Univerzální zákonitosti podvědomí…

Podstata Univerzálních zákonitosti veškerého tvoření aneb jak se jednou pro vždy osvobodit od disharmonie a s ní souvisejících depresí.

Veškeré myšlenky v sobě vždy obsahují specifickou vůli a touhu svého tvůrce, které jsou do jednotlivých myšlenkových forem, čili energií vtištěny a to ve formě specifických frekvencí – vibrací. Tato specifická, frekvencemi uložená a i oživená zadání, čili vůlí (Jang – projekční energií) a touhou (Jin – gravitační energií) naprogramovaná energie živých myšlenkových forem začíná v sobě (svou tvůrčí podstatou zadaného a nezměněného programu) postupně vytvářet natolik silná silová pole, že začínají rozkmitávat – aktivovat i jiná, frekvenčně podobná silová pole.

Tím se tyto frekvenční stejnorodá pole čili frekvenčně podobné, stejnorodé myšlenkové formy, vize – programy, začínají navzájem přitahovat a propojovat se spolu natolik, až se z nich přes subatomární částice atomy a molekuly nakonec vytváří veškeré věci, Bytosti a následně, díky dalším přitažlivým procesům i události.

Toto propojení se souznícími frekvencemi (a splnění požadavku touhou&vůlí vloženého) vytváří satisfakci – uspokojení, čímž se vybíjí – anuluje energetický náboj té které specifické vůle a touhy, čili programu, jenž byl tvůrci do každé myšlenkové formy původně uložen.

Tato nekonečná hra dvou tvořivých navzájem se přitahujících sil (energií Jin – touha a Jang – vůle, aktivovaná tvořivými vědomími) je podstatou veškerého tvoření,tedy i tvoření veškerých věcí, Bytostí i události, které pak vytváří iluzi – zdání plynoucího času!

Veškeré dění jsou tedy ve své podstatě jen tvůrčí myšlenky aktivních – tvořivých vědomí, které svou vůlí a touhou štěpí – polarizují duchovní prasvětlo (plazmovou nepolarizovanou energetickou esenci Univerza) na energii Jin a Jang, které pak svými, vzájemně na sebe působícími přitažlivými silami vytváří naprosto vše v existenci a to dle dané myšlenkové předlohy, čili dle vložených plánů – programů, které jsou v těchto myšlenkových formách – vizích svými tvůrci vložené. Z toho vyplývá,že světlo, čili vědomí nemůže ani stárnout ani onemocnět (jelikož energie ani nestárne ani nemůže být nemocná) a to do té doby, dokut mu/jí to program v něm uložený neumožní.

Uvědomte si proto, že naprosto vše čemu v hlouby své duše (na podvědomé úrovni bytí) doopravdy věříte, se následně projevuje i navenek jako Vaše osobní skutečnost – pravda, ale jen domnělá, kterou lze změnou osobního přesvědčení – víry kdykoliv dle libosti opět změnit tak, jak si kdo jen přejeme a to dle nového subjektivního – osobního přesvědčení.

Přeprogramujte proto své vnitřní přesvědčení ve víru pevného zdraví, štěstí, nadbytku, harmonie se vším v existenci (a cokoliv dalšího si jen přejete) a přestaňte si už jednou pro vždy ubližovat svými disharmonickými myšlenkami, přitahujícími k sobě frekvenčně – kvalitativně odpovídající disharmonické věci a události.

Jakmile toto člověk pochopí a začne si uvědomovat, že naprosto vše v existenci jsou jen zkrystalizované myšlenkové formy, tedy Vědomí, čili duchovní pra-světlo rozštěpené – polarizované na energii Jin & Jang (které dle přání svých tvůrců jen tzv. zamrzlo do zdánlivě pevné formy, tvořící tím čas a prostor) tak zjistí, že i jejich osobní a kolektivní osud tohoto časoprostoru leží pouze a jen v jeho/jejich rukou, neboť čemu člověk ve svém nitru doopravdy věří, to také naprosto vždy projekcí svých myšlenek (krystalizujících za určitých podmínek do hmotných věcí a událostí) tvoří.

Zdroj Centrum pozitív

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: