vaší planetě v těchto oblastech.

Soucítění je mimo jakékoli posuzování. Je to prosté přijetí, schopnost milovat a vážit si sebe a jakékoliv cesty vyššího poslání, která se před vámi rozvine. Ve světě je téměř neustále všudypřítomné napětí, ale jsou tu také velké příležitosti pro ty, kdo se soustředí na pozitivní a jsou ochotní převzít zodpovědnost za to, co tvoří. Energie je k dispozici všem, kdo jsou intuitivní, léčí a jdou cestou radosti. S touto energií přicházejí příležitosti mít velkou hojnost a radost teď.

Mnozí z vás jedete rychle dopředu. Dali jste se cestou urychleného vývoje, abyste mohli léčit a učit ty, kteří jdou za vámi. Někteří z vás, například různí autoři nebo spisovatelé, mohou být i v několikaletém předstihu před masovými myšlenkovými formami; je totiž důležité, abyste žili v proudu doby, ve které bude vaše dílo vydáno. Ne všichni procházejí zároveň stejnou proměnou.

Každý z vás, kdo čte tuto knížku, jste objevovatel nových cest; tyto informace by vás totiž nepřitahovaly, kdybyste nebyli v předstihu pře svou dobou. Možná cítíte, že energie planety se mění. Život všech, kdo budou ochotni dívat se vzhůru a najít svou vizi, se bude odvíjet ještě rychleji. Pokud si myslíte, že máte právě plné ruce práce – buďte připraveni! Vše půjde ještě rychleji, a proto moudrost a bystrost nabývá na významu. Proto se budete chtít zabývat každým svým dnem a srovnávat jej se svým vyšším posláním. Někde je nejtěžší ze všeho říct „ne“ někomu, kdo je v nouzi.

Věnujete-li se lidem pokaždé, když jsou v krizi, potvrzujete jim, že si vytvořením krize získají vaši pozornost. Pokud chcete, aby lidé ve vašem životě respektovali a vážili si vašeho času, učte je to tak, že je pokaždé, když to udělají, nějakým způsobem oceníte. Svět se mění, vše se urychluje. Možná už to pociťujete. Ti, kdo se nesoustředí na svou vyšší vizi a na sebe sama, budou mít ještě více potíží. Někteří lidé okolo vás mohou mluvit o současné době jako o nejkrásnějším a nejradostnějším období svého života, zatímco jiní ji mají za to nejtěžší.

Pokud prožíváte nejradostnější období svého života, rozhlédněte se po lidech okolo. Namísto toho, abyste je posuzovali nebo cítili odděleni od těch, kdo mají potíže, jim prostě pošlete světlo a pak se odpoutejte. Když se ocitnete v boji o moc s kýmkoliv – s neznámými lidmi, s vašimi milovanými nebo s blízkými přáteli – přenesete se do svého vyššího já. Na chvíli se zastavte, zhluboka se nadechněte a nenechte se chytit v jejich touze po konfrontaci.

Nezapomínejte – je to jejich touha, ne vaše. V těchto zrychlených vibrací planety se budete chtít naučit nenechat se vtáhnout do energie jiných lidí skrze třetí čakru solární plexus. Značná část energie, kterou do sebe lidé přebírají od druhých, k nim vstupuje skrze solární plexus, mocenské a emociální centrum. Na své cestě radosti budete okolnostmi mnohokrát vyzvání, abyste zanechali boje o moc a začali jednat z hluboké úrovně soucítění. Když na vás přítel vyjede nebo se chová nevlídně „poodstupte si“ a zkuste se s pocitem soucítění podívat na věc z jeho perspektivy.

Možná zjistíte, že je unavený, nebo že jeho potřeba bránit se s vámi příliš nesouvisí, protože prostě jen hrajete jednu z postav v jeho hře. Čím častěji dokážete zůstat stranou a nenechat se vtáhnout do boje o moc, tím míruplnější a hojnější bude váš život a o to častěji budete léčit ostatní svým soucítěním a schopností zůstat ve svém srdci. Jděte na moment do sebe a ptejte se, co konkrétního byste mohli zítra udělat, abyste vnesli do svého života více radosti.

Ptejte se, co můžete udělat pro to, abyste se odpoutali od boje o moc nebo od nějakého problému, která se vám v životě stále vrací a bere vám energii. Co můžete zítra udělat, abyste si vytvořili o něco více volného času a našli si vnitřní mír? Máte toho tolik, zač být vděční – úžasnou mysl a neomezený potenciál možností. Máte schopnost vytvořit cokoliv, co chcete; jediné vaše hranice jsou ty, které si sami vytvoříte. Až ráno otevřete oči, potvrďte si svou svobodu.

Vezměte svou vyšší vizi do svých rukou a žijte ten nejradostnější život, jaký si umíte představit.

Z knihy Žít s radostí Sanaya Roman

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: