O PODVĚDOMÍ A LÉČIVÉM VĚDOMÍ

Léčivé Vědomí je o Vás, o tom, kolik jste ochotni nechat vejít vědomí do tmy Vašeho života a potíží. Do tmy na které možná nevědomě lpíte. Ono totiž rozsvítit ve sklepě Duše nemusí být hezký pohled. Podívat se a znovu prožít to, co jsme odložily nezpracované do “bezpečného” místa, nemusí být vůbec lehká věc.

364ccd61bb_75207328_o2Tím tzv. bezpečným místem je naše podvědomí, je to prostor kdesi hluboko, za hranicemi běžného vnímání. A právě tam mají být všechny ty životní bolesti, křivdy a zklamání nepocítěny. Jenže právě zde vzniká podhoubí našich automatických myšlenkových vzorců a frustrací. Ano z nezpracovaných emocí, které tím, že jsou kdesi hluboko pohřbené či vůlí překryté tak snadno nemizí. Tvoří energetické bloky, které se zrcadlí do našeho fyzického těla a vztahů s druhými.

Bloky však tím, že jsou překryté nemizí, ba naopak rostou a volají po pozornosti dokud si jich konečně nevšimneme. Bohužel se to většinou dozvídáme až formou nemocí. A čím více se je snažíme potlačit, tím více nepříjemné to bývá. (Potlačovat můžeme jak vůlí, tak chemickými léky). Poté příjde vyčerpání, jak ve formě nesprávného toku proudění energie v těle, tak ve formě neustálé sebekontroly, přemáhání se a kontroly druhých, abychom se cítil v bezpečí a jistotě.

Vytváříme si domnělé jistoty a strategie, které nás mají uchránit. Problém však je, že se neznáme a možná ani nechceme. Myslíme si, že mnohem jednodušší bude změnit okolí a druhé než svůj vlastní postoj. Tak buď řídíme “celý” svět anebo jen pasivně přijímáme pokyny a žijeme tím, co se od nás očekává. Vždy však na úkor sebe.

DOBRÁ ZPRÁVA však je, že i když jsme zanešeni bloky v různých podobách je to vždy “jen” energie! Energie je jen jedna i když existuje v různých kvalitách. Každá energie se dá transformovat! A to třeba ihned. Jde tedy o přeměnu energie nevědomé – která se shlukuje, na energii vědomou – která volně proudí.

Rozhodnutí se věci změnit dává křídla a sílu. Uvědomění překonává naše omezení, čistí a transformuje staré stagnace naší bytosti v úrovni fyzické i duševní. Dokud dýcháte, můžete transformovat a osvobozovat se! Je tedy na Vás jak se rozhodnete a kolik Lásky, Radosti a Zdraví do sebe vpustíte.

Avšak musíte si na to udělat ve svém nitru místo! Zbavit se starého a nepotřebného, nahlédnout tak blíže k sobě, respektovat se a stát se vědomější bytostí, která vzala za sebe stoprocentní zodpovědnost, řídí a naplňuje svůj život zcela svobodně. Protože čím více budeme vědomější, tím více vznikne prostoru pro léčivé světlo Vám i všem v okolí.

Jste fantastičtí! Už teď! Tam, kde právě stojíte!
Vím, že všichni děláme co můžeme a jak nejlépe dovedeme.
Je čas odpustit druhým staré křivdy! A falešné domněnky o nekalém záměru s naší zranitelností. Neboť druzí dělají také co můžou, lépe to zrovna teď nedovedou!
Dělají totéž co vy! Výsledek může být frustrace, jen dokud nepochopíte,
že Vaše zranění je jen vaší iluzí!
ILUZÍ O LÁSCE A PŘIJETÍ!

Pojďme poznat náš skutečný záměr a opravdovost bezpodmínečné Lásky k sobě a ostatním. Vždyť i když jsme každý neopakovatelný jedinec a máme svou jedinečnou cestu. Všichni směřujeme ke stejnému “cíli”…

Zdroj: Léčivé vědomí

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: