Sen s premenami…

Mužskú a ženskú energiu máme každý v sebe.  Ak sú vyrovnané, tak sme v harmónii. Viem, že občas v mne prevláda viacej mužská energia ako ženská. A preto sa snažím  vyrovnávať  si energiu v čakrách. Možno námetom pre môj sen bolo viac vecí, alebo tiež upozornenie, že mužská energia je v prevahe, tak ako som to  niekomu potvrdila vo výklade jeho sna.

Väčšina snov sa odohráva v mieste môjho bydliska, kde som bývala. Išla som cestu  domov a zaútočila na mňa veľryba. Cesta sa náhle zmenila v potok a ja som vyskočila na strom a snažila sa dostať z jej dosahu. Veľryba ma chcela zožrať. Zo stromov som preskakovala  až na skaly. Veľryba sa premenila na muža. Neviem, kto to bol nepoznám ho, ale vyzeral veľmi dobre. 😉

Ten muž sa ma snažil zmocniť uviazať na skalu, ale vždy som sa mu vyšmykla. Dával mi najavo svoju mužnosť a že mu nemám kam ujsť. V jednom okamihu , keď sa ma snažil znova spútať, tak som ho začala bozkávala, aby som ho obmäkčila a zmenil svoje správanie. Uvedomovala som si v tom sne , že nič s tých bozkov emocionálne necítím. Muž mi začal veriť a odišiel za skalu. Ja som sa rozhodla utiecť k moru.  Vo vode som chcela kráčať po mori ako to robím občas vo svojom vnútornom svete, ale nešlo mi to. Že by Lucídny sen?

Zaujímavé je, že som seba vnímala ako ženu, ktorá sa mi zjavila včera pri vizualizácii, kedy som chcela vidieť moje dobré a temné stránky  a predstavila sa mi ako moja sila. Mala som biele šaty a rozpustené dlhé vlasy, ale bola priehľadná.  Začala som plávať , ale  muž ma dobehol . Ponorila som sa do vody a potom ma muž vytiahol už mŕtvu. Na chvíľu som seba vnímala z pohľadu duše. Muž začal plakať, hladkal ma po vlasoch a privolával ma k životu. Vyznával mi lásku a aby som sa vrátila späť, lebo bezo mňa nemôže žiť. Otvorila som oči a on ma pobozkal. Na to som sa zobudila.

Nemávam takýto typ snov a pripadalo mi to ako rozprávka. Potom som nad snom rozmýšľala, čo pre mňa znamená. Tá prvá časť bola predzvesť môjho správania do obeda k samej sebe. Moje útočné myšlienky k sebe opovrhovanie duchovnej časti. Symbol útočnej veľryby to dokonale vystihol.

Útočná velryba: po zvnitřnění a sestupu do vlastního nitra nalezne každý člověk negativní, destruktivní ego, které se objevuje v určité fázi duchovního vývoje a může se objevit i v období temné noci duše, útočná velryba znázorňuje období konfliktu mezi dvěma částmi mysli; úkolem člověka je vykrystalizovat a navždy spojit ty dvě rozpolcené osobnosti uvnitř sebe mostem soucitu, mystické jednoty a nového života.

Premena veľryby na mladíka je zmena môjho myslenia vďaka novým myšlienkam. Tá mužská nadradenosť vo sne  a túžba zmocnenia sa mi ukazuje na moju nadradenú mužskú energiu.  More je príliv citov, ale aj očistný spôsob a tým, že som zomrela a znova ožila niečo bolo potrebné ,aby zomrelo a mohlo prísť nové.

Znovuzrozen je vnitřním procesem, ke kterému dochází stažením mysli ze světa a zaměřením se do vlastního nitra, což může být pociťováno jako zrození ve vyšších světech či duchovních stavech, které jsou aktem znovuzrození realizovány.

K tomuto sa viažu aj moje minulé sny s novorodencom. V prvom sne mi niekto ukázal svoje dieťa, dovolil mi, aby som mu s ním pomohla a v druhom som dávala pozor na novorodenca , spinkalo vonku a zrazu vedľa neho horela vatra. Rýchlo som dieťa zobrala do náručia skontrolovala som, či je živé a držala ho pevne pri sebe. Dieťa si pokojne spinkalo.

Občas v našich snoch musí byť  niečo spálené, alebo odumrieť, aby mohlo prísť niečo nové. Naše podvedomie nám pomáhať riešiť veci týmto spôsobom, aby sme sa mohli uberať ďalej. Sny nie sú len sny , ale omnoho viac.

5 myšlienok na “Sen s premenami…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: