Dlhé veky od dôb, kedy Bohovia vyhrali svoj mýtický zápas proti titánom, sa zjavuje nové zlo zmietajúce svetom. Šialený túžbou po moci, začal kráľ Hyperion (Mickey Rourke) vojnu proti ľudskosti. Hľadá bájny luk Epirus, zbraň nepredstaviteľnej moci, ktorú ukoval boh Áres. Aby luk našiel, zhromažďuje krvilačnú armádu vojakov znetvorených jeho vlastnou rukou a začína vojnové besnenie a kruté drancovanie starého Grécka. Len ten, kto vlastní tento luk, je schopný vyslobodiť Titánov ktorý sú hladní po pomste, od úsvitu vekov uväznených hlboko v kameni hory Tartaros.

V rukách kráľa Hyperion znamená luk skazu ľudstva a pokorenie moci bohov – tí totiž podľa prastarého zákona nesmú zasahovať do sporov smrteľníkov. Sú teda bezmocní, ale len do chvíle, kedy sa objavuje ich jediná nádej, dedinčan Theseus (Henry Cavill). Vizionársky režisér Tarzu Singh dokončuje práce na 3D dobrodružnom filme Immortals, ktorý bude mať svetovú aj českú premiéru na budúci rok na jeseň.

Za vznikom filmu stojí producenti Gianni Nunnari a Mark Canton, ktorí majú na svojom konte veľkofilm 300: Bitva u Thermopy. Spracovanie klasickej témy legiend starého Grécka pomocou moderných technológií do formátu 3D spolu s hereckými hviezdami, ako sú Mickey Rourke, John Hurt, Freida Pinto alebo Stephen Dorff, sľubuje jedinečný vizuálny zážitok. (oficiálny text distribútora)

Stihnuť si ho môžete na uložto, len je s titulkami. 😉

Reklamy