Sen o telekinéze…

indexUž dlho som sa s vami nepodelila o moje sny. Nebojte sa, snívam stále 😉 , buď sa mi sny  splnia, alebo mi ukazujú, ako v živote kráčam. Dnes nad ránom som mala viac snov, ale zaujal ma prvý z nich. Mali sme v dome návštevu a ja som išla do kúpeľne. Vo vani plávala handrená  bábika. Sústredila som sa na ňu a očami sa snažila ju posúvať hore-dole. Mala som natiahnuté ruky a podarilo sa mi bábiku presúvať. Za chvíľu som  videla len rozmazane ako rýchlo sa bábika presúvala. V tom prišla mama a spýtala som sa jej, či sa ešte presúva. Vraj áno. Uvoľnila  som sa a znova som videla. Napadlo ma, že keď som ju dokázala presúvať, mala by som dokázať aj, aby sa pritiahla ku mne. Natiahla som ruky a silou vôle sa mi podarilo bábiku  pritiahnuť do náručia. Nebolo to vôbec ťažké. Podarilo sa to. 😆  Bola som celá prekvapená, že také niečo dokážem. Išla som dolu a ukazovala to bratovi a deťom, čo som sa dokázala. Môj mladší syn to chcel dokázať tiež, ale nešlo mu to. 😦 Sen som si zatiaľ nevykladala, ale pozriem sa na to.

Už dávnejšie som sa pokúšala o teleportovanie.  Koľkého času by sme tým ušetrili, nemuseli cestovať do práce a späť a len  zameraním mysle by sme sa preniesli na miesto , kam by sme chceli. 😉 Cestou do  práce som sa zamerala na jedno miesto vzdialené asi 10-15 metrov predo mnou a držala na ňom svoju pozornosť. Vzniklo akési tlakové napätie, čo mi dávalo pocit, že a pohybujem rýchlejšie. Takýchto bodov som si po ceste urobila možno 5-6 a potom ma to prestalo baviť. Ale malo to aj výhodu, lebo som sa čipovala pri príchode skorej ako obyčajne. 😆

Ďalšia vec , ktorú som skúšala bolo kontrolovať si svoj čas. Vždy som mala v práci  nejaký druh činnosti, ktorú som chcela stihnúť do nejakého časového úseku. Podarilo sa a mne ostávalo ešte zopár minút navyše. 😉

Takže aké druhy kinéz poznáme?

2708de3dac_71497549_o2Aerokinéza je schopnosť ovládať a meniť smer plynov. Najviac sa využíva na správanie vetra. Slovo Aerokinéza má pôvod v latinčine Aer-vzduch. Aerokinézu sa môže naučiť skutočne každý,stačí len viera a vytrvalosť. Kameň údajne posilňujúci túto schopnosť je čierny Ónix. K cvičeniu aerokinézi by sme mali byť v zavretej miestnosti kde nie sú žiadne poveternostné vplyvy. Ako je klíma,otvorené dvere či okná. Dokonca by sme nemali dýchať nejak obzvlášť prudko.Pri cvičení aerokinézi sa môžu vyskytnúť bolesti hlavy alebo pocit chladných rúk preto sa doporučuje necvičiť príliš intenzívne. Pokiaľ by sa u vás jeden z týchto symptómov objavil, tak si dajte niekoľkodňovú pauzu.
Cvičenie:
Kľudne to môžete trénovať na PSI-Wheel, predstavte si, že všetok vietor ovládate vy a manipulujte rukami a ukazujte mu smer, ktorým má isť (PSI-Wheel sa môžno nezačne točiť ale iba triasť) Takto môžte trénovať na hoci-čom, čo vás uistí či ten vietor naozaj ovládate.
**********
Chronokinéza je zmenenie vnímania času za pomoci mysli (čiže sa môžete presúvať v čase za pomoci Chronokinézi).
 
Cvičenie:
Nájdite si kľud a sústreďte sa uvoľnení v ležme, alebo sede na tikanie hodín, potom keď už budete medzeru medzi 2 kliknutiami poznať, tak sa tu medzeru snažte skrátiť, alebo predĺžiť (takto trénujem skoro každý večer) Chronokinézu dokonca používajú aj ľudia v rôznych súťažiach.
**********
Cryokinéza je schopnosť manipulácie s teplotou telies, vďaka nej môžeme teleso ochladiť až na ľad, alebo zohriať až sa pri kontakte s ním popálime.

Cvičenie:

Takže nejaké obzvlášť dhé a zložité cvičenie som nenašiel. Skúste si zobrať ortuťoví teplomer a predstaviť si, že vám z rúk vychádza chlad, alebo teplo a sledujte to na teplomere. Trénujte tak dlho ako chcete.

**********

6969a0640c_87735434_o2Elektrokinéza je schopnosť ovládania elektriny za pomoci mysli. Môžete si tak napr. dobiť baterku, alebo to použiť ako obranu, či napadnutie.

Cvičenie:

Skúste si predstaviť že máte v ruke elektrinu a skúste si ju vysielať do druhej ruky až kým sa vám to nepodarí (odporúčam 10,15 min. denne) keď sa vám to podarí, tak ste spravili 1. krok, teraz môžete napr. trénovať na elektrometre, alebo dakde inde kde vás to bude uisťovať, že naozaj vytvárate elektrinu. Neskôr sa môžete pokúsiš spraviť Elektro-ball.

**********
Hydrokinéza je schopnosť ovládať vodu silou mysli (nie teplotu, to sa zaraďuje už medzi Cryokinézu)
Cvičenie:
Zoberte veľkú misku s vodou. Ak je misa sklenená tak to bude jednoduchšie,lebo vidíte vodu zo všetkých strán. Umiestnite štupeľ alebo niečo podobné čo sa vznáša na vode a počkajte kým sa to upokojí, usadí. Potom zavrite svoje oči. Cíťte vodu pred vami, cítite jej energiu a spojte sa s ňou. Pozrite sa svojím vnútorným okom na spojenie medzi vami a tekutinou. Cítite jej jemnosť, chladné liečivé vlastnosti.Snažte sa napodobniť tieto pocity vo vlastnej energii. Vy a voda ste jedno a to isté.Ak už máte kontrolu nad vlastnou energiou, tak máte kontrolu aj nad vodou. Otvorte oči.Pozrite sa na substanciu v miske. Ste jej súčasťou tak ako ona vašou. S tým ako udržiavate s ňou kontakt tak sa voda pohne rovnako s vašou energiou. Začnite ňou víriť,zrýchľujte to,zosilnite to. To všetko robíte vy.Pokračujte dovtedy kým chcete alebo ste unavení. Nepreháňajte to prvých pár krát. Oddychujte, je to dosť potrebné.
Ako spraviť Watterball?
Rovnako ako spraviť Fireball, proste si do rúk nahromaďte energiu a z tej energie si predstavujte že sa robí voda, potom keď jej bude dostatok, tak by ste ju mali cítiť ako pot. Zozačiatku si môžno budete myslieť že sa vám potí ruka, alebo niečo podobné, ale tá sa nezačne potiť len tak pri zhromaždení energie.Veľa šťastia.
**********
Pyrokinéza je schopnosť manipulácie s ohňom za pomoci mysli. Zožeňte si sviečku alebo zápalky, uistite sa, že vás nikto nebude vyrušovať a zaujmite vám príjemnú polohu, relaxujte a snažte sa vyčistiť myseľ, po uvoľnení môžete zapáliť svoju sviečku-zápalku, pokúste sa spojiť s horiacim plameňom, (vytvorte si tzv. imaginárny kábel) pokiaľ si myslíte, že už ste dostatočne spojení “pošlite” príkaz, aby plameň zhasol,(napr. si predstavujte, ako plameň pomaly zhasína, až nakoniec zhasne). V prípade zapálenia je postup rovnaký. Najlepšie je však si cvičenie prispôsobiť, takže sa o tieto body môžete iba opierať a samy si časom vytvoríte vlastné cvičenie.
S pyrokinézou sa dá ale oveľa viac, napr. vytvoriť Fireball, o tomto ste už určite počuli vo filmoch, alebo v počítačových hrách, jedná sa o vytvorenie ohňa v rukách za pomoci energie a mysli. Toto sa cvičí pevnou vôľou, ale odporúčam najprv vedieť spraviť si obyčajnú energetickú guľu a trénovať tak, potom by ste mohli dokázať spraviť aspoň základný fireball. Návod je taký istý ako na sprave nie energetickej gule, akurát že si predstavujete, že miesto energie vám tam prúdi oheň, potom keď sa vám fireball podarí spraviť, skúste ho do niečoho rýchlo hodiť, do niečoho čo ledva stojí, 1. fireballi od vás nebudú páliť, akurát už budú trochu pripomínať oheň, ale keď to do niečoho hodíte, bude to mať skoro rovnaký účinok, ako keď do niečoho hodíte energetickú guľu, ale samozrejme iba zo začiatku 🙂

**********

Telekinéza

Je schopnosť, pri ktorej môžete pohybovať (posúvať) predmety za pomoci vašej mysle (vôle), taktiež aj ohýbať alebo dvíhať predmety.

Cvičenia:

Tak veľmi stručný úvod by sme mali za sebou, ešte kým začneme s jednotlivými cvičeniami by som chcel podotknúť, že každý má v sebe túto schopnosť, len ju treba rozvinúť. taktiež je veľmi dôležité aby ste verili v svoj cieľ, to je pre začiatočníkov asi základom celého úspechu, keď si poviete že je to blbosť tak sa to nikdy nenaučíte! Pred cvičením by ste mali mať čistú myseľ, to jest nemalo by vás nič vyrušovať, máte byť pokojný, na nič nemyslieť, takže žiadny heavy metal pred cvičením.

PSI-Wheel

PSI-Wheel je nástroj, s ktorým začína takmer každý začiatočník, ktorý sa zaujíma o telekinézu.

Zostavenie je viac než jednoduché, zoberieme si nejaký predmet, do ktorého by sme mohli zapichnúť ihlu, alebo špendlík tou tupou stranou (ja som ho zapichol do gumy na ceruzky, ale môžete napr. aj do plastelíny, alebo dačoho iného) potom keď máme v tej plastelíne zapichnutý špendlík, ihlu, alebo dačo iné čo má druhú stranu, ktorá není zapichnutá ostrú, tak na tú stranu položíme papier, ktorý predom preložíme na oboch stranách (najprv na jednej, potom otvoríme a na druhej) v strede by sa nám mal vytvoriť taký kríž, do stredu toho kríža priložíme ukazovák a z druhej strany zatlačíme stred každej zo 4 štvorcov dopredu (môžete si pozrieť nejaký návod na YouTube, alebo si ho nájsť cez google) potom by sa nám malo vytvoriť niečo ako dáždnik, to položíme na tú ihlu (nezapichujeme) a máme postavený PSI-wheel 🙂

Cvičenie:

Takže keď už budete v naprostej pohode a s čistou hlavou postavíte si pred seba na stôl PSI-Wheel a dáte ruku okolo neho (obklopíte ho, neskoršie môžete kombinovať aj s dvomi rukami). Uprene sa pozerajte na PSI-Wheel (nesmie vás nič rozptyľovať!) a predstavujte si, že sa papierik ide roztáčať (keď sa roztoči udržujete ho tým, že si predstavujete ako sa ďalej otáča). Ak vám to pomôže, predstavte si, že vám z vašich očí vyžaruje sila ktorý ten papierik roztáča (ide roztočiť). Celý čas sa plne sústreďte iba na PSI-Wheel a na nič iné!Pokiaľ to budete robiť správne, prvé výsledky sa dostavia už v prvých dňoch, zaleží to len na vás ako sa tomu poddáte a hlavne či budete veriť v to, že to roztočíte. (mne sa to podarilo v 1. deň 🙂 Čím viac času za deň tomu budete venovať, tým bude váš úspech bližšie k vám, ale netreba to preháňať!(Cvičenie nemá zmysel keď ste unavený alebo v nepohode, vtedy sa na to radšej vykašlite). Ako náhle vás zo cvičenia začne bolieť hlava, tak s tým aspoň na hodinu prestaňte, akurát si spôsobíte ešte väčšie bolesti.

Dobu cvičenia si musíte prispôsobiť podľa seba a podľa toho ako vám to už ide, zastávam sa toho názoru, že radšej to robte 3x po 10 min ako 1x a hodinu (ja som to trénoval vždy po škole, pred spaním a keď som mal voľný čas). Radím vám ale nevyťahovať sa pred kamošmi predom, ja som to skúšal a s PSI som ani nepohol :D. Ale myslím, že začiatočníkom keď sa na to budete fakt plne sústrediť a veriť bude stačiť aj tých 15-20min denne, tí šikovnejší to roztočia hneď v prvý alebo druhý deň! :).

Zdroj

Žiadna z týchto kinéz vás neurobí mocným, alebo niekým viac, než v skutočnosti vo svojom vnútre ste. 😉 Každú schopnosť je potrebné vyžívať  s rozumom, lebo jej zneužite sa vám vráti , tak ako všetko ostatné podľa zákonov Univerza , ktoré platia vo všetkých priestoroch a časoch. 😉

Podobné články:  Schopnosti

4 myšlienky na “Sen o telekinéze…

  1. Ahoj chcela som sa opýtať od kolko rokov by bolo dobre sa to učiť ? Ja mám 12 pre info 🙂 A dalo by sa napríklad Cryokinézou aj brániť ? (z osobných dovodov ) .. Alebo hoicjakou inou ? Dakujem vopred za odpoved

    Páči sa mi

  2. Marion..všetko záleží od viacerých faktorov..ten prvý je, to ako máš v sebe rozvinuté schopnosti. Ak si sa energiami už v minulosti duše zaoberala, nebudeš mať problém a pravidelným skúšaním sa ti podarí túto schopnosť rozvinúť. Druhý faktor je ten, že našími tužbami si k sebe priťahujeme veci, ktorým chceme venovať pozornosť a ak sme rovnako vibračne naladený s danou vecou, tak sme na dobrej ceste toho dosiahnuť..potom už je len na tebe, ako ju budeš rozvíjať a používať, hlavne vedieť ako to zastaviť, aby si nezamrzla. 😀 …Pozor však aj na zneužitie…všetko sa nám vracia. Vek v tomto nehraje rolu..dnes su deti , ktoré majú rozvinuté schopnosti. 😛

    Takže veľa zdaru pri skúšaní. 😉

    Na nete nájdeš aj videa, či popisy ako skúšať Cryokinézu, či iné kinézie.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: