Stupně jasnovidnosti

dsc09493Ráno som si uvedomila o čom som snívala. Mala som schopnosť na diaľku meniť veci, pretvárať ich, robiť z nich niečo iné, lepšie podľa vlastného cítenia a bola som z tejto schopnosti nadšená a spokojná. Viac si však nepamätám. Doteraz som dokázala vnímať energiu vo všetkých čakrách okrem tretieho oka. Tam som necítila nič. Povedala som si … fajn, je to úroveň, ktorú som ešte nedosiahla, nemôžem teda vedieť na tejto úrovni pracovať.  Minulý týždeň som pozerala na fotku dievčatka , čo sa stratilo v decembri. Pocítila som, že ona a nachádza na úrovni tretieho oka, mala rozvinutú energiu v sebe, krásnu a silnú. Bola  som rada, lebo to bolo znamenie, že ešte žije a možno ju aj nájdu. 😉

Skúšala som zamerať u seba pozornosť na tretie oko a začala som vnímať svoju energiu v nej. Nebola tak silná a krásna ako cítim v srdcovej, či krčnej čakre, ale ctila som v nej tlak, akoby mi k po-otvoreniu a voľnému prúdeniu ešte veľa chýbalo. 😦 Zjavovala sa  mi  fialková farba pred sebou a po chvíli som cítila námahu. Všetko chce svoj čas milá Martinka.  😉 Náhody nie sú a možno aj sen mi ukázal, na aký článok dnes natrafím. 😀

Stupně jasnovidnosti

Koruna je znak jasnovidnosti a jasnocitu, protože jasnozření je královnou umění, znak je uložen v auře na prsou jasnovidce. Všichni praví umělci jsou jasnovidní a svá díla snímají telepaticky, ať jde o obraz, hudební skladbu či reprodukční umění.

1. stupeň = zelená korunka. Člověk má určité schopnosti pro jednotlivý druh umění, má citlivost a nechá se vést svým citem. Vize snímá náhodně, ale cítí nebezpečí.

2. stupeň = červená korunka. Znamená reprodukční schopnost, talent k určité umělecké činnosti, větší citlivost a schopnost reprodukce uměleckých děl. Telepatické schopnosti v zárodku. Má sny, které varují před nebezpečím. Občas snímá myšlenky vyšších sfér.

3. stupeň = fialová korunka. Improvizace. Užívá daných schopností reprodukčních, kombinuje je různým způsobem. Schopnosti jsou opět na vyšším stupni, umí odhadnout prognózu ve věcech, které ho maximálně zajímají a jsou pro něho důležité. Začíná vidět skvrny, které se mění v symboly a obrazy. Nejprve vidí černobílé, později nastupují barvy. Duchovní svět a vyšší bytosti vidí jen tehdy, je-li mu to dovoleno. Většinou jde o náhodné obrazy, ne podle přání. Neumí je vyvolat podle potřeby. Barevné obrazy se vyskytují jen náhodně. Auru vidí většinou jen obrysovou nebo černobílou.

4. stupeň = bílá korunka. Poměrně zralé jasnovidné schopnosti. Schopnost reprodukce a improvizace, objevují se samostatné tvůrčí pokusy. Citlivost a telepatie jsou značně rozvinuty. Obě složky nemusejí být rozvinuty rovnoměrně, záleží na specializaci a zájmu. V případě nutnosti vidí i minulost, ojediněle budoucnost. Většinou má barevné obrazy, zejména při nebezpečí. Tělesné orgány vidí poměrně zřetelně. Intenzita obrazu kolísá podle stupně soustředění. Aury vidí barevně a rozmazaně. Často má pocit, že jde jen o fantazii. Vidí bytosti vyšších i nižších vibrací.

5. stupeň = stříbrná korunka. Vysoce rozvinuté schopnosti. Méně symbolů, nastupují zřetelné barevné obrazy, podle potřeby vidí i přes ostatní hmotné předměty. Vidí skrze zeď a podobně. Aury vidí barevně, telepatické snímání myšlenek je na výši. Vidí bytosti vyšších sfér a vibrací, duchovní svět.

6. stupeň = zlatá korunka. Plně rozvinuty všechny schopnosti telepatie, jasnocit i jasnovidnost. Vidí a zná své důležité minulé životy i svou cestu a poslání. Cílevědomě na sobě pracuje.Výjimečně se uděluje titul veliký jasnovidec. Ten nejlepší získává titul nejvyšší jasnovidec.Veliký jasnovidec má v ruce plamenný kříž, který se může změnit v meč. Je to jeho zbraň proti negativitě a zlu. Na prsou má korunku duhového zbarvení a pod nohama zlatě ohnivou kouli. Nejvyšší jasnovidec má duhovou korunu na hlavě a v ruce kříž či meč. Pod nohama ohnivou kouli, která mění barvy, aura je duhová. Je to silný protivník temných sil a udatný bojovník proti zlu a negaci.

Mír a láska s vám

Z knihy Poselství Helena Šebelová

One thought on “Stupně jasnovidnosti

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: