Vízie Johna Learyho…

Jedním z největších současných vizionářů na světě je americký chemik, John Leary. Tento asi padesátiletý inženýr bydlí s rodinou v Rochesteru, ve státě New York. Byl to workoholik a počítačový fanatik, zvláště hodně času trávil na internetu. Po pouti do Medjugorje v roce 1993 pochopil, že Bůh od něho očekává něco víc. Od té doby dostává sdělení z nebe. Jsou to vize, naučení, varování a poselství určená celému lidstvu.

Poznatky získané na základě vzkazů z nebe zaznamenal v třídílné knize Připravte se na Velké soužení a na Epochu míru (vyd. Qeenship, Filadelfie 1997). Uvádíme nejpodstatnější vzkazy, obsažené v knize vizionáře z Rochesteru.

Předpověď všeobecného hladu

Fragment Poselství Pána Ježíše z 26. srpna 1996 týkající se předpovědi všeobecného hladu:

“Upozorni všechny, že hlad udeří po celém světě. Abyste se vhodně připravili, musíte se již teď zásobit vodou a potravinami. Později to nebude možné, protože potraviny budou chybět.”

J. Leary říká:

“Pán nám přikazuje shromažďovat potraviny, poněvadž je budeme obzvláště potřebovat ve dvou obdobích: před Velkým soužením, v kterémž to čase žijeme, a během oficiálního panování Antikrista, kdy pouze osoby označené znamením Bestie budou moci kupovat nebo prodávat zboží.

Vím, že teď je to nepochopitelné, ale porozumíte tomu. Bůh nepřipustí to, co bychom nemohli porazit. Bude to jako za dob útěku do Egypta, kdy anděl přišel za Josefem, aby ho varoval před Herodem. Stejně tak přijdou andělé k nám, aby nás varovali před zlými lidmi, kteří nás budou chtít zabít. Zavedou nás na bezpečná místa. Důvěřujte proto svým andělům, spřátelte se s nimi (prostřednictvím modlitby), protože se na ně budete muset spolehnout. Bůh se o nás postará, sešle nám nebeskou manu v podobě svatého přijímání, které nám podají andělé.”

J. Leary uvádí následující průběh událostí, které nastanou po prvních znameních, jež nám budou poskytnuta (klimatické anomálie, hlad, zemětřesení, náhlý skok ve vědě):

 • Varování
 • Znamení Bestie
 • První Bestie čili Antipapež
 • Druhá Bestie čili Antikrist
 • Tři dny temnoty
 • Epocha míru

Podle knihy J. Learyho Připravte se na Velké soužení a na Epochu míru probereme předpověď jednotlivých událostí období Velikého útisku.

Varování – znamení kříže

Bůh předpověděl, že se v období soužení objeví znamení kříže, který se bude vznášet nad místy střeženými Bohem (nezaměňujte se světelným křížem na nebi z období Velkého varování, předcházející čas apokalypsy). Žádné zlo nebude mít do těchto míst přístup. Toto znamení, viditelné ze vzdálenosti mnoha kilometrů, nebude možné žádným způsobem zlikvidovat. Budou jedním z míst, kam nás dovedou andělé strážci.

Ve zprávě z 25. srpna 1996 řekl Pán Ježíš Johnovi:

“Budu vás chránit ode všeho zlého. Zářící kříže na nebi ukážou moji všemoc a sílu tak jasně, že věrní budou hromadně spěchat na tato místa. Přesvědčíte se tehdy o pravdivosti mé předpovědi, že vás neopustím jako sirotky. Moje moc vás oklopí zázračným způsobem a satan nebude mít na těchto místech žádnou vládu. Důvěřujte mé obraně a já se postarám o vaše duchovní a fyzické potřeby.”

Antipapež

Bible nazývá Antipapeže Falešným prorokem, První Bestií nebo Malým rohem. Podle poselství Matky Boží, a také mnoha jasnovidců a vizionářů, včetně Johna Learyho, papež, po varování o hrozícím mu nebezpečí, uteče z Vatikánu a antipapež usedne na Petrově stolci. Tehdy nastane čas násilného označování všech lidí znamením Bestie.

Vize ze 16. srpna 1996:

“Spatřil jsem papeže Jana Pavla II. ohlížejícího se za sebe, jako by někdo stál za jeho zády. Vypadal velmi vyděšeně. Pán Ježíš řekl: ,Můj synu, vidíš projevy boje Svatého otce s těmi, kteří mu chtějí vzít papežství. Moje Matka ho bude ochraňovat, když povede církev rozštěpenou po schizmatu. Zničení papeže je již naplánováno, ale ti lidé ho nebudou moci zabít […]. Satan bude mít krátkou dobu na to, aby prověřil lidskou víru. Tehdy spatříte nástupce papeže, zvaného Malý apokalyptický roh, který do mé církve přinese kacířství a rouhačství. On svede dokonce i vyvolené. Zůstaňte věrní mým zásadám víry a ctihodnému Janu Pavlu II., protože on je mým opravdovým papežem v těchto časech.'”

Nová éra

Po dnech temnoty a vítězství nad silami zla zavládne na světě Nová éra. Bude trvat tisíc let. Podle bible předtím zahynou dvě třetiny obyvatelstva. Bude to veliká a nutná očista Země a jejich obyvatel.  ( www.vesmirni-lide.cz)

Podle vidění, která měl, je John Leary přesvědčen, že ti, kdo přežijí, budou mít obrovskou zásobu vědomostí. Zvířata již nebudou zabíjena pro maso. Lidé a zvířata budou žít ve vzájemné symbióze. Bude panovat všeobecná harmonie. Lidé budou žít v Epoše míru jak za časů Adama v ráji před prvotním hříchem. Věk každého člověka se zastaví v 30. roce života. Starší osoby budou omlazeny a děti budou dospívat do 30 let. Všichni se dožijí úctyhodného věku, někteří dokonce až do konce Éry.

Po tisícileté Epoše míru nastane poslední období v dějinách lidstva, čas Apokalypsy a Poslední soud. Bude je předcházet Velké varování. K tématu Velkého varování píše vizionář ve své knize:

“Varováním bude přehlídka celého našeho života, něco na způsob malého soudu. Spatříme stav své duše tak, jak ji vidí Bůh. Bude to soud podobný tomu, jaký absolvují duše po smrti, ale s možností nápravy svého života ještě tady na Zemi. Na Božím soudu nás obviňuje naše svědomí. Ti, kteří budou mít smrtelné hříchy, zakusí veliký děs a budou odsouzeni nejpřísněji. Spatří své zlo, vzdálení od života s Ježíšem, i nedostatek skutečného života v sobě. Pro zbývající část života nám bude dána možnost vybrat si: buď budeme pokračovat v dosavadním způsobu života, nebo začneme žít pro Boha. Stále budeme mít svobodnou vůli. Můžeme tedy tuto spanilomyslnou šanci využít, nebo ji odhodit.”

Viac v súbore VIZE_JOHNA_LEARYHO

2 myšlienky na “Vízie Johna Learyho…

 1. Tie vízie sú okopčené z videní podľa Jána a je to klasický Americký show gospel 🙂 Boh určite nedáva znamenie v kríži,lebo kríž sme si vymysleli my ľudia a nieje ani symbolom kresťanstva,či krista.Kríž je symbol utrpenia a symbolom krista je ryba a i pápež má rybársky prsteň.Symbolom Boha je hviezda no nie päťcípa,lebo tá je symbolom Temných…………Veľa je falošných prorokov,ale tak to bolo i povedané v písmach.Dobré je to však na zamyslenie.Majte sa.R

  Páči sa mi

  1. Bolo písané, že príde veľa falošných prorokov, že tí ktorí stoja na čele bodú falošne zavádzať ľudí. Vidíš ja som to tak nevnímala, neovláda kresťanský symbolizmus, len to podobenstvo s Jánovými zjaveniami tam, bolo. Ďakujem za tvojpohľad.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: