Vyberte si úroveň svého vědomí

zivetvorivesvetlovedomiVšechno na Zemi má určitou energetickou frekvenci, jež se spojuje s tím, co se k ní hodí. Energie proudí tím směrem, kde má nejlepší přijetí a nejmenší odpor, ale není schopna si vybrat to, co se k ní hodí, jednoduše plyne  směrem k tomu, co ji přitahuje. Vaše vědomí vytváří pole přitažlivosti, které k vám přitahuje energii a umožňuje odpovídajícím energetickým frekvencím, aby  se k vám připojily.  Nelze vytvořit spojení  s protichůdnou energetickou frekvencí.

Energie strachu přitahuje strach, energie lásky přitahuje lásku a všechny energie obsažené uvnitř těchto dvou polarit přitahují energie podobné. Energie s těmi nejnižšími frekvencemi se zdají být nejsilnější, protože strach je u lidí ve 3. dimenzi přirozeným stavem a převládající energií. Odpovídají vašemu povědomí o vaší nedokonalosti, bezcennosti a strachu z odmítnutí, které nevědomě promítáte do světa, čímž tyto frekvence k sobě přitahujete.

Poznání sebe sama jako aspektu božství, své síly a  hodnoty, přitahuje vyšší frekvence, jež se pak ve vaší realitě manifestují a nabírají  tvar. Ačkoliv si můžete přát radost, klid a hojnost, o nichž vaše srdce ví, že jsou pro vás možné, pokud vám chybí na vědomé úrovni uvědomění si těchto energií a záměr tato spojení vytvořit, budete přitahovat energie, jež odpovídají  těm nejnižším energetickým frekvencím, jimž dovolujete, aby byly součástí vašeho vědomí.

Když si zvolíte svou úroveň vědomí, nastaví to záměr ohledně vaší energetické frekvence. Existuje mnoho energií, z nichž lze vybírat, a všechny pro vás představují  možná spojení a vyjádření. Země je energetickou hostinou a lze si vybrat a vyjádřit naprosto cokoliv, takže právě proto byste měli věnovat pozornost, jakou úroveň vědomí si zvolíte.  Energie nemá svůj názor, neposuzuje, je předkládána jako možnost  spojení a čeká, až si vyberete.

Uvědomujte si sebe sama jako božskou bytost a spojíte se s těmi nejvyššími energetickými frekvencemi, jež umožní vašemu božství, aby se projevilo. Vědomě odmítněte strach a nebude pro vás jako možnost existovat. Dovolte svému vědomí, aby si zvolilo radost, klid a hojnost ve všem, po čem vaše srdce touží a taková bude realita, kterou pro sebe stvoříte.

Copyright ©2011 Jennifer Hoffman & Enlightening Life OmniMedia, Inc. www.urielheals.com

(Reprodukce českého překladu v nezkrácené podobě je povolena pro jakékoliv médium, pokud je připojen odkaz na původní zdroj a tato poznámka – pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K.)

Zdroj: http://inner-light.ning.com/

2 myšlienky na “Vyberte si úroveň svého vědomí

 1. “Všechno na Zemi má určitou energetickou frekvenci” Dá sa tá frekvencia nejako zmerať alebo sa dá inak porovnať frekvencia dvoch predmetov?

  “Nelze vytvořit spojení s protichůdnou energetickou frekvencí.” Toto sa mi zdá ako blbosť.

  Minule som rozmýšľal nad princípom znásobovania (priťahovania), pretože ako človek som schopný vykonať kladný čin aj negatívny ale ich znásobovanie (spätné prijímanie) sa navzájom nevylučuje, pretože ak vykonám osem jednotiek kladných činov a súčasne tri jednotky záporných teoreticky sa mi vráti dvanásť kladných a štyri a pol záporných činov (pri násobiteli 1,5x) taktiež súčasne a nebude jedno vylučovať druhé.

  “Uvědomujte si sebe sama jako božskou bytost..” Ja som to skúšal a uvedomil som si že som človek a ni bohom ale pripúšťam možnosť že som bol bohom stvorený.

  “Vědomě odmítněte strach a nebude pro vás jako možnost existovat.” a toto je vtipné, pretože neviem ako by som vedome mohol odmietnuť pocit.

  Páči sa mi

 2. Duško frekvencie sa dajú merať…. Vibrácie Zeme (Schumannova rezonancia) boli po dlhý čas na úrovni v priemere 7,8Hz. Od roku 1980 vzrástli na úroveň vyše 12 Hz. To ale znamená, že 16 hodín sa rovná 24 hodinám. Čas sa zrýchľuje! A ani veda si nevie vysvetliť čím je to spôsobené. http://www.cez-okno.net/clanok/schumannova-rezonancia/naladte-sa-na-frekvenciu-zeme

  “Nelze vytvořit spojení s protichůdnou energetickou frekvencí.” Toto sa mi zdá ako blbosť….Prečo? Ty sám by si si pritiahol len bytosti na svojej úrovni, lebo tie čo vibruju vyššie by si energeticky nezvládol a priťahujeme si rovnko pôsobiace sily v nás.

  K tým jednotkám sa ti vyjadriť neviem, ale viem, z vlastného pozorovania, že svoje negatívne myslenie môžeš ovplyvniť pozitívnym a uvedomením si svojho zlého myslenia meníš potom smer. Tak som to videla vo svojich náhľadoch ako sa by sa dej odvíjal(spätným uvedomením čo som mala, aké obdobie), keď som bola v depresíí a odmietala sama seba a priťahovala som si aj také veci k sebe a uvedomením a zmenou myslenia sa situácia menila.

  Ak budeš vnímať silu svojho duševna, budeš si uvedomovať aj to, že si božská bytosť. Ak vnímaš len svoju ľudskosť, neuvedomuješ si to, no všetko vychádza z tvojho vnútra…z miesta večnosti stvorenej Bohom.

  Práveže vedomé veci nás nútia nad nimi sa zamyslieť a ak vidíš, že ten pocit ťa ovláda, tak s ním pracuješ. Vedome sa naladíš na vibrácie lásky , teda vyššie vibrácie v sebe a strach už nevnímaš.

  U mňa sa občas začne strach prejavovať trasením brucha -solaru a viem, že tento stav viem vyrovnať a viem ho spracovať, teda ho vedome odmietam. 😉

  Duško pekný pohodičkový deň ti želám. 😉

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: