Snový sprievodca

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dreams  astralViete si predstaviť, že by ste sa vo sne s niekym stretávali, preberali isté veci a tie by ste potom používali vo svojom reálnom živote…teda nechali sa snom inšpirovať? Nejde len o jeden sen, ale pravidelné snové návštevy, kedy sa vám často sníva s nejakou osobou. Myslíte, že je také niečo možné?

Ja som zatiaľ také sny nezažila, kde by som mala niekoho ako snového sprievodcu a s ním riešila problémy, ale niekto hej. Môj snový sprievodca je len v niektorých snoch a vnímam ho po pravej strane len bočným pohľadom, akoby dohliadal  na určité veci, ktoré sú mi podvedomím sprostredkované.

Tieto jej sny sú snom jej astrálného tela, kedy nevedome k tej osobe cestuje a spolu niečo riešia. Píšem nevedome, lebo sa to deje v snovej rovine a ak má vedomé astrálne cesty a niekoho navštívi a osloví, tak ju len počuje , alebo sa mu môže začať o nej snívať.

V jej snoch seba vníma ako  výchovného poradcu …alebo matku , ktorá  sa snaží ,aby ten druhý bol viac zodpovedný, správal sa inak a preberajú spolu rôzne situácie. On o nej vie len zo svojich snov, v skutočnosti ju nepozná, ale ona jeho hej, lebo je to slávna osobnosť.

Občas sa stalo, že téma, ktorú preberali sa po nejakom čase  stala námetom jeho inšpirácie a verejne sa o nej zmienil. Tak isto vravel aj o tom, že v snoch máva podnety pre svoju tvorbu.

Rozmýšľala som, aké je tam prepojenie, lebo on podľa snovej symboliky nie je žiadnou jej personifikáciou. Je tam však hlbšie spojenie  na úrovni duše. Nebudem opisovať , z ktorej strany je aké a o aký vzťah z minulosti išlo, ale  zrejme majú dohodu  na úrovni duše, že si budú pomáhať.

Natrafila som už na rôzne vzťahy so spriaznenými dušami, ale tento mi je záhadou. Veľa vecí ani netušíme, ako sú posplietané a čo všetko sa za nimi nachádza, aké dohody sme uzatvorili pred inkarnáciou, komu  sa rozhodli  pomôcť pri  zvládnutí životných lekcii.  No jedno viem isto, že kedysi som si vytvorila krédo  a to silno preferovala.  Znelo :”Spoznať všetko, čo sa len dá!” A keď sa to začalo plniť a ku mne prichádzali čudné situácie, pochopila som, aké silné myšlienkové túžby som si zostrojila.A hlavne pri duchovných veciach som pochopila veľa prepojení, ktoré mi boli ukázané.

Po prečítaní si snových zážitkov tej dievčiny vo mne vyplynula otázka, či by ju ten muž, ak by sa náhodne stretli spoznal a uvedomil si, že ide o jeho snovú ženu.Tento krok ešte nepodnikla, takže je to na nej….každopádne je to veľmi zaujímavé, tak ako všetky astrálne sny. 😉

No a čo dodať….snívajte sny, ktoré vás dovedú k poznaniu seba samých……anitraM

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: