I.N.K. – o záchraně lidské duše…

Nízkorozpočtový film Ink vypráví o tajemných silách, které bojují o naše duše během snu. Jedny na nás posílají děsivé noční můry a druhé nás ochraňují. Jednou v noci je osmiletá dívenka Emma unesena a uvězněna v krajině Snu. Od této chvíle začíná boj o její nevinnou duši.

Vždy vás někdo hlídá, pomyslní andělé, kteří se starají o vaši bezpečnost, ale je zde i druhá strana mince, ta temnější. Film také poukazuje na lidské charaktery a jejich lačnost po úspěchu, bohatství a následná bezohlednost, se kterou jednají vůči sobě, tak vůči svému okolí. Tato bezohlednost může vést až k samotnému zhroucení vlastního života, ale i smrtí nic nekončí, i tam můžete prožívat neskutečná muka. Můžeme mluvit o malinkém moralizování ze strany autora filmu ve smyslu: “Lidé podívejte se do sebe, přemýšlejte o smyslu svého života a hlavně o tom, co je pro vás nejdražší, protože příště už může být pozdě.”

GoschaTV Exclusiv

2 myšlienky na “I.N.K. – o záchraně lidské duše…

  1. Ďakujem Vjerka, idem k Vám prečítať. Včera som rozpozerala film Indigo a po 20. minútach vypadol internet. 😦 Dnes ho dopozerám a pozriem si aj tento film, lebo som si ho len tak vbehu pozrela o čom je. .

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: