Každý dostávame nejaké znamenia, len ak si ich začneme všímať, vtedy tie znamenia začnú chodiť častejšie a v inej podobe. Dlhší čas som vnímala okolo seba neónovo modré prskance vytvorené v priestore. Menia sa, nechodia stále také isté, občas sú to také fialkové záblesky svetla a keď ich zaregistrujem , tak zmiznú, občas sú zelenkavé a občas žlté, či červené. Je to asi od obdobia, čím si prechádzam, alebo od bytostí, ktoré sa pri mne zdržiavajú a dajú mi najavo svoju prítomnosť, že nie som sama.

Prvým znamením bolo, že  som dostala počas vizualizácie pozvanie do horného sveta, ktorý som stále odmietala. Nemala som odvahu tam vstúpiť no prišla mi odpoveď ,že potrebujem načerpať múdrosť a pochopenie z tohto sveta. Ako som stúpala hore prechádzala som krásne sfarbeným svetom a dostala som anjelské biele krídla. Táto vízia ma potešila a zahriala pri srdiečku. 😳

Druhým znamením bol sen s malým dieťaťom, ktoré som sprevádzala a starala sa o neho. Na to som si vyložila 3 karty, ktoré mi to taktiež potvrdili.

Do tretice  prišiel sen. Nepamätám si celý jeho dej, lebo do pamäti sa mi vryla len blikajúca hviezda vytvorená z nejakých  tyčí, či hadíc, ktoré svietili na modro. Stála som v čiernobielom priestore a predo mnou sa rozsvietila a zhasla modrá hviezda. Tak sa to 3x zopakovalo a na to som sa zobudila. 🙄

Až pri písaní mailu mi to dalo význam. Bolo to znamenie. Blikajúca hniezda je znamením vzostupu a rada znie : využiť možnosť a  postúpiť vyššie. Modrá farba je priradená krčnej čakre a jej úlohou je vedieť sa vyjadriť, komunikovať, byť otvorenými, nezávislými, inšpiratívnymi, prístupnými k jemnejším úrovniam bytia. Tvorí sa tu most medzi našim myslením a tvorením. Viem, že túto čakru nemám dosť rozvinutú a mala by som s ňou pracovať.

No, ale prečo ten sen, na čo mám byť pripravená?

Dočítavam  knihu Akašické záznamy, síce pomalým tempom, no akosi nemám viac času.  Kniha ma zaujala a chcem na sebe vyskúšať otváranie svojich záznamov v Akáši. My sami vidíme svoje problémy vlastným pohľadom, z roviny duše sú vnímané inak a majstri a učitelia v Akašických záznamov ich vnímajú zo širšieho uhľa pohľadu. Dajú sa tu riešiť problémy spôsobené rodovými  líniami, minulé životy a uzdravovanie duše. Je to vhodný spôsob liečenia a uzdravovania situácii pre ľudí, ktorý majú problémy aj vo vzťahoch a nevedia ako ich vylepšiť nielen na fyzickej rovine, ale aj na energetickej, aby mohli ísť ďalej svojim životom a neopakovali sa im rovnaké situácie. Kniha sa ku mne nedostala náhodou a vidím to ako ďalší spôsob ako pomáhať iným.

V knihe je vlastne spracovaný 2-dňový kurz, ktorý autorka opísala svojim spôsobom, takže po dočítaní sa s knihou stále pracuje. Je tam vstupná modlitba na otvorenie záznamom, uzatváracia  modlitba a spôsoby ako otvárať záznamy sebe a aj iným. Ak sa mi podarí pracovať s vlastnými záznamami budem rada. No zvažovala som aj možnosť kurzu, moje zadné vrátka.

Pozerala som si, či sa robia na čítanie akašických záznamov aj kurzy, no našla som jeden diaľkovo, čo sa mi veľmi nepáči. Okrem toho autor tam uvádza , že je potrebné byť majstrom Reiki, a ja mám len R2. Na jednej českej stránke pri osobnom naladení je potrebné mať R2.

Uvidíme, každopádne sen beriem ako záblesky modrej energie sprevádzajúcej ma, že nastal čas komunikácie na vyššej úrovni.

Reklamy