Morálna očista…

72699_IntrowertyczkaDlho som sa s vami nepodelila o moje sny, aj keď každému sen ukazuje to svoje , ako sa správa a čo má urobiť pre seba.

Nad ránom som snívala o tom ako vysávam u niekoho nečistoty a hlavne mole, motýle a usadené nánose. Niektoré mole vyletovali, tak som ich rúrou zachytila a povysávala a zašla som aj do zabudnutých kútov, kde bolo dosť nánosu. Po chvíli som pocítila, že už som nejaká plná a ťaží ma brucho. Zistila som, že ja som ten vysávač, čo hltá tie nečistoty a mole. 😆 Išla som sa napiť čistej vody, aby som to spláchla hlbšie do seba a neťažilo ma to tak. Na to som sa zobudila.

Rozmýšľala som najskorej, čo sen znamenal, či budem mať nejaké vtieravé myšlienky a tie budem likvidovať, ale ako som si čítala u Meda, čo znamená vysávanie, tak môj sen mal úplne iný význam.

Luxovať znamená morálne dokončovať upratovanie vo vzťahov snívajúceho  s minulosťou, či prítomnosťou, alebo dokončuje asimiláciu negatívnych vlastností v podobe symbolov, ktoré sa vysávajú k vyššiemu účelu. Motýľ predstavuje myseľ, dušu a psyché….takže bol to očistný sen a viem aj na aké obdobie sa mám zamerať. 😉

Ide koniec roka a mali by sme v sebe  uvoľniť veľa vecí, ktoré nás ťažia, prijať ich a definitívne ukončiť, aby v novom roku sme mali priestor pre nové veci, ktoré nás môžu obohatiť a posunúť niekam ďalej. Žiť minulosťou  dosť zaťažuje a ťahá nás dolu a my máme plávať po prúde ďalej, nechať sa unášať životom , vnímať ho a vychutnávať si jeho radosti.

Želám krásne adventné obdobie…..stromcek

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: