Film… Doctor Strange

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt doctor strange sledujfilmy.cz
Film…Doctor Strange

Ešte cez leto som bola v kine a videla ukážky na film Doctor Strange…povedala som si, ten film chcem vidieť. 😀 Keď vidím filmy, kde ľudia majú mystické schopnosti,  akoby vo mne všetky živle ožívali a ja sa len krútim s túžbou tiež také vedieť. Pamätám si, keď dávali Avatara, ja som to s úžasom pozerala a moja kundalíny mi vystupovala a bublala v srdcovej čakre do nedkorého večera. Na stránke, kam chodím pozerať filmy ešte nie je, ale ja si počkám. 😀

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange – vybavený novými magickými schopnostmi – vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru. Přidejte se ke Strangovi na jeho nebezpečné, mystické a zcela neuvěřitelné cestě ve filmu Doctor Strange. 

 

 

 

Zdroj: Cestyksobe.cz

6 myšlienok na “Film… Doctor Strange

      1. Už jsem to viděla 🙂 stáhla jsem jakousi šílenou verzi na PC – kvalita jakžtakž, titulky strašné. Litovala jsem, že jsem si stáhla verzi s titulky, protože mě pořád lákalo to číst (fascinovaně jsem si říkala, jak tu šílenost někdo mohl pustit do světa a ještě se pod to podepsat…) a pak jsem nestíhala poslouchat originální verzi. Takže jsem si to neužila tak, jak bych asi v kině. Ale i tak to bylo tedy velmi zajímavé.

        Páči sa mi

  1. Veď ty nepotrebuješ titulky 😀 ..rozumieš anglicky…ja filmy pozerávam na stránke sledujfilmy.cz a tam je dobrá kvalita…toto asi niekto nahrával v kine, čo si pozerala, také som tiež objavila…Ale veľké plátno je veľké plátno a aj tie efekty v tom filme stoja za to.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: