Smrť čaká pred domom

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smrť vo sne
Smrť čaká pred domom…

V piatok nad ránom som mala vo sne svoju tetu, čo už zomrela. Nemávam  ju v snoch, ale minulý rok, ako som bola na dovolenke ma prišla upozorniť na smrť blízkej osoby a tiež stála na tom istom mieste, ako predtým a bola celá v čiernom.

Vo sne bola nedeľa 12.00 hod. , mala som už naverené  a dej sa odohrával v dome rodičov. Pozrela som cez kuchyňu na dvor a videla som, že po chodníku ide teta aj s jej dcérou a obe sú v čiernom. Čudovala som sa, čo tu robia, veď sme ich ani k obedu nevolali. Sadli si pred dom na lavičku a tam čakali. Hmm…lavičku pred domom rodičia nemajú. Pomyslela som si, že asi idú do kostola a na niekoho čakajú….aj keď o dvanástej hodine ísť do kostola je neskoro.   Zastavila sa pri nich  suseda z ulice a dali sa do reči. Zrazu na mňa kričal starší brat, aby som išla pred dom, ale nechcela som sa s nimi stretnúť a tak som nešla. Na to som sa zobudila.  Prvé, čo mi prišlo na um bolo, na koho smrť prišla upozorniť. Lavička je o citových vzťahoch a teta ma prišla upozorniť.

Zatelefonovala som to mame a tá mi hneď o 2 ľuďoch povedala, čo zomreli, ale viem, že nich  sa to netýkalo….zostáva mi len čakať, až sa sen vyplní. 😦

6.12.2016…sen sa už vyplnil..tiež som čakala, kedy niekto podľahne ochoreniu a zomrie, aj keď som prosila za jeho vyzdravenie, ale nestalo sa. Sen sa vyplnil do 3 týždňov, takže symbol 3 funguje.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: