Kaoru Nakamaru o roku 2012…

O roku 2012 bolo natočených už veľa filmov a tak isto vyšlo veľa proroctiev. Som zatiaľ k tomu skeptická, ale o tom, že bude 3 dni a 3 noci tma som už čítala vo viacerých zdrojoch. Odporúčam vám pozrieť posolstvo princeznej Kaoru Nakamaru.

Evanjelium Podľa Matúša 12

  Farizeji žiadajú znamenie

38Vtedy prišli za Ježišom niektorí zo židovských učiteľov Zákona a žiadali od neho dôkaz, že je naozaj Mesiáš.

39 Ale Ježiš im odpovedal: Len ľudia zlí a tvrdého srdca žiadajú ďalšie dôkazy. Ale dostanete iba také dôkazy ako prorok Jonáš.

40 Ako bol totiž Jonáš tri dni a tri noci v útrobách veľryby, tak bude Syn človeka tri dni a tri noci v lone zeme.

41 Obyvatelia Ninive vystúpia na súde proti vám a odsúdia vás, lebo oni na Jonášovo kázanie zanechali hriešny život a obrátili sa k Bohu. A ten, čo stojí pred vami, je väčší ako Jonáš.

42 Kráľovná zo Sáby vystúpi na súde ako ďalší svedok proti tomuto pokoleniu, lebo prišla z ďalekej krajiny, aby poznala Šalamúnovu múdrosť. A ten, čo stojí pred vami, je predsa väčší ako Šalamún.

43 Ak je z človeka vyhnaný nečistý duch, blúdi a hľadá novú obeť, v ktorej by sa usídlil.

44 Ale nechce sa ľahko vzdať pôvodného hostiteľa. Keď vidí, že srdce toho človeka je síce vyčistené a vyzdobené, ale naďalej je prázdne,

45 nasťahuje sa tam späť aj so siedmimi spoločníkmi, horšími, ako je sám. Taký človek je na tom potom horšie ako predtým. Toto nebezpečenstvo hrozí aj vám.”

Neviem ako súvisí toto evanjelium s tými dňami, len ma to napadlo. Viem, že veľa proroctiev písaných v evanjeliách sa vyplnilo.

Želajme  si krásnu budúcnosť a vysielajme energie lásky.

12 myšlienok na “Kaoru Nakamaru o roku 2012…

 1. Posolstvo princeznej Kaoru Nakamaru mi ani nepripadá ako posolstvo skôr akési konštatovanie. Celkovo jej prejav pôsobí na mňa tak školácky. Téma udalostí okolo roku 2012 ako i mnohé iné katastrofické proroctvá sa môžu stať pre mnohých ľudí príčinou, ktorá vedie k strachu a nezáujmu o život až k hlbokej depresii so smutným koncom. I bez toho je v kolektívnom vedomí našej planéty strachu viac než dosť a rovnako aj stále sa prehlbujúcej beznádeje vedúcej k utópii. Ušetrím si času a dovolím si vložiť pár slov ktoré som už na jednom nemenovanom blogu na tuto tému napísal. Možno to niekoho zaujme.

  Je možné, že to čo napíšem bude znieť morbídne alebo depresívne. Armagedon typu ako ho mnohý prorokujú, ako veľkú katastrofu povedzme pádom meteoritu by v podstate nebol tak hrozný ako sa zdá. Z dôvodu, že by sme mali šancu to mať za sebou prakticky rýchlo. Neviem vylúčiť či je niečo také možne alebo nie, stane sa čo sa stať má… viem, že to nezmením. Ale pre mňa je skôr predstava konci sveta spojená s prelínaním sa jednej etapy ľudskej evolučnej epochy s ďalšou, epochou vyššieho levelu ducha. Myslím si a tak to aj vyciťujem, že tento prerod bude v podstate ťažký a pomalý oproti armagedonu typu katastrofa a koniec. To v podstate znamená, že ľudstvom vytvorená karma nás bude tlačiť do zmien, ktoré musia pre nás zabezpečiť životne podmienky nielen pre telo, ale aj pre ducha. Náš psychický priestor sa energeticky zmenšuje v dôsledku geometrického rastu negatívnych entít, ktoré sami vytvárame životným štýlom, ktorý dobre vieme čo uprednostňuje a akým spôsobom sa uplatňuje. V priestore je stále menej energie a blížime sa k stavu kedy nebude stačiť chrániť a obnovovať prírodu, ale budeme musieť chrániť čistotu svojej duše a mysle. Inak budeme lapať nie len po vzduchu ale aj po energii. A čo nám ľuďom popriať do roku 2012? Lásku a pokoj.

  Páči sa mi

  1. Túto myšlienku šialenosti ľudí, upadanie do depresíí a nezvládnuteľnosti života som čítala na tejto stránke http://www.skola-lecitele.cz/co_se_stane_v_blizke_budoucnosti.htm


   Ježíš mluvil o podobenství zrn a plev.
   Pšenice, která projde, na sobě měla nějaké plevy. Ale kdo odstraní plevy? Plevy odstraní sebe samy. Sami sebe protřídíte. Když se člověk dostane do vědomí 4. rozměru, většinou si neuvědomuje, že tvoří celý svět a všechno v něj každičkou sekundu svými myšlenkami a pocity – všechno. Platí to i ve 3. dimenzi, ale není to vědomé, protože jsme na sebe v kultuře uvrhli všelijaká omezení, že si myslíme, že nic nemůžeme. Tam to bude všechno okamžité a jasné. Když jste tak a nejste na to opravdu skutečně připravení a začnete myslet negativní myšlenky a přijde strach, vytvoříte scénář, který vyústí v to, že se propadnete zpátky do nižšího rozměru.

   Současně přitom ona “pšenice” projde, sedí tak a myslí na lásku, pravdu, krásu, mír a harmonii – a to všechno se stane. Začnete to všechno uskutečňovat. Budete stabilní v nové realitě díky tomu, co myslíte a cítíte, díky svým vlastnostem a tomu, kým jste. Ježíš k tomuto času řekl “když budete žít mečem, zhynete mečem” a “mírní zdědí Zemi”. Ti, kteří jsou tam a nesnaží se chránit se, zabíjet ani nic takového, jen být a myslet pozitivní myšlenky, které se uskutečňují, právě vyhráli tuto hru.

   Páči sa mi

   1. Existuje v podstate veľa podobných článkov resp. scenárov, ktoré sú veľmi zaujímavé. Inak je ale keď človek túto „realitu vníma na sebe.“ Veľa krát sa mi stáva, že niečo takmer zdanlivo „abstraktné“ vo mne dozrieva a následne natrafím na nejaký channeling, ktorý presne opisuje moje myšlienkové a pocitové stavy. To čo som vyššie popisoval vnímam už ako reálny stav.

    Páči sa mi

 2. Hm ja už som sa videla ako kupujem sviečky na tri dni a tabletky na spanie a celá rodina tie dni prespíme.

  Tak kúp ešte guľaté lampióny a zaves na terasu a bude to akoby ti ešte svietil aj mesiac. Duško krásne sny želám. 😉

  Páči sa mi

 3. Ach jaj, prosím o pomoc, dostala som sa do stavu, keď nepotrebujem nič riešiť, hodnotiť, meniť, dokonca aj inšpirácie sa rovnajú nule, a potom prídu znamenia, ktoré ma naštartujú, ale nič nechcem tvoriť, meniť, rozvíjať, som spokojná s tým, čo je. Myslím , že nastala taká “brzda – spokojnosť”, ale aj tak tvorím – vykonávam čin – konám bez ochoty konať . čo je to za stav?

  Páči sa mi

  1. že je to nepríjemné? 🙂 Ja by som to nazval zmierenie ale nemôžem si byť istý. Cítiš sa ako by v tebe už nebola žiadna vôľa ? Len chuť skočiť do prúdu a nechať sa unášať ?

   Páči sa mi

  2. Ďakujem vám, je to niečo nové – vôbec to neviem zaradiť k pocitom a emóciam. Asi to súvisí s osudom – čiara osudu z ľavej ruky mi úplne zmizla – je to asi unášanie sa osudom. Myslím si, že preburávam stenu kontroly nad osudom – oslavujem! 😀

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: