Porozumieť symbolike sna

Občas sa vám niečo sníva a sen pochopíte, až sa udeje. Medzičasom ho zaradíte do šuplíka s názvom “hlúposti”. Včera sa mi sníval sen…bola som v mäsiarstve kupovať kyticu kvetov. 😀

Pýtala som si ju od majiteľky obchodu, ktorú osobne poznám, aj keď som vedela, že tam žiadnu nedostanem. No v tej snovej časti som mala jasnú predstavu o nej.. bola to kytica s bielych margarét.  Po zobudení som rozmýšľala, prečo som chcela kyticu, čo budeme oslavovať, kto má sviatok, no žiadna iná súvislosť mi neprichádzala a tak som sen zasunula do šuplíka “hlúposti”.

Po obede mi kolegyňa doniesla bielu obálku s receptom . Vraj mi to posiela sestrička od obvodného lekára. Bol tam písaný liek na tlak pre majiteľa toho obchodu.  V tom sa mi rozsvietilo v hlave a uvoľnil sa sen zo šuplíka  “hlúposti”. Pochopila som jeho pointu…obálka s receptom bola tá kytica, ktorú som mala kúpiť…kvety sú citová väzba..srdcová záležitosť , tak ako recept  s liekom na tlak v bielej obálke.  Liek som priniesla a dávala ho majiteľke obchodu, nech ho odovzdá manželovi. Keď som sen rozpovedala kolegyniam v práci, len sa mi smiali , ako si dokážem vyložiť taký sen.

Občas mám priame spojenie, o čom vypovedá aj môj Sebiánsky symbol severného uzla:

SU 7° štíra : Potápěči prozkoumávají podmořské hlubiny. Hlubinná psychologie. Zkoumání nevědomých příčin a komplexů. Odvaha pohlédnout do sebe a jasně vidět sebe sama.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: