Kurz Techniky aktivácie snového čistenia

 U Arin na FB som zachytila infošku, že poriada kurze aktivácie snového čistenia. Je to pre mňa novinka, ale stále sa rozvíjame a prichádzajú nové zaujímavé techniky, ktoré na niektorej úrovni fungujú. Takže o čo ide?

Sen.
Sweet_Dreams_by_D_e_v_iSnívalo sa vám už niekedy? Viete, čo je to za pocit? Istotne áno. Každý človek sníva, aj ten ktorý povie, že ja nesnívam, sníva. Rozdiel je len v tom, že si to nepamätá. Ale každý sníva, dokonca snívajú aj deti, malé bábätká. Snívajú dokonca aj zvieratká. Teda každý jeden tvor na tejto Zemi, živý tvor dokáže a vie snívať.

Ale čo sny znamenajú a čo nám chcú povedať?
Na túto tému už v dnešnej dobe existuje nespočetne veľa múdrej literatúry. Existujú snáre, teda pokus o vysvetlenie významov videných, zažitých snov. A my neustále hľadáme ich skrytý význam, či zmysel našich snov. Je to ako nekonečná cesta vesmírom. Niekomu sa občas podarí svoj sen skoncipovať do takej podoby, že realita a jasné dôkazy ho samého presvedčia, že snívaním človek môže vidieť i svoju budúcnosť. Áno, môže, prečo aj nie. Je to jednoduché, no cesta k tomuto umeniu, je často náročná. Niekto má síce dar vidieť sny, prekladať ich, no mnohí ho nemajú a tak opäť siahnu už po nejakej literatúre. Takže, o snoch a o snívaní a jeho význame je už veľmi veľa múdrych kníh.

Ale čo ešte hľadať za týmto tajomno netajomným? Čo za snami hľadajú iní? Je to dar. Vedieť ovládať túto súčasť ľudského života je dar. Patrí medzi základné vybavenie ľudskej existencie a patrí medzi jasné známky vyššieho vnímania. Touto schopnosťou, alebo týmto darom boli odmenené zrelšie duše, alebo ľudsky povedané takzv. majstri, ktorí sa k nám tu na Zem opäť prišli narodiť.

Prečo je tomu tak?
Pretože len skúsená duša dokáže správne rozpoznať ako funguje snívanie a aké tajomstvá dokáže poodhaliť. Dokáže v snoch čítať tak ako sa dá čítať z akáše vesmíru, alebo z akáže tejto galaxie. A práve čítanie v snoch je základným pilierom k tomu, aby ľudská bytosť dokázala pootvoriť svoje tretie oko, alebo vyššie ja. Čím sa v podstate otvárajú brány k akýmkoľvek bytostiam, o ktorých ste doteraz čítali, počuli, alebo ste už mali tú česť s nimi komunikovať.

Takže správne snívanie, otvára tretie oko?
Áno, a nie len to. Dokáže spojiť telo a myseľ a dušu v jedno. Dokáže očistiť auru, alebo zbaviť človeka kliatby, čiernej mágie. Správne snívanie a hlavne technika, ktorá je v tomto čistení veľmi potrebná zabezpečí postupom času nemiznúci zdroj energie, ktorá je jediným možným prostriedkom k tomu, aby sa človek mohol dopracovať napríklad k najvyššiemu osvieteniu.

Viete si predstaviť, že sa počas spánku dohodnete s vesmírom na istých záležitostiach a práve počas spánku dostanete aj tie správne inštrukcie ako sa zachovať, kam ísť, komu zavolať, aby sa veci pohli, tak ako bolo dohodnuté? Viete si predstaviť energiu, ktorá vám je poslaná ako odmena za to, že ste nikoho nezmanipulovali, že ste nemuseli uveriť, že ste nemuseli programovať afirmáciami svoje podvedomie, aby sa tak stalo?

Dokážete si predstaviť tento najvyšší stav energie a bytia ako odmenu za to, že ste odhalili najistejší spôsob komunikácie s najvyšším, s vesmírom? Dokážete si predstaviť, že sa ráno zobudíte a vaša aura je tak čistá ako sa píše v iných knihách? Dokážete sa vžiť do pocitu, že iní ani netušia aký dar ste dostali? Aké možnosti sa vám otvárajú? Dokážete si predstaviť tú ľahkosť vašej energie hneď ráno, ako odmenu za to, že ako duša, telo a myseľ spolupracuje? Dokážete si predstaviť, že viete a vidíte budúcnosť? Ľahkosťou a prirodzene tak ako vás Boh stvoril?
Že zrazu, ste vo vyšších dimenziách? Dokážete si vôbec predstaviť, že ste z toho všetkého hľadania vonku a zrazu viete?

Tak ja áno.
A vedia si to predstaviť aj Tí, čo už tento krátky, ale informačne silne nabitý kurz absolvovali. Vedia si to predstaviť Tí, ktorí pred pár mesiacmi nemali tušenie čo je tretie oko, pretože žili úplne obyčajným životom. Dnes už Tí čo kurz absolvovali majú dar tretieho oka, samo liečenia, videnia budúcnosti, aury, nabíjania energie a astrálneho cestovania. Považujú tento aktivovaný dar za úplne prirodzený, niečo čo k ľudskému životu patrí. Vedia to.

Pretože spoznali tajomstvo tejto techniky. Dokonca boli aj také ohlasy, že byť jasnovidcom je neskutočne ľahké a vidieť veci vopred je neskutočne milé. Je to jednoduché. Áno, je to tak.

Jednoducho len prišli, zaplatili, vypočuli si, robili si poznámky, boli im všetky dôležité poznatky odovzdané, získali postup aktivácie a odišli domov. Dodržali prvých 21 dní, čím získali tento dar do konca ich života… Navždy, kedykoľvek použiteľný, ak potrebujú niečo pozrieť.

Takže ak to zhrniem, znamená to len jedno, že nikto im nepovedal a nenapísal, ako majú snívať, ako sny vykladať, ako majú uvažovať. To je výsada individuality každého jedného života. A tak to má byť, preto sme každý z nás iní, jedineční a veľmi potrební pre tento svet. A ja za to neustále ďakujem tam hore, pretože len vtedy má zmysel vnímať život s radosťou, po ktorej každý jeden nás túži.
…………………………………………………………………………..
Zaujala vás táto možnosť? Tak neváhajte. Nemáte čo stratiť, naopak môžete len získať a to za rozumnú cenu.

Takže dovoľte pozvať vás na najbližšie organizovaný kurz Techniky Aktivácie Snového Čistenia

KURZ: TASČ I.

Miesto konania: BRATISLAVA – Lamačská cesta 8, BUDOVA pozdĺž cesty, hľadať autoservis vo dvore, vojsť v ľavo, prvý vchod, 1. poschodie, bude vypísané, označené (Tel: 0948 123 732)

ČAS: 27.4.2013 o 11.00 – max 14.00 (Treba prísť na 10.50)

Cena: 70,- euro

Uzávierka prihlásenia: 26.4.2013 o 15.00 hod

Email: arinjasnovidka@gmail.com (Predmet: Kurz 27.4.2013), info: 0948 123 732 Arin

Materiály sú v cene kurzu. Treba si priniesť zo sebou len písacie potreby a hlavne seba.

Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov, ktorí vôbec nemajú žiadne informácie ako veci fungujú. Taktiež je vhodný pre ľudí, čo pracujú s ľuďmi. Prax ukazuje mnoho výhod. Viac ako stíham napísať… 😉

Už teraz sa na vás teším… 😉 S láskou Arin Jasnovidka

Súvisiace články:

Snové čistenie a prijímanie informácii

2 myšlienky na “Kurz Techniky aktivácie snového čistenia

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: