Snové čistenie a prijímanie informácii…

Dnes som natrafila na blogu  Eldhwen na článoček od jasnovidky Arin. Občas počas spánku sa budím, lebo spracovávam čudné stavy. Ťažko sa mi nachádzajú slová opísať čo sa mi deje, ale viem, že ide o zásah z vyšších sfér a výmenu informácii mojej duše s niekým , s kým je v spojení. Nikdy si nepamätám o čo presne ide, len viem, že to nie sú veci z môjho bežného života a spracováva sa vyšší zámer. Uvedomila som si to po prežitku, kedy mi boli  zvýšené vibrácie vedomia a ja som bola nútená vnímať svet z tohto stavu. Stalo sa mi to len 2 razy, ale strach vo mne bol veľký, čo značí moju nepripravenosť a silné pútanie sa k hmotnému telu.

Počas analýz snenia, ktoré sem dávam som natrafila na zopár úvah o tom, že naše podvedomie spracováva za nás veci, ktoré nie sme schopný riešiť a tak isto naša duša prijíma informácie, keď spíme. Arin opisuje to isté a potvrdila mi, že veci ktoré počas snenia zažívame sú súčasťou vzostupu vedomia. Túto odpoveď som dostala tiež zo svojho vnútra, lebo je to potrebné pre moje dobro.

“Milé dušičky… dovoľte informovať vás…

V týchto dňoch sú energie z vesmíru veľmi zaujímavé. Tento prísun bude ešte v najbližších dňoch pokračovať. Ide o energie, ktoré uvoľňujú z tela človeka entity, nánosy iných energií. Prejavuje sa to miernym tlakom a malinkatým napätím vo vnímaní.

Pri viac zdatných, ktorý na sebe pracujú je v týchto dňoch snové čistenie viac intenzívnejšie. Pomocou podvedomia sa čistia veci vo snoch. Vďaka energiám je pravdepodobnosť, že sa znásobí viac vízií do budúcna cez sny. Každá duša získa tie informácie, ktoré sú zvládnuteľné pre tú dušu, ktorá ich získa. Tieto energie sú učiteľmi vízií. Vyčistia a vyladia.

Sú ukazovateľom, na ktorej ceste sa práve nachádzate a ako zvládate svoje očistenie- prebudenie. Pri zvládnutej snovej prechádzke, vás energie jemne prebudia, aby ste si sny pamätali. Presne poukážu na detaily, kde ešte máte nedostatky. Ak ste už pripravený, všetko to čo ste v energii doteraz držali bude vyladené a na konci sna získate informačnú – obrazovú- symbolickú odmenu.

Píšem to teraz, nakoľko som už druhý deň v týchto energiách, a až teraz som získala povolenie vás o tom informovať.

Snové čistenia môžete vnímať asi takto:

1. Strach z energií vo sne je to znak, že ešte nie ste pripravený vyčistiť tieto nánosy energií, ktoré vaša duša zachytila od iných duší… žiaden strach, tieto energie budú plynúť v ustálených intervaloch najbližších pár desiatok rokov… čo je skvelá správa :-)

2. Informačná nejasnosť v snovom čistení niečo v sne riešite len neviete čo…no pocity sú viac príjemné ako nepríjemné… toto je štádium, overenia, že ste na správnej ceste… akoby šlo spätnú väzbu pre vesmír…

3. úplné a jasné čistenie, zistíte všetko o energiách, ktoré vaša duša zaznamenala vyčistíte, uvoľníte, informačne pochopíte… toto je stav do ktorého sa má dostať každá jedna duša, preto tieto energie- vibrácie- rezonancie boli vyslané k našej galaxii. Čo je skvelé na tomto poslednom bode, je že je to neuveriteľne presné.

Duša získa úplnú ochranu pre akýmikoľvek entitami, energiami, informáciami, ktoré by ju mohli pozastaviť vo vývoji…

Drobná rada tieto dni sú určené práve na intenzívne snové čistenie. Preto ak budete zaspávať, neodháňajte témy, ktoré vám vyplaví myseľ, naopak ponorte sa do vybranej témy. Práve vďaka tomu sa začína tento proces. Ostatné už riadia energie z vesmíru. Oddajte sa týmto energiám a sami uvidíte zázraky priamo v snovom čistení… :-) )

Veľmi vám fandím a viem, že to zvládnete….

S láskou a prianím krásnych dní ostáva Arin Jasnovidka… :-) ))

ARIN JASNOVIDKA

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: