Koniec sveta? Určite nie.

Apokalypsa. Prepólovanie zemegule. Proroctvá. Mayský kalendár. Koniec sveta.

Máte toho plnú hlavu. Všade na vás útočia katastrofické filmy, televízia vás zaplavuje zaručenými vedeckými výskumami, ktoré vás desia  a na internete čítate o ľuďoch s predtuchami konca sveta. Máte aj vy pocit, že sa premnožili strašidelné veštice v televízii a v novinách píšu o hrôzostrašných udalostiach a konci sveta?

Internet je plný kolujúcich e-mailov s presnými radami, ako utiecť do lesa a schovať sa tam do jari.

Snažím sa nepozerať televíziu, ale občas neodolám a ak pozerám niečo dušu drásajúce a je pritom úplne jedno, či sú to televízne správy, uplakaná telenovela alebo akčný trhák, ešte dlho potom neviem odtrhnúť myseľ od obrazov, ktoré som videla. Ak je to pred spaním, stáva sa mi, že za zatvorenými viečkami mi ešte hodnú chvíľu prebiehajú práve videné scény a ja ich prežívam nanovo.

Čo sa to vlastne deje, čo si to vlastne vytváram? Čomu to vlastne verím?

Že to, čo vidím, je pravda. Že je to realita. Ja sa pohľadom na tieto „reality“ dobrovoľne zúčastňujem na mojom programovaní. Koľko času dokážem stráviť pred blikajúcou obrazovkou? Alebo pri internete? Čas akoby plynul inak, ale vždy je to môj výber, dobrovoľne sa tak nainfikujem strachom, obavami, smútkom, úzkosťou, pocitom viny a zodpovednosti za iných. Keď sa rozprávam so známymi tvrdia, že nemôžu ignorovať dianie vo svete a zaujíma ich čo sa v ich okolí deje. Potrebujú byť informovaní. A tak sledujú noviny, internet, pozerajú správy. Ako to mení ich život? Koľko násilia dokážu absorbovať? Ja verím tomu, že aj keď správy nesledujem, všetky informácie, ktoré sa ku mne majú dostať tak sa dostanú.

Niečo sa však mení : čoraz častejšie stretávam mladých ľudí, ktorí sú na duchovnej ceste, mladých ľudí, ktorí majú znalosti a najmä dostali dary. Vidia a cítia bytosti z iných svetov. Ich srdcia sú otvorené a myseľ hľadá odpovede a tak sa začínajú zaoberať liečiteľstvom, pomocou iným, intenzívne hľadajú svojho učiteľa.

Pred dvadsiatimi rokmi by vás za reči o čakrách, aure, jasnovidectve, blokádach, svetelných bytostiach síce neupálili, ale asi by sa vám radšej vyhli. Dnes väčšina spoločnosti akceptuje existenciu duchovného ako fakt.

Tiež sa však stretávam s ľuďmi, ktorí sú absolútne racionálny, ale intuitívne vedia, že s týmto svetom nie je niečo v poriadku, konštatujú však, že z tejto situácie niet úniku. Cítia, že sme sa odklonili od prírody, od dôležitých životných hodnôt ako spoločnosť aj ako jednotlivci. Hovoria si, že musí prísť nejaká veľká katastrofa, alebo vojna, aby sa niečo mohlo zmeniť.

Strach je najobľúbenejší nástroj na manipuláciu

Prezentovanie roku 2012 ako niečoho odstrašujúceho prinieslo mnohým ľuďom najmä finančný prospech. Strach je najobľúbenejší nástroj na manipuláciu. Že sa ľudia radi boja? Tomu ja neverím. Ja chcem byť šťastná, mať hojnosť a zdravie. O tom, že by ma tešilo mať strach nemôže byť ani reči. Áno, nepochybne nás čaká obdobie plné zmien, ale načo sa sužovať obavami a nechávať sa spútavať strachom? Tak zachovajme pokoj a tešme sa. 21.12.2012 bude pre niekoho úplne obyčajný deň, takým ako ten predchádzajúci, alebo bude ten nasledujúci. Môže sa však stať dňom zázrakov a zmien.

Ak dnes nájdete odvahu zmeniť svoj život, otvorí sa vám dimenzia, ktorá vám ukáže realitu v takom uhle, že už nikdy nebudete takými ako predtým. Želám Vám na tejto ceste, aby ste ju prežívali s radosťou a v láske.

Zdroj Eugenika blog

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: