Osobné prehlásenia na programovanie mysle…

heart-musicDnes sa ma kamoška pýtala na  knihu od R. E. Detzlera Cesta ku slobode a chcela nejaké info. Už som mala obdobie, kedy ma lákalo pracovať zo SRT technikou a urobiť si kurz.  Alebo zakúpiť si knihu a pracovať s ňou. Asi mi to nebolo súdené. 😦 Stiahla som si aj tabuľky, ale bola to pre mňa Španielska dedina.  😆

Treba k tomu navedenie od niekoho skúseného, alebo prečítať si knihu a s ňou tak pracovať. Hľadala som ju na nete  a našla ukážku práce s našim podvedomým.  Je to ako práca z PC, kde  treba zmeniť zastaralé programy a nainštalovať  nové. Myseľ je silno tvorivá a naše predstavy na mentálnej úrovni dávajú myšlienkam dosť veľkú silu.  Treba urobiť oslobodzujúce prehlásenia, ktorých je potrebné sa držať. Ak na sebe pracujete , začínate si čím ďalej tým viac vecí uvedomovať  a spracovávať.  Takže zmeňte staré presvedčenia v sebe a postupne sa takto zbavíte negatívnej energie, ktorú vysielate k niekomu, ale najviac si škodíte vy sami, lebo energia sa vráti so silnejším nábojom.

První osvobozující prohlášení

Když se zbavujete programů, vaše první prohlášení musí začínat: „Zbavuji se všech svých přesvědčení, dojmů a hodnocení, že…“ Doplňte tuto větu tím, čeho se chcete zbavit.

Mohl bych se samozřejmě podívat z okna a prohlásit: „Zbavuji se všech svých přesvědčení, dojmů a hodnocení, že je to borovice.“ Ale takové prohlášení nezmění nic ve vnějším světě ani v mé vědomé nebo podvědomé mysli a změna tohoto přesvědčení by ničemu smysluplnému neposloužila. Jedná se o borovici, která je skutečným jevem, který lze snadno pozorovat a potvrdit.

Také by vám nijak neprospělo prohlašovat, že žena, která vám dala život, není vaše matka. Žádné takové prohlášení by vztah mezi matkou a synem nezměnilo. Vehementní popírání matky by vás k ní pouze ještě více svázalo disharmonickou energií, která by se nakonec mohla projevit destruktivně a způsobit vám mentální, emocionální nebo fyzickou bolest.

Můžete se však zbavit přesvědčení, dojmů a soudů týkajících se toho, co vám udělal nebo neudělal nějaký člověk, protože co se stalo, je pouze vzpomínka v podvědomé mysli, která může být vědomou myslí znovu vyvolána. Protože se jedná pouze o informaci v podvědomí, můžeme ji vymazat. Ve skutečnosti jde spíše jen o rozptýlení nebo odstranění potenciálně výbušného náboje disharmonické energie. Vědomá mysl si bude situaci dále pamatovat, ale bude v míru, protože zde již nebude žádný emocionální náboj.

Příklad: „Nyní se zbavuji všech svých přesvědčení, dojmů a soudů, že mi matka a otec v období dospívání poskytovali nedostatečnou emocionální a fi nanční podporu.“ Tímto prohlášením souhlasíte, že propustíte zadržovanou energii, kterou jste vyjádřili slovem „nedostatečnou“. Pokud jste se ale dostali tak daleko, že jste schopni číst tuto knihu, znamená to, že emocionální i fi nanční podpora vašich rodičů byla dostatečná. Možná nestačila na to, abyste absolvovali univerzitu nebo realizovali nějaké další sny, ale jste naživu a můžete si pomoci. Tímto prohlášením se můžete zbavit negativní energie a být se svými rodiči v míru.

Druhé osvobozující prohlášení

 Protože Vyšší Já může vyčistit všechny programy, osvobozující prohlášení nejsou nutná, ale jak je popsáno v Kapitole 3, mohou být v určitých situacích velkým přínosem.

Jakmile se systém přesvědčení pevně zakotví, člověk se ho snaží tvrdošíjně a za každou cenu udržet, i když je škodlivý. Proto je zapotřebí druhého osvobozujícího prohlášení, aby se tato tendence vyčistila.

 Druhé prohlášení tedy bude začínat: „Zbavuji se veškeré potřeby a touhy věřit, že…“ Následují slova z prvního osvobozujícího prohlášení. Podle předchozího příkladu by tedy vypadalo takto: „Zbavuji se veškeré potřeby a touhy věřit, že mi matka a otec v období dospívání poskytovali nedostatečnou emocionální a fi nanční podporu.“

Tímto způsobem můžete z podvědomí velmi účinně uvolňovat staré, disharmonicky nabité vzorce.

Prohlášení na přeprogramování

Jakmile tedy program vyčistíme, je zapotřebí vložit nové a pozitivní prohlášení, které zaujme místo starého,  disharmonického. Mělo by začínat slovy: „Nyní zcela přijímám a věřím a nařizuji své podvědomé mysli zcela přijmout a věřit na každé úrovni mého bytí, že…“ Zakončete toto prohlášení ideálním nebo preferovaným scénářem či stavem.

 V příkladu, který jsme použili, by to mohlo vypadat takto: „Nyní zcela přijímám a věřím a nařizuji svému podvědomí zcela přijmout a věřit na každé úrovni mého bytí, že mi moji rodiče v období dospívání poskytovali dostatečnou emocionální a fi nanční podporu“. Můžete použít i delší prohlášení, kterým své rodiče ještě více oceníte a vyjádříte své pocity: „Milovali a podporovali mě v každém směru…“ Nebo můžete připojit prohlášení, které bude vyjadřovat vaše vnímání pravdy:  „Existuje pouze Bůh. Proto existuje pouze láska. Moji rodiče mě tedy milovali a já miluji je.“

Celý proces se podobá spuštění počítače, výběru programu a zadání příkazu k vymazání veškerých nebo vybraných částí. Na monitoru počítače byste viděli slova, která jste zpřístupnili a která by po zadání potřebných příkazů zmizela. Protože však počítač mysli nemá obrazovku, kde byste mohli programy sledovat, použijte kyvadlo a kontrolními otázkami se ujistěte, že je starý program vymazán a nahrazen novým.

Elektronický počítač po vymazání nepotřebuje náhradní programy, pokud je sami nechcete vkládat. U podvědomé mysli je však důležité, abyste staré informace nahrazovali novými, pozitivními. Podvědomí tak lépe akceptuje, že se staré programy odstraňují a že se váš život bude od tohoto okamžiku řídit novým, pozitivním programováním. Viac z ukážky knihy nájdete tu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: