Možno aj vám sa občas stáva, že máte sny, kde sa vám zobrazujú číslice. Pôvodne tento článok mal byť o sne, kedy sa mi do podvedomia preniesli opakujúce sa myšlienky dňa, ale spojím ho aj s číslom 11.

Ako takéto sny vznikajú? V mysli zachytíte nejakú myšlienku , obraciate ju z každej strany, snažíte sa dôjsť k jej hlavnej podstate a skončí to snom. Vaše podvedomie sa to snaží tiež spracovať. 😛

V časopise Slovenka som si čítala príbehy ľudí ako im Mirka vyveštila a veštba sa splnila. Tešila som sa z jej úspechu ako sa jej začalo dariť a stáva sa známou. Mala som s ňou veľa myšlienok a chcela jej poslať gratulačný mail, no však vždy som na to zabudla. Následne na to som mala v noci  sen, v ktorom som rozoberala jej veštenie. Či som šla tou, či onou cestou, vždy som sa dopracovala k tomu istému výsledku a vychádzalo mi to, že je to pravda.

Viem že som rátala s číslami a vyskakovala mi tam 11-ka. Všetko v tom sne mi dávalo zmysel. Išlo o vedomý sen, počas ktorého  som sa budila a väčšinou som analyzovala ako snívala. 😆

 

Jedenástka

Dae píše zaujímavé články o číslach, tak som si vypožičala Jedenástku. Vždy som bola na tom, že moje životné číslo je 2 (11…..1+1=2), ale len nedávno som zistila , že číslo 11 sa nezratúva, takže mám 11-ku. Nič sa nedeje som to stále ja, aj keď som sa stotožňovala s dvojkou.

Jedenástka je majstrovské číslo. To znamená, že ak ste sa narodili jedenásteho alebo v niečom dostanete súčet jedenásť, tieto dve čísla sa nesčitujú na dvojku. To je chyták; väčšina ľudí si myslí, že sa to tak môže. V skutočnosti ale jedenástka a dvojka majú podstatne odlišné výklady; podobne je to s dvadsať dvojkou a štvorkou. (K tomu sa ale dostaneme neskôr.)

Jedenástka je spojenie dvoch jednotiek. Dvoch “ja”. Na rozdiel od dvojky, kde druhé “ja” funguje ako zrkadlo, pretože dvojka ako číslo je prepojená s Mesiacom, u jedenástky nastáva rozpor. “Ja” verzus “ja”. Počuli ste už niekedy dialóg dvoch tvrdohlavcov, z ktorých ani jeden, ani druhý nie je ochotný priznať, že ten druhý by mohol aspoň v niečom mať pravdu? Pripomína vám to niečo? To  je charakteristika jedenástky. Toto číslo sa vykladá ako “Umlčaný lev – zaťatá päsť”. Jedenástka znamená dvoch rovnocenných súperov, z ktorých ani jeden, ani druhý nemá šancu vyhrať alebo aspoň získať prevahu, pretože obe “ja” pochádzajú z jedného zdroja. Bojujú o malý kúsok navyše, ktorý by jednému z nich umožnil natrvalo umlčať to druhé, ale vzhľadom na ich úplnú vyrovnanosť je to nemožné.

Jedenástka je práve kvôli tomuto nesmierne ťažké číslo. Vnútorne je veľmi vyčerpávajúce, pretože v neustálych vzájomných bojoch vychádza navnivoč mnoho energie. Samotné napätie medzi oboma “ja” je energeticky náročné; môže viesť k vážnym blokom na tele aj v duši. Preto, ak máte jedenástku medzi svojimi číslami, či už dátumu narodenia alebo čísla mena, pravdepodobne veľa tvorivej energie strácate práve pri týchto vnútorných konfliktoch. Každé “ja” sa snaží vyhradiť priestor tomu druhému a popri neprestajnom určovaní hraníc neostáva mnoho času na iné aktivity.

V podstate tieto protichodné “ja” sú všetky súčasťou jednej bytosti. (Nehovoríme o schizofrénii; hovorím o komplexnej ľudskej bytosti, ktorá má mnoho tvárí a mnoho stránok.) Základnou pomôckou, ako ustáť tieto boje, je zmieriť dve bojujúce strany. Prijať všetko, čím sme, aj to, čím nechceme byť. Pretože faktom je, že to, čo najviac odmietame, sa k nám bude neodbytne vracať znovu a znovu, až kým nedosiahneme zmierenie.

V tarote je jedenástkou Spravodlivosť (niekedy Sila). Už sme o tom hovorili pri čísle osem; osobne preferujem pri karme práve Silu. Spravodlivosť v tomto prípade totiž symbolizuje to presné vyváženie oboch “ja”, ktoré sú v konflikte. Predstavuje tiež nestranné nazeranie na obe “ja” (pretože spravodlivosť je slepá a nenadŕža ani jednej, ani druhej strane). Misky váh musia byť vyrovnané, aby bola bytosť kompletná; ani jedna z nich nesmie prevažovať. Dobro musí byť vždy v rovnováhe so zlom; slnečné dni musia vždy byť v rovnováhe s daždivými. Ak prevládne jeden či druhý extrém, energia sa zbytočne míňa na navrátenie do pôvodného stavu. Ak by sme na toto miesto dosadili Silu, tiež má svoj význam v tom, že jedine naša vnútorná sila nám pomôže vyrovnať obe misky tak, aby ani jedna, ani druhá nebola znevýhodnená.

Jedenástka sa dá vnímať nielen ako súboj dvoch “ja”, ale tiež ako ich spolupráca. Ak obe časti budú chápať to, že jedna bez druhej nemajú význam, môže toto číslo byť nesmierne prospešné a daný človek nájde svoj vnútorný pokoj. Jedenástka je číslo, ktoré nám ukazuje, že akákoľvek tvár, ktorá sa nám ukazuje pred naším vnútorným zrakom, je naša vlastná. Je dôležité pochopiť, že aj keď si o sebe nemyslíme, že sme násilníci, zlodeji, diktátori, masoví vrahovia, tieto tváre k nám patria, pretože potenciálne tým všetkým byť môžeme. Jedenástka je o výbere; ale zároveň o akceptovaní všetkých svojich stránok. Svojich démonov neporazíte tým, že ich odmietnete; ale tým, že ich prijmete. Jedine tak stratia zbrane a aj silu, pretože viac niet proti komu alebo čomu bojovať.

Jedenástka teda môže byť číslom vnútornej harmónie, ak sme dostatočne uvedomelí. Sila na vyrovnanie protichodných “ja” je vždy v nás. Ak sa to zdá nemožné, potom treba ponoriť sa do svojich hĺbok a riešiť poslanie tohto čísla po jej získaní.

Keď som si prečítala Jedenástku, zistila som, že toto som naozaj ja. Tak ako mi sedia povahové vlastnosti môjho znamenia, sila môjho mena číslo dňa narodenia. Teraz sa mi potvrdzuje to, čo mi povedalo viac ľudí, že moja duša si dokonale naplánovala tento život, aj keď veľa vecí mám problém pochopiť  😛  No čo už stáva sa. :ĺol:

Pripájam môj druhý sen, ktorý mi zobrazil nasledujúci deň. Dala som prácu jednému chlapíkovi, aby si prebral tovar, keďže si ho aj objednal. Len chlapík mi urobil viac škody ako osohu ako som čakala a tak som sedela nad tovarom a vyčítala si , že som si to mohla urobiť radšej sama a nemať chaos. Pozerala som na jeden tovar aká tam bola exspirácia a na ňom bolo číslo 4/2014 . Po zrátaní čísel mi vyšla 11. Čo mi tým chce moje podvedomie povedať?

Že by toto: Jedenástka je o výbere; ale zároveň o akceptovaní všetkých svojich stránok. Svojich démonov neporazíte tým, že ich odmietnete; ale tým, že ich prijmete. Jedine tak stratia zbrane a aj silu, pretože viac niet proti komu alebo čomu bojovať. 😆

Som po dovolenke a keď som prišla po týždni do práce, potvrdil sa mi sen. Aj keď som kolegyni dala písomný súpis vecí ako ich urobiť, aj tak to poplietla a urobila inak, alebo pre istotu neurobila. Takže načo sa vysiľovať???

Ach… ako milujem  svoje sny…. 😉

Reklamy