Vedieť byť nad vodou, je umenie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt walking on sea
Vedieť byť nad vodou je umenie.

Cez víkend som mala neobvyklý sen, ktorý sa už vyplnil a teraz vidím jeho prepojenie s článkom, ktorý som práve dávala na blog.  Chodila som po mori, no more bolo celé pokryté modrou plachtou z latexu, či z gumy…proste z niečoho. V ruke som si niesla podložku, na ktorú som si chcela sadnúť a relaxovať. Bolo mi divné, že plachta nás udrží nad hladinou, no dôverovali sme jej. Miestami, akoby boli malé bodky, cez ktoré prenikalo trocha vody, ale nemala som z toho obavy. Potom prišla búrka niekde v diaľke , more začalo robiť väčšie vlny, plachta sa viac dvíhala a ja som varovala ostatných, aby išli radšej na breh, lebo hladina bola nepokojná. Na to som sa zobudila.

V prvom momente ma napadlo, že zrejme budem nad svojimi emóciami, nebudem sa v nich kúpať, ani topiť, len vnímať , že sú a že sa aj búria. Chodiť po vode je snaha odosobniť sa od pudov a citov..modrá plachta mi príde, ako symbol vnútornej múdrosti, ktorá ma drží nad hladinou…nad emóciami, aby ma nepohltili. Keď som mala naposledy sen s morom…plavila som sa na loďke a varovali ma pred žralokom..ten sen sa tiež presne vyplnil. Pozerám, že moja Luna je v 12. dome podvedomia  v Rakovi, čo sú  dosť citlivé emócie a presne aj ukazuje, kde vzniknú.  Milujem svoje sny a hlavne, ak im viem  porozumieť. 😀

Sebiánsky symbol  Raka vraví:

1° :  Námořníci na širém moři se vzdávají a stahují vlajku. Krize autority, která má sklon podmaňovat si jedincovo já a vnucovat mu podle vlastních představ o účelnosti svoji oblast zkušeností.

 

Reklamy

2 thoughts on “Vedieť byť nad vodou, je umenie.

 1. Čawko Maťka .-)
  ………dlho som sa neozval ,ale akosi tohto roku ma pohltilo hľadanie nového autíka………a zistil som , že Slovensko je národ veľmi dobrých fotografov a ojebávačov (prosím o pardón pri tomto výraze , ale nič jemnejšie a distingvovanejšie som na priobrazenie nenašiel v svojej hlave a v slovníku slov 🙂 ) ……….mne to pripadá ako by si šľapalakapustu a ten súdok je v tvojej hlave…..ale o inom som chcel………….. https://www.youtube.com/watch?v=AHRXXlyU3ng , no a prichádzajú Dušičky a čo iné by mňa mohlo napadnúť na Dušičky ako??? …..

  ………..u nás je to hádam najväčší sviatok a poschádza sa celá rozvetvená rodina………….
  ….tak príjemné Dušičky a prestaň tápať a okús poznanie
  https://www.kosmas.cz/knihy/173837/tajemstvi-papezovy-knihovny/
  .-) 🙂 🙂 🙂

  Like

 2. Všetko je v našej hlave… 😀

  Tak dúfam, že si našiel svoje vysnívané autíčko….užite si príjemné rodinkovské stretnutia…. 😉

  A vďaka za mjuzik a knihu…vidím, že si natrafil na dobré čítanie.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s