Tajomná kniha života…

imagesJe obdobie čistenia a vo snoch , alebo aj v myšlienkach sa nám ukazujú veci, ktoré by sme mali spracovať. V poslednom čase sa mi v snoch objavujú nadpozemské bytosti, alebo ma korunovali do šľachtického rodu, no korunovácia prebehla bez mojej prítomnosti. Vraj zákony tak fungujú a nič z tým neurobím. Určite aj vy máte podobné sny, alebo nejaké, ktoré sa vám opakujú, aby ste pochopili, že veci treba dať do poriadku.

Včera večer mi moja myseľ vyhodila na zreteľ moje zmýšľania o mne. To ako som si kedysi myslela, aký som dobrý človek a časom vlastným uvedomovaním som prišla  na to, že mám veľa vlastností, vďaka ktorým som sa videla už nie taká skvelá a dobrá.

Nad ránom som mala zmes snov. Najskorej som bola pri mori a cez priezračnú hladinu som videla farebnosť kamienkov a mušlí. Zbadala som tam veľký neopracovaný kryštál a túžila ho mať. Ponorila som sa do vody, no zistila som, že to nebol kryštál, ale len nejaký kus skla. 🙄

V ďalšom sne prišiel za mnou neznámy muž a priniesol svoju  veľkú, hrubú knihu. Položil ju na stôl a otvoril. Listy sa rozkladali z vnútra von ako harmonika. Vo vnútri bola nejaká mapa a na nej mi ukázal, že tam je Poseidon. To slovo mi v mysli silno rezonovalo. Niečo sme tam objavili a mali sme to zaznačiť na vrch knihy. Ako som znova skladala listy do vnútra škrkla som fiksou po obale a zľakla som sa , že som mu ju poškodila a tak som radšej od hry odstúpila. No keď sa kniha zatvorila, nič tam nebolo.

Po snovej pauze ma ďalšia stopa  znova vtiahla do tohto sna. Pozerala som sa, akoby cez nejakú plazmu TV na to, čo sa vo vnútri knihy deje. Autor tej knihy stál pri mne a povedal, že je v nej chaos a neporiadok a zoslal tam nejakých vtákov na prieskum. No za chvíľu z neba zišiel starec opierajúci sa o palicu aj zo psom a šiel dať veci do poriadku. Posledný obraz, ktorý som videla bolo zrodenie dieťaťa bielo striebornej farby ako ležalo na bielej plachte. Pozrela som mu do tváre a malo črty dospelého muža, toho neznámeho muža pri mne , teda autora knihy, ktorá v sebe niesla svoje tajomstvá života. Nakoniec som seba videla ako plazmu TV zatieram červenou farbou a snažím sa tú farbu pekne uhladiť. Akoby som tou farbou niečo uzatvorila.

Pochopila som, že  by som mala v sebe tie veci prijať a spracovať ich s láskou . A to je posolstvo môjho sna.

5 myšlienok na “Tajomná kniha života…

 1. Teraz som pochopila význam sna, prečo som bola korunovaná do šlachtického rodu. Vedela som, že ide o zaradenie do vyššieho levelu, aj keď korunovácia prebehla bezomňa, lebo zákon je tak nastavený. Vždy je dôležité čo je potrebné pre vašu dušu a nie pre vás ako človeka.

  v tomto článku sa mi to vyjasnilo…

  O jednu kružnici v rozměru 4D níže, je možné nalézt 4 brány nepřímé: tudy budou schopni projít ti, kterým někdo vysvětlí, jak. Poté to dokáží sami.

  A v nejnižší 4D kružnici, nacházíme 8 bran zprostředkovaných: Tyto brány jsou v Mayském kalendáři znázorněny symbolem královské koruny. Neboť tímto prostorem budou vyšší bytosti (proto ona korunka), převádět ty, kteří to sami nezvládnou. Zde bude největší provoz. Proto je také dvojnásobný počet těchto bran.

  https://anitram.wordpress.com/2012/12/17/vstup-do-5-dimenzie-podla-mayskeho-kalendara/#more-19508

  Páči sa mi

  1. * Vždy je dôležité čo je potrebné pre vašu dušu a nie pre vás ako človeka.*
   důležitá je pro duši informace,
   posilování ega a osobnosti je ponecháno ve 3D

   ” Zde bude největší provoz.”
   martinko přeji klid a mír v duši, jež bude léčebným balzámem pro příchozí… 😉

   pohodou prostoupený den přeji Všem… 🙂

   PS: korunovace jest symbolem dosažení velkého úspěchu (v brzkém období)

   Páči sa mi

  1. zdravim Vas p.anitram.snivalo sa mi tak ze som videla v sne zastup ciernych ludi/ako mnisi zahaleni/ nebol to ako ani rad za sebou ale rad ktorybol ustupujuci.bolo ich dost. pocet Vam neviem napisat.Ale viem Vam povedat ze im povedala taku vetu”Mna aj tak nedostanete. Ja sa polepsim.”A v tom som sa zobudila.

   Páči sa mi

 2. Milka ľudia hromadne zastúpený vo snoch sú naše myšlienky a tí čierny v háboch sú negatívne vtieravé, ktoré sa ťa snažia ovládnuť, podmaniť…preto si povedala, že ťa nedostanú…možno ty sama pozoruješ, že máš vtieravé myšlienky a niečo sa ťa snaží dostať do svojej moci, ale ty to vnútorne vnímaš ako nesprávne a brániš sa tomu…buď pozorovateľom seba samej, všímaj si, čo nie je tvoje, čo ti niečo , alebo niekto (ego)vnucuje a ty cítiš odpor. Riaď sa duševným cítením…to nesklame….

  Pekný večer ti želám.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: