Kúzlo podvedomia…

Vezme-li si někdo do hlavy, že jsem jeho nepřítel a zabije mne, stanu li se obětí jeho představ. Obrazy vzniklé ve fantazii mohou být ničivé jako zemětřesení a tvořivé jako Bůh. Carl G. Jung

Každý je schopen vytvořit si v duchu nějaký obraz a učinit ho fyzicky reálným, jen je třeba se trochu procvičit; nej důležitější je rozhodnout se, co vlastně chcete. Vytvořte si v duchu obraz a nabijte jej emocemi a silnou touhou. Nejprve si splnění svého přání představte – úspěch je třeba předběžně “uvidět” ve vědomí – a teprve potom ho zhmotnit do fyzické reality. K tomu je nezbytné vymyslet a propracovat plán; osobnost bez plánu je pouze pasivně nesena proudem a je závislá na rozmarech kdekoho.

Čím je plán promyšleněj ší, tím je naděje na úspěch vyšší. Pověřte své podvědomí samostatně hledat cestičky a způsoby, jak realizovat přání.

Podvědomí splní vše za vás, nemusíte vůbec nic dělat, stačí mu jen nepřekážet a nechat je plnit daný úkol. Hlavní je naučit se své podvědomí správně naprogramovat; pronikne-li totiž chyba do programu, podvědomí potom vyplní i mylně zadané příkazy.

Uvědomte si, že život plní každé vaše přání, a nikdy na to nezapomínejte .

Většina lidí však ani neví, co vlastně chce, v hlavách maj í nepředstavitelný guláš. V mysli j im těkají, prolétávaj í jakési obrazy, a lidé je pak často považuj í z a své niterné touhy a přání, avšak vaše skutečné přání se liší od obrazů, tužeb a myšlenek dosažených z vněj šku. Liší se dobou trvání ; svou roli hraj e i j ej ich minulost a také budoucnost. Přání, respektive touha j e činem proj ektovaným v minulosti, jenž se ale proj eví v budoucnosti

Chcete-li poznat svou niternou touhu, proveďte následné cvičenÍ. Mnoho lidí toto cvičení provádělo přirozeně a spontánně po celý svůj život; zvláště v mládí, kdy je představivost plastická, pružná, nespoutaná a odvážná. Každý večer před usnutím si vytvořte pole vysněného přání – přemýšlejte o tom, co byste chtěli ze všeho nejvíc. Přání by nemělo nic ohraničovat, žádné zákony, žádné limity; přání musí být co nej fantastičtější. Zároveň však, aniž byste se něj ak zvlášť namáhali, se pokuste pochopit, proč si přejete právě toto a jaké budou eventuální následky.

Zmizí-li obraz přání, znamená to, že bylo nepodstatné. Sotva jste ho začali zkoumat, již mizí; nepotřebujete hledat odpovědi, stačí jen začít zkoumat; vedlejší, nepodstatný obraz vybledne a již nebude tak přitažlivý – přirozeně o něj ztratíte zájem.

Sny se mohou zaměřovat na osobní i sociální život, na přání něco vlastnit, na sebezdokonalování a na rozvoj různých schopností (létat, být neviditelným) . Sen je záznam nadreálného příběhu, záznam dějin vašeho osudu, můžete si pro něj vymyslet pokračování, čerpat z něj užitečné informace nebo si jej prohlížet. Tento sen, respektive toto přání odráží vaši podstatu, z tohto snového přání vyrůstaj í vaše životní cíle a předurčení. Díky snu poznáte všemocného Boha.

Zvolte si a přijměte svá přání a sny, ujistěte se, že pro vás mají hodnotu, že jsou pro vás důležité. Nezapomeňte zkontrolovat, zda neuškodí jiným lidem; až toto provedete, nastane čas zformulovat si své cíle.

Zapište si své cíle,  jež je třeba ještě propracovat a doladit, napište si na papír plán, jak jich dosáhnout, a neustále jej vylepšujte a korigujte, dokud se nestane skutečně toužebným, niterným. Podepište se; podpis je prodloužená ruka a ruka je pokračováním srdce.

Tvůrčí představivost je unikátním Božím darem, dává intuici, plány, idej e a tvořivost.

Uposlechne každý váš rozmar, každý správný (i nesprávný) program. Kromě toho by se měla neustále zatěžovat prací, je nutné jí neustále připomínat, co má dělat. Vaše vlastní fantazie vám může ze života udělat peklo nebo ráj , sami si určujete pravidla hry. Jestliže si myslíte a stále si opakujete, že “život je těžký, lidé jsou zlí a osud j e nespravedlivý”, pak veškeré negativní myšlenky a výroky aktivují programy, jež následně vytvoří odpovídaj ící budoucnost.

Myšlenky – to jsou samoinstalační programy !

Nepřestávejte je sledovat, pamatujte však, že přílišná kontrola posiluje negativitu mysli a rozvíjí neodbytné stavy. Lepší metodou je záměna nebo vytlačení. Neustále zásobujte své podvědomí pozitivními myšlenkami a příkazy, obrazy a vzorci. Podvědomí čeká na vaše rozkazy, nezatěžujte je však pochybnostmi, obavami a destruktivními úmysly – ty jsou jako viry; záporné myšlenky jsou příliš drahá zábava.

Pokud jste si vybrali cestu k hojnosti, vyvarujte se cynismu, pesimismu, duševní vulgárnosti a lhostejného přístupu k sobě i jiným. S těmito negativními vlastnostmi dojdete leda k neúspěchům, bídě a debaklům; vyrůstá z nich pouze deprese, ubohost a skleslost – stísněnost je zdrojem všech nemocí. Určete svému podvědomí cíl- zbohatnout, prosperovat, milovat a otevřít se světu. Tento cíl vás povede a obdaruj e štěstím, úspěchem a silou.

Můžete své sny a přání sdílet se svými přáteli a blízkými, jež vás milují, beze zbytku vás přijímají a ve všem podporují. Dejte si pozor na lidi s úzkoprsým a strnulým přístupem k životu a omezeným pohledem na svět, vyhýbejte se všem těm, kteří vám byt’ i nepřímo namlouvají, že vaše cíle jsou příliš vysoké, požadavky neurčité a že své grandiózní plány nej ste schopni uskutečnit. Díky principu psychické přitažlivosti (podobné přitahuje podobné) přitáhnete lidi, kteří se vám podobají.

Podvědomí vás dovede až k lidem, již vám vaše plány pomohou s radostí splnit a zbaví vás těch, kteří jsou zachváceni duchem měšťanského negativismu, mají sklony k destruktivní kritice, sníženému sebehodnocení a závisti . Francis Bacon přikázal svému sluhovi, aby ho ráno vždy vítal slovy: “Vstávejte, pane. Čekají na vás velké věci.” A vykonal skutečně mnoho.

Plujeteli po řece života, rozhodně miřte co nejvýš; stejně vás odnese proud.

Z knihy Kozmická energia hojnosti

11 myšlienok na “Kúzlo podvedomia…

 1. ja si myslim, ze naozaj to ze nieco chceme vykonat a venujeme sa tomu, sa aj zhmotni, lebo aj zakony vesmiru a aj nase tuzby a viera sa spoja a napomozu k vysledku
  jednoducho vsetko so vsetkym suvisi a cim je toho viac zapojeneho, tym je to lepsie a tym sa skor dopracujem k tomu co treba aj ked ta cesta je naozaj krkolomna niekedy a treba aj nieco obetovat hmmhmh
  takze suhlasim s tymto 🙂

  Každý je schopen vytvořit si v duchu nějaký obraz a učinit ho fyzicky reálným, jen je třeba se trochu procvičit; nej důležitější je rozhodnout se, co vlastně chcete. Vytvořte si v duchu obraz a nabijte jej emocemi a silnou touhou.

  pekny vecer prajem 🙂

  Páči sa mi

 2. Práve dnes som čítala od Joe Vitale ako funguje vesmír.

  Požádali jste někdy vesmír, aby pro vás něco udělal, ale nemělo to výsledek, který jste chtěli ? Představovali jste si někdy něco, ale nezískali jste to ? Jestli ano, co se stalo ? Dovolte, abych vám pro lepší pochopení Klíče vysvětlil, co se děje mezi vámi a vesmírem.

  1. Vesmír – až už budeme té supersíle říkat Bůh, život, nula, tao nebo cokoli co pro vás pracuje – neustále vysílá a dostává vzkazy. Posílá vám inspiraci. Dostává od vás požadavky.
  2. Tento dialog je filtrován prostřednictvím vašeho přesvědčení, což je příčinou toho, zda něco podniknete nebo ne.
  3. Výsledkem je to, co se stane na základě prvního a druhého kroku. Jak tyto výsledky přečtete, také závisí na vašem přesvědčení. Tato komunikace je filtrována vaším přesvědčením. Konečný výsledek je to, čemu říkáte realita. Ale jestliže přesvědčení změníte, získáte jinou realitu.

  Je důležité vědět, že přesvědčení, která se vyskytují ve vašem světě, jsou většinou podvědomá. Přesvědčení je vědomé a také podvědomé. Ta uložená hlouběji mají větší sílu. Tato přesvědčení vlastně programují a řídí váš život. Očistíte se jedině tak, že odstraníte ta nejhlubší přesvědčení. Zkrátka žijete ve vesmíru, který tvoří přesvědčení. Chcete-li změnit své výsledky, musíte změnit své podvědomé přesvědčení. To je oblast, kde se musíte osvobodit.

  Všetko je na nás ako sa nastavíme a čomu uveríme. 😉

  Aj tebe pekný večer.

  Páči sa mi

 3. ano martinka, tak to funguje, pekne si to nasla, to je to, ze energia nasleduje pozornost
  a ak upriamujem pozornost na nieco vysielam vibracie a tie maju aj v niecom odozvu, len netreba prestat a je to aj otazka casu. preto si casto treba priat partnera vseobecne takehoto, nesmie sa fixovat konkretne na niekoho, lebo presne to co chceme nam zivot dopraje a potom nesmieme byt sklamany z toho vsetkeho hmhm

  naozaj zivot ti da presne to co si chcel a tam jekamen urazu, ze si castokrat prajeme sebecky nieco len povrchne bez dosledkov a potom to aj dostaneme a uuups treba znasat aj dosledky hmhmmh

  no nic, zivot je naozaj dobry ku kazdemu a som toho nazoru , ze je naozaj aj o hojnosti

  pappap a pekny dnik moja

  Páči sa mi

  1. Kryštály majú vedomie. Sú medzi sebou v spojení. Majú schopnosť ponechať, udržať a preniesť silu energie k tomu, aby bola zameraná a presunutá na veľké vzdialenosti. V Atlantíde Kryštály pomáhali v telekinéze, levitácii a prenosu predmetov, napríklad veľkých kameňov. Veľké kryštálové veže a pyramídy popoháňali energetickú a komunikačná sieť a ovplyvňovali počasie.http://anitram.wordpress.com/?p=3803&preview=true

   Krištál je univerzálny kameň, najčistejší. Ak máš záujem si zohnať krištál, tak si kúp horský krištál. Na duchovnej úrovni zvyšuje horský krištáľ energiu na najvyššiu možnú mieru. Vyskytuje sa v mnohých farbách. Číry krištáľ funguje na všetkých rovinách bytia. Horské krištále v sebe ukladajú informácie ako prírodný počítač a súčasne predstavujú duchovnú knižnicu, ktorá čaká, až do nej niekto vstúpi. Krištáľ je tiež vybavený schopnosťou rozpúšťať karmickú sejbu. Zvyšuje duševné schopnosti a naladí vás na duchovné účely, pre ktoré ste vybratí. Ak sa použije pri meditácii, dokáže odfiltrovať všetky rušivé vplyvy. Je najúčinnejším príjemcom naprogramovania.
   Na mentálnej úrovni napomáha sústredeniu a uvoľňuje dosiaľ uzamknutú pamäť. Horský krištáľ je vynikajúci sporiteľ energie. Keď ho pripevníte k palivovému systému automobilu, dokáže znížiť spotrebu pohonných hmôt.Viac nájdeš na
   http://www.vzostup.sk/horsky-kristal-kremen
   Je najvhodnejší na liečenie a nabíjajú sa na ňom aj iné minerály. Pekný deň.

   Páči sa mi

   1. Dakujem za informacie. Odkial mas vsetky tieto poznatky? Rad by som si s tebou normalne porozrpaval cez mail alebo daky chat. Mam milion otazok:-).
    Krystal mam dal som si ho nabit na slnko a stale som citil ako keby som ho mal nakrku.

    Páči sa mi

   2. a preco sa dnes nepouzivaju krystaly na tie veci na ktore ich pouzivali atlantidania? preco sa nepouzivaju krystale ako energicke generatory

    Páči sa mi

 4. v Atlantíde používali iné technológie ako my. Mnoho krištálov ostalo ukrytých v zemi a preto sú tam silné pozitívne energie. O tom si treba nájsť niečo na internete , nájdeš popísané veľa. Čo ja viem o využítí krištálov, že sa zalievajú do orgonitov, robia sa aj vo veľkých rozmeroch a používajú sa ako rušiče geopatogénnych zon, tam kde sú negatívne vibrácie. Používajú sa aj na ovplyvňovanie počasia….pozri si orgonet. http://orgo-net.blogspot.com/

  Používam aj pre seba orgonity, mám ich po dome rozmiestnené, aj na liečenia a majú úžasnú silu.

  Každý máme veľa otázok a hľadáme , čo nás zaujíma. Snažím sa vyhľadávať si na internete, čítam knihy a veci, ktoré mi prídu do cesty. Môj mail bosoracka@gmail.com

  Krištál je úžasný ja som minule veľmi silno cítila energiu na srdcovej čakre z ruženínu. 😉

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: