Sen: Vibrácie nášho tela…

imagesTým, že tejto noci bol spln, mala som plodné sny. Jeden z nich, s ktorým sa chcem podeliť bol ovplyvnený viacerými vecami behom dňa. Hlavný hrdina bol muž z filmu “Kde bolo, tam bolo.” Bolo to prelínanie reality s rozprávkovým svetom. Nepozerala som to celé, ale ten muž tam hral mocného negatívneho muža ovládajúceho mágiu a kúzla. Takže muž bol vhodným symbolom pre môj sen.

Potom som hľadala niečo o uzatváraní aury a natrafila som na článok o Reiki, ktoré je opisované ako pasca na dušu a jej liečenie je proti Bohu. Večer pred spaním som mala rozhovor k Bohu, či je zlé ak sa človek pokúša v sebe vyrovnať energie prostredníctvom Reiki. Duša je energia, ktorá oživuje naše telo a zlým konaním emóciami si svoju energiu znižujeme, blokujeme a naše zdravie je tým podlomené. Prečo by mal byť teda zlé, ak si vieme pomôcť vyrovnať energiu v sebe pomocou energie prúdiacej cez naše dlane? Veď tá energia prúdi cez našu dušu. Viem , všetko je to o ľuďoch a o tom koho uctievajú a ako berú svoje dary.

Večer som čítala článok o bylinkách a ich vibráciách , ktoré na nás pôsobia. Každá bylinka totiž obsahuje v sebe určitú veľmi jemnú, vyššiu vibráciu, ktorá na základe rovnorodosti vytvorí most k žiareniu Svetla. Táto vyššia vibrácia ovplyvňuje každú liečivú bylinku po všetkých stránkach a prejavuje sa v jej vzraste, farbe kvetov či tvare lístkov, vo farebnom spektre jemnohmotného vyžarovania a v neposlednom rade i v obsahu látok v organických zlúčeninách rastlinky.

Ako to celé funguje? Každá choroba je určitým spôsobom porušením harmónie, a tým aj roj prirodzeného toku energie, ktorá oživuje naše telo. Ak sa človek nejakým spôsobom postaví proti tejto energii, napríklad zlými povahovými vlastnosťami, alebo sa vplyvom nízkych žiadostí obklopí temnými energiami, vytvoria sa v jeho tele bloky, životná energia nemôže prúdiť do celého tela, a preto niektoré jeho časti prestávajú správne fungovať. Liečivá bylinka pri liečení vytvorí svojím vlastným spektrom vibrácií most ku chýbajúcemu žiareniu, ktoré potom môže znovu do nášho tela prúdiť, a lieči ho.

Ďalšia vec, ktorú ovplyvnil môj sen bola otázka k môjmu liečeniu. Cítim, že ma to od neho odkláňa viac a ani na seba si nenájdem čas, aby som si zrovnala energie v čakrách a poprechádzala si tak telo.

No ale k snu. Snívalo sa mi, že som bola v tmavej miestnosti a prišiel k mne tento muž. Držal ruku za mojim chrbtom a povedal mi, že mám zvýšené vibrácie v lonovej časti tela. Ich hodnota je 17. Uvedomila som si , že mám nejaké problémy v tejto časti tela a preto tam je nahromadená energia, ktorá vytvára bloky a mne bolesti. Pozerala som mu do očí a bála som sa na niečo pomyslieť, aby som ho nenahnevala. Vedela som , že vie čítať myšlienky a tak som si ich strážila. Spýtala som sa ako to robí.

„Je to jednoduché, stačí sa naladiť na vibráciu tela a už cítim, kde aké máš.“

Skúsila som si priložiť ruku na zadnú časť chrbta v oblasti Solar plexus. Čakala som aká odpoveď príde intuitívne a prišlo mi na m číslo 3. Potom priložil on ruku a povedal, že to tak nefunguje a jeho vibrácia je 13. Musím sa naladiť na vibráciu a pocítiť v dlani jej číselnú hodnotu.

Viem, že vibrácie tela sa dajú aj merať pomocou rezonančného prístroja a podľa jeho hodnôt sa dajú aj určiť schopnosti jedinca. No aké hodnoty to sú netuším. Zobudila som sa a rozmýšľala som nad tým snom. Uvedomila som si, že som sa ho zabudla spýtať, ako vyrovnať tieto hodnoty v tela a aká je vlastne ideálna hodnota danej oblasti. 🙄

Začala som myslieť na toho muža a priťahovať ho k sebe znova do sna, lebo som chcela nech sen pokračuje a ja sa môžem spýtať na ďalšie veci.

Položila som si otázku : “ Ako sa dá znížiť hodnota daného miesta, dá sa to pomocou mentálnej energie?”

Prišla odpoveď hlasom toho muža. „Dá sa, ale nie každý to dokáže, lebo pôsobením na jedno miesto sa môže zvýšiť hodnota na inom mieste. Ty to nedokážeš, nemáš takú silu, ani schopnosť pracovať s tým.“ 😦

Uvedomila som článok o Reiki a toho muža, že predstavuje pre mňa niekoho temného, kto ovláda veľa magických vecí.

V tom prišla znova odpoveď:“ Ak sa nastavíš na temné veci a dávaš im silu a veríš v nich, vtedy bude tvoje podvedomie poukazovať aj na ich pôsobenie a bude ti dávať obrazy temných vecí v tvojich snoch aj víziách, ale ak budeš veriť v čisté božské sily a bytosti, potom tvoje podvedomie bude predkladať takéto pôsobiace sily.“

Zrejme na tom niečo je, lebo kedysi som sa pýtala Benyho na moje videnie, ktoré som dávnejšie mala ohľadom čiernej bytosti pri malom chlapčekovi, čo náhle ochorel. Ak pre mňa čierna predstavuje zlo a negáciu, tak budem aj vnímať bytosti tej farby. Ale ak čiernu beriem len ako protiklad bielej, vtedy si moje podvedomie vytvorí iný obraz o tej farbe  a tak ju budem aj vnímať vo svojich snoch a videniach.

Takže na čo sa nastavíte, to máte. Znova sa mi potvrdilo, že ak som mala pochybnosti k liečeniu, vždy prišiel sen, ktorý ma v tom utvrdil.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: