Sny a astrál…

Každou noc když spíte, sny přicházejí na mysl, buď si je zapamatujete či ne. Ve snech se představy z podvědomí stávají reálnými, a existují ve světě, kde se nám promítají. Ne všechny sny se nám z podvědomí vybaví hned. Některé se nám vlastně stanou v Astrální rovině. Jsme s nimi potom propojeni do fyzického těla pomocí stříbrné šňůry, díky které je nemožné, abychom se nevrátili do těla potom co se probudíme.

Takže zatímco sníme, zprávy jsou vysílány z nás, psychiky, do Astrálu, do našeho fyzického těla, včetně mozku a naopak, přes onu stříbrnou šňůru.

Existence bez fyzického těla, není to fyzický svět co vidíme, cítíme a chutnáme, takže ačkoliv jste na Astrální planině, jediné, co zbylo, jsou myšlenky, emoce a vědomí. Bohužel, když je něco skutečné v Astrální rovině, nemusí to být normálně viditelné, nebo je to vidět jen částečně, to vše kvůli představám v mysli, které jsou tam promítány. Dokonce pokud to, co tam vidíte je skutečné, je běžné, že si to dokonce neuvědomíte nebo pochybujete, že tam vůbec jste. To je povaha té roviny, že si člověk vytvoří vlastní svět, který není skutečný, ale tam je to něco skutečného. Jen to není normálně vidět když sníte. Abychom viděli, co je tam, musíme být při vědomí (to vysvětlíme v dalších částech) a  být odpoutaný z obrazů promítaných podvědomím.

Proces „denního snění“,který se objevuje během dne, pokračuje i ve spánku.

 Sny  se objevují v noci kvůli dennímu snění(snění ve dne) plné myšlenek, obrazů a emocí našeho podvědomí(ega).Toto „snění“ se děje během dne a prochází jím tak, že si je člověk vyjímečně vědom informací z pěti smyslů a skutečnosti, kde se v jakýkoliv daný moment nachází. Proto je i při příchodu spánku nedostatek uvědomění si pozice sebe sama.)

Někdy během snu můžete skutečně vidět, co je v Astrálu. Je to protože tam někdy může nastat tzv. „období jasnosti“. V těchto obdobích někdo může vidět, co skutečně existuje v Astrálu nebo snít o místě, které skutečně ve fyzickém světě existuje (i kdyby to místo nikdy předtím neviděli a skutečně ho fyzicky objevili až později). V tato období ti mohou vyšší bytosti ukázat věci nebo tě  něco naučit, mohou probudit vědomí, vyčistit projekci z podvědomí aby vás něco naučila.

Například, můžete mít předtuchu o něčem, co se následně stane v budoucnosti, něco, co jste měli dostat ne cestou poznání. Uvidíte událost ve snech a ta se posléze naplní.

Někdy mohou mít sny symbolický význam. Význam dění nebo symbolů, které se nám zjevují ve snech můžeme pochopit intuicí, nebo – máte-li znalosti ohledně esoterických symbolů, můžete rozluštit význam snů tak dalece, jak dobře použijete svou intuici. Noční můry představují jiný typ snů – ty požadují více prostoru a času k řádnému vysvětlení. To vysvětluji v jiném kurzu.

Můžete dosáhnout různých informací studováním snů, jak skutečných významů, tak informací, které tvoříme svou představivostí a falešným „scénáři“, které jsou utvářeny podvědomím. V tomto druhém případě, můžete sami sebe vidět jak nenávidíte, bojujete nebo loupíte. Jsou to věci, které normálně nemůžete dělat v každodenním životě nebo to mohou být věci, které opravdu v každodenním životě děláte. V každém případě to mohou být divné myšlenky, jsou přesným obrazem toho, co se děje v naší psychice, vědomí a podvědomí.

V tomto kurzu se naučíte vidět tyto rozdílné psychologické stavy během každodenního života a naučíte se studovat tyto sny a čerpat z nich informace – o stavech, které se nám přihodí během dne, například strach, zlost, úzkost. V Esoterickém kurzu se naučíte jak být odolný vůči jiným bytostem v podvědomí. Podvědomí se postupně zmenšuje a člověk je více a více vědom každého momentu během jak snů, tak každodenního života.

Menší čas je tráven  v těchto podvědomých stavech v každodenním životě a čím méně tyto stavy máme, tím více psychika roste ve svém vědomí a luciditě, jako následek má i růst lucidity snů, protože jsou přímo spojeny.

Jinými slovy, čím více jsme vědomi v denním životě, tím více vědomí jsme ve snech. Eventuelně pak uvidíme Astrál přesně takový, jaký je.

Ale je to skutečně část dlouhého procesu, o kterým vysvětlím více v dalších kursech

Viac v súbore :

 

4 myšlienky na “Sny a astrál…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: